• GoHome Professional
150 m2 do 74000 eura podrum klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 150 m2 do 74000 eura podrum klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 150 m2 do 74000 eura podrum klima

  • Za upit "150 m2 do 74000 eura podrum klima" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 315 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 70000 eura (malo jeftiniji)
    • 77000 eura (malo skuplji)
    • do 277 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 73.000 €, 153,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Bresnica u Kragujevcu, u blizini škole Đura Jakšić, kao i prodavnica, pijace, kafića… površine 153 m2 sa placem površine 458 m2, koji ima izlaz na dve ulice. Potrebno je sređivanje da bi se privela nameni. U sastavu kuće je podrum iz jednog dela, zatim sprat....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 53.050 €, 152,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću na samo 500m od centra Čortanovaca. Na prizemlju je komforan dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prozorom i kupatilo, a na spratu su četiri spavaće sobe od kojih se iz jedne izlazi na terasu koja gleda ka ulici. Kuća je starija, zahteva....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '150 m2 do 74000 eura podrum klima'
35.000 €
31.500 €
  Kuća, BELA CRKVA, 40.000 €, 144,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bela Crkva je Poznata po Belocrkvanskim jezerima, formiranoj na obroncima Karpata nedaleko od ušća reka Nere i Karaš u Dunav u ponudi je ova nekretnina, porodična kuća sa pomoćnim objektima i svojom baštom. Varošica Bela Crkva, sa osnovama današnjeg izgleda, formirana još u 17.veku....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>