• GoHome Professional
150 m2 do 68000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 150 m2 do 68000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 150 m2 do 68000 eura

  • Za upit "150 m2 do 68000 eura" pronađeno 337 nekretnina - prosečna cena 343 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 64000 eura (malo jeftiniji)
    • 71000 eura (malo skuplji)
    • do 348 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BOR, 50.000 €, 152,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se tri kuće: 35m2, 72m2 i 45m2. Prva je uknjižena, ali za rušenje, a druge dve su za renoviranje i u postupku evidentiranja i uknjižbe. Nalaze se na građevinskom zemljištu ukupne površine od 57ari 57m2. Postoje još dva pomoćna objekta, štala sa senikom od čvrstog materijala....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 50.000 €, 139,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na mirnom mestu, bez nekih velikih ulaganja, potrebno je uraditi krovnu izolaciju i dovrsiti potkrovlje, struja, voda, kanalizacija, pvc prozori, alu roletne relativno skoro uradjeno. Kuca se prodaje sa namestajem, bez namestaja moguca mala korekcija cene. Za sve informacije....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam kuću na Fruškoj Gori u selu Erdevik za kuću ili stan u Kikindi. Kuća je vlasništvo 1/1, uknjižena je i bez tereta. Kuća ima 150m2 u bruto iznosu na placu od 949 m2 i ulaz iz dve ulice. Kuća ima 4 sobe, veliki prostran hodnik, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo.....

 
 
 
  Farma, ODŽACI, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imanje se sastoji od: - zemljište 2200m2- prednje dvorište, zadnje dvorište i bašta/voćnjak - stara kuća, nabijača iz 1950-tih- zdrav krov ali potrebna adaptacija - nova kuća, zidana, iz 1980-tih, useljiva uz manje adaptacije - radionica- nov objekat, zidan pre 15 godina. Sve instalacije....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 71.000 €, 145,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u širem centru Bačke Palanke Uknjižen Dupleks 145 m2 na TOP LOKACIJIStan je Trosoban dvostrane je orijentacije ima dve lepe terase sa koje se proteže Lep pogledstan realno ima 160 m2grejanje je na Gaszgrada nema LiftU STANU IMA IZVESNOG....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 49.000 €, 157,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske guzve i zivot u prirodi, a opet u neposrednoj blizini Beograda. Lokacija je udaljena svega oko 30 km od centra Beograda, sto je cini odlicnim....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 49.000 €, 157,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kućom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okružen zelenilom i šumom, idealan za one koji žele beg od gradske gužve i život u prirodi, a opet u neposrednoj blizini Beograda. Lokacija je udaljena svega oko 30 km od centra Beograda, što je čini odličnim....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 49.000 €, 143,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mogućnost kupovine i placa pored površine 921 m2. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 156,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120695, 6.37a, spratna, struja, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, dvorište/bašta, tavan. Spratna kuća za rekonstrukciju ili odličan plac za gradnju. Kuća je prostrana, uknjižena na 94m2 i opremljena za stanovanje u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 48.000 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – kuća površine 150m2 + garaža na placu od 10,87 ara. Kuća se sastoji od tri stambene jedinice. Jednog trosobnog i dva dvosobna stana, koje je moguće spojiti u jednu stambenu jedinicu. CG na plin, trofazna struja, kanalizacija, kolski ulaz. Nije moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 47.500 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 115907, PR/PR, pomoćni objekti(1), klima, terasa, izvorno stanje, montažni, fasada dobra, parking, ugostiteljski objekat. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Čukarička Padina, 47.500 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115907, PR/PR, pomocni objekti(1), klima, terasa, izvorno stanje, montazni, fasada dobra, parking, ugostiteljski objekat. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 47.000 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Dudulajcu. Površine je 140m2, nalazi se na placu od 10ari. Kuća se prodaje sa svim stvarima, pokućstvom, basštom, pomoćnim objektima i garažom. Grejanje je etažno. Nalazi se u mirnom kraju, udalejnom od gradske buke i gužvei predstavlja pravu investiciju za sve oni....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 47.000 €, 152,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!!! Prodaje se kuća u Bezdanu, površine 152 m², na prostranom placu od 8,5 ari, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra i banje. Kuća je čvrste gradnje i odmah useljiva, sa lepom verand­om na ulazu i dobro raspoređenim prostorijama: tri spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 47.000 €, 142,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća od 142m2 na Bikovu na parceli od 10160m2, od čega je veći deo poljopruvredno zemljište. Kuća je od čvrtog materijala i sastoji se od velikog dnevnog boravka, tri spavaće sove, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, i kupatila. Na podovima su parket i pločice,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.000 € na 47.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Apelovac, 47.000 €, 144,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 49.000 €
10.04.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca u izgradnji (grubi radovi 18*8m) pod plocom, mogucnost da se napravi visenamesnki opbjekat, na placu od 7 ari. Struja, voda i kanalizacija je do placa. Plac je ogradjen zicanom ogradom i na objektu nema stolarije. Politika poslovanja Agencije za nekretnine “LIBO” jeste da u opisu....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 47.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjizen, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Beograd....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 47.000 €, 162,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo prizemnu kuću u Bečeju,lep plac ravan,uknjižena,useljiva.Kuća ima dva odvojena stana,struja,gradska voda,gas ,kanalizacija . . . odmah useljiva. .

