• GoHome Professional
140 m2 do 73000 eura 1.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 140 m2 do 73000 eura 1.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 140 m2 do 73000 eura 1.sprat pala cena

  • Za upit "140 m2 do 73000 eura 1.sprat pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 64.220 € na 61.500 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 61.500 €, 16,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 64.220 €
18.02.2026 - 61.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini železničke stanice. Stan je idealan za studente, samce, mlade parove, kao i za investiciju zbog velike potražnje za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 64.220 € na 61.280 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 61.280 €, 16,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 64.220 €
06.03.2026 - 61.280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na prvom spratu u mirnoj ulici u blizini Novosadskog sajma. Stan je uredan, svetao i funkcionalno organizovan, idealan za jednu osobu ili par. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i ulaznog hodnika. Zgrada je lepo održavana....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 65.000 € na 60.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SMEDEREVO, 60.000 €, 40,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 65.000 €
20.03.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Plavinac, ulica pored Vile Obrenović, delimično renovirana kuća na 9,5 ari ravnog placa. Prvi sprat sređen, prizemlje sa garažom u zdravom i kvalitetnom stanju, potkrovlje zahteva neka ulaganja. Područje sa svom infrastrukturom, lak prilaz kući. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 77.000 € na 74.500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VINIK, 74.500 €, 42,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 77.000 €
26.04.2026 - 74.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan u manjoj stambenoj zgradi na prvom spratu P=42,7m2. Stan se sastoji od jedne spavace sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i terase. Zgrada se završava juna 2026 godine, ozakonjena i stanovi mogu da se kupuju putem stambenog kredita- svaki stan ima terasu, Za....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 69.000 € na 63.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 63.000 €, 23,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 75.000 €
13.03.2026 - 69.000 €
27.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrijevski potok, iza bolnice. Zgrada sagrađena pre 10-15 godina. Prvi sprat sa liftom. Stan ima uknjiženih 23m2 i isto toliko neupisanih kvadrata, ukupno 47-48m2. Grejanje u ovoj zgradi je na struju. Bez ulaganja, odmah useljiv. Prednost imaju keš kupci dok se eventualno ne upiše....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 72.000 € na 62.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PRIJEPOLJE, 62.000 €, 56,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 72.800 €
18.03.2026 - 72.000 €
24.04.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka! U ponudi je potpuno renoviran dvosoban stan površine 56 m² , koji se nalazi u Prijepolju, u stambenoj zgradi Luke, ulica Kestenova, na prvom spratu. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život – u neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola i obdanište. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 60.000 €
03.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na prvom spratu površine 43m2 bez terase u mirnom delu grada u naselju Pivara. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostavom, kupatilom i velikom terasom. Poseduje i pripadajući podrum. PVC stolarija, podna....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 62.500 € na 56.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 26,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 62.500 €
01.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan APARTMAN se nalazi na Zlatiboru,u širem centru blizu Univer eksporta, površine 26 kvm, na prvom spratu , sa grejanjem na struju - podno. Sastoji se od sobe sa kuhinjiom, kupatila i terase. Stan je nov, sa novim nameštajem.Prodaja sa stvarima. UKNJIŽEN cena : 56.000 eura .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 58.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127457, I/, uknjizen. Na prodaju uknjizena garsonjera od 21m2 u Kisackoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvoristu. Odlicna investicija za izdavanje. Mali rezijski troskovi. Uknjizena kao poslovni prostor. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 80.000 € na 55.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 110.000 €
19.12.2025 - 80.000 €
25.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 1.0, 20m2, 1/3, CG, telefon, interfon Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, prodaje se lokal od 20 m2 pogodan za razne delatnosti. Nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Na jednom je nivou. Struktuiran je kao jedna otvorena prostorija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 73000 eura 1.sprat pala cena (56)
  • 140 m2 1.sprat pala cena (6)
  • 140 m2 do 73000 eura pala cena (56)
  • 140 m2 do 73000 eura 1.sprat (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>