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 47.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjižen, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 47.000 €, 151,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća mešovite gradnje sa potrebnom adaptacijom ili rekonstrukcijom sa pomoćnim objekatima takođe mešovite gradnje, koji mogu služiti za različite namene. Nekretnina je pogodna za adaptaciju ili rušenje i izgradnju novih objekata. Ukupna površina objekata iznosi:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 46.350 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam vikendicu u Futogu. Ravan plac,asfaltni put do vikendice. Za sve informacije kontaktirajte naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BOTOŠ, 46.000 €, 143,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2023.,

www.gsigma.rs

Seosko domaćinstvo sa dve porodične kuće u Botošu. Kuća je uknjižena na 143m2 u prirodi je veća, nalazi na prostranom placu od 33,81 ari. U dvorištu postoje izgrađene pomoćne prostorije od čvrstog materijala koje nisu uknjižene. Trofazna struja, grejanje na plin Grejanje gas....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 46.000 €, 154,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2023.,

www.agencijapragma.com

4.juli – četvorosobna kuća površine 154m2, u dvorištu se nalazi još jedna kuća koja nije predmet prodaje, te postoji službenost prolaza, plac sa kolskim ulazom površine 2,5 ara, terasa, trofazna struja, plin, kanalizacija. Prednji deo kuće je od mešanog materijala, zadnji je od čvrstog.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 46.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za sve koji su zainteresovane za ovaj oglas ,Pozovite 0637394500 . .

 
 
 
  Apartman, TOPOLA, 46.000 €, 142,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Veliko poljoprivredno domaćinstvo sa puno pomoćnih objekata. Kuća se nalazi blizu banje. Mogućnost prepravke kuće u apartmane. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 148,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u izgradnji koja se nalazi u Somboru, MZ Gornja Varoš, ukupne površine 148 m², na placu od 640 m². Objekat pruža odličnu priliku za kupce koji žele da završe kuću po sopstvenim željama i potrebama. Osnovne informacije: • površina kuće: 148 m² • površina placa: 640....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Komforan salaš - kuća na 500m od naselja, blizu magistralnog puta E-75.Salaš je okružen zelenilom sa velikim placem od 2390 m2, sa ekonomskim objektima i velikom baštom i sa voćnjakom kajsija u punom rodu.Salaš ima dva ulaza na parcelu iz dva pravca. Objekat je komforan za stanovanje,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 139,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća koja se nalazi na glavnom putu ka Kljajićevu, plac je 1365m2 a kuća je 139m2. Poseduje u prizemlju lokal sa sanitarnim čvorom i ulaz sa stepeništem za podrum i sprat. Na spratu se nalaze hodnik, dve sobe do ulice, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 41.000 € na 45.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 45.000 €, 138,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2022 - 35.000 €
15.11.2022 - 41.000 €
24.02.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2022.,

www.heroldo.com

-Legalizovana kuća od 81m2 -Uknjižene pomoćne prostorije od 22m2 i 35m2 u fazi rušenja -Priključak struje, vode i kanalizacije -Moguća korekcija u ceni 138 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 150,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 150 m2 + 97 m2 koja se nalazi na placu od 2900 m2. Veća kuća poseduje kuhinju, dve sobe, gonak, a manja poseduje dve sobe i kupatilo. U dvorištu pomoćni objekti, i bašta. Trofazna struja, gradska voda, septička. .

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 45.000 €, 137,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Uzdinu,selu na oko 60 kilometara od Beograda, na prodaju velika kuća sa velikim placem. Kuća ima oko 200 m2 stambenog prostora, u dobrom je stanju i uz ograničena ulaganja odmah i useljiva. Kuća sa ulice ima dve sobe,,predsoblje i ulaz iz ulice,u nastavku ima još 3 sobe,kuhinju,dva....

 
 
 
  Kuća, KLJAJIĆEVO, 45.000 €, 137,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Prodaje se prostrana i očuvana kuća na sprat u mirnom delu Kljajićeva, idealna za porodični život! Površina kuće 137m2,površina placa 12ari,kuća je odmah useljiva i prodaje se nameštena.,u prizemlju se nalazi ulazni hodnik,spavaća soba,trpezarija,kuhinja i kupatilo.Na spratu....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 45.000 €, 163,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu se prodaje kuća sa lokalom ukupne površine 163m², smeštena na placu od 408m². Idealna prilika za kombinovanje porodičnog života i poslovne delatnosti. Kuća se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. U sklopu objekta nalazi se....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 49.500 € na 45.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SVILAJNAC, 45.000 €, 153,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.500 €
08.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u selu Vojska – idealna prilika! Selo Vojska je mirno i lepo šumadijsko naselje, poznato po čistom vazduhu i dobroj povezanosti sa gradom. Nalazi se na samo 10–12 km od Jagodine, što ga čini savršenim za sve koji žele da uživaju u tišini sela, a da su za nekoliko minuta....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 45.000 €, 151,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća mešovite gradnje sa započetom adaptacijom sa pomoćnih objekatima takođe mešovite gradnje, koji mogu služiti za različite namene. Ukupna površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1 (stambeni objekat): 151 m² 🔹 Objekat 2 (pomoćni objekat): 52 m² 🔹 Objekat 3 (pomoćni....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 44.500 €, 157,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bačka Topola-nezavršena kuća u širem centru grada, na samo par minuta od centra. Kuća poseduje podrum, prizemlje, 1 sprat i potkrovlje uz pomoćne objekte u dvorištu. Pored toga sto je kuća na veoma lepoj poziciji i veoma dobroj i mirnoj ulici. Kuća je u sirovom stanju na placu od....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 72.000 €, 137,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična spratna kuća sa lokalom u centru Manđelosa. Na parceli od 469m2 se nalazi kuća, lokal, garaža, letnjikovac sa roštiljem i pomoćne prostorije. U produžetku ide druga parcela od 1230m2, koja ima izlaz na drugu ulicu. U prizemlju kuće se nalazi lokal sa kuhinjom i....