• GoHome Professional
140 m2 do 69000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 140 m2 do 69000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 140 m2 do 69000 eura

  • Za upit "140 m2 do 69000 eura" pronađeno 358 nekretnina - prosečna cena 366 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 65000 eura (malo jeftiniji)
    • 72000 eura (malo skuplji)
    • do 384 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 1.sprat
    • parket
    • uknjižen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća za smeštaj radnika kapaciteta 6 ležaja u naseljenom mestu Stajiećevo. Kuća se izdaje kompletno opremljena. Grejanje na gas. Kuća se nalazi na 10-tak kilometara od Zrenjanina i na samo par kilometara od fabrike "Ling long". Moguć dnevni najam u iznosu od 1.000 dinara....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sto kvm stambenog prostora plus garaža i plus dodatna ekonomska prostorija. Kuća je na dva nivoa sa posebnim ulazima ima gradjevinsku dozvolu odlično je gradjena ali je potrebno ulaganje i osveženje. Na placu postoje dve sep. Jame i mogućnost priključka na kanalizaciju. Voda je gradska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 65.000 €, 144,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan koji se nalazi u kući u Durlanu. Kuća je spratnosti P+3, ima zajednički ulaz, iz hodnika kuće se ulazi u svaki stan posebno. Stan je u prizemlju površine 46m2 i pored njega se nalazi garaža koja se posebno prodaje. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, poseduje....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 63.900 €, 131,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u u Zmejevu, nedaleko od centra mesta, stambene povšine 131m2. Četiri sobe, kuhinja, renovirano-novo kupatilo i hodnik. Kuća renovirana 2023,godine. Uz kuću u donjem dvorištu, je ostava-šupa, čardak i svinjci.Uz kuću je i plac 500m2, donje dvorište 140m2 i bašta 1263m2. U bašti....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 69.900 €, 144,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična, renovirana kuća sa lepim velikim dvorištem i baštom. Kuća je mešovite gradnje, delimično od cigle delimično od naboja, koja je potpuno renovirana, gde su se vlasnici trudili da zadrže šarm vojvođanskog stila gradnje. Sređen je krov, postavljeni su novi oluci, sređena....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 65.000 €, 150,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Šopić Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 127,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 127,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Melencima. Površine 140 m2, na placu od 15 ari. Kuća je zidana od čvrstog materijala - 90' godina. Uvučena od uličnog fronta. Lep raspored prostorija. Dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Natkrivena terasa. U dvorištu postoje pomoćni....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 140m2 + pomoćni objekti ukupne površine 73m2 i ekonomski objekat od 385m2 + garaža na placu površine 15 ara. Raspored prostorija obuhvata prostrani dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna, trosobna kuća površine 140m2 sa garažom i kolskim ulazom, na placu od 1500m2 čiji je front širine oko 18m. Sastoji se od hodnika, kuhinje s trpezarijom, 3 sobe, ostave, kupatila i trema. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, EG na gas i čvrsto gorivo, kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Melenci - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 140m2 + pomoćni objekti ukupne površine 73m2 i ekonomski objekat od 385m2 + garaža na placu površine 15 ara. Raspored prostorija obuhvata prostrani dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.000 €, 134,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve manje kuće na zajedničkom placu, u blizini glavne autobuske stanice, 134 m2 . Objekti se nalaze na parceli površine 285m2. Prvi objekat je površine 94 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, starije je....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 70.000 €, 128,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5, 85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodično stanovanje, ali i za investiciju, budući da omogućava više različitih namena. Kuće su funkcionalne i pogodne....

 
 
 
 
+40%

Promena cene sa 50.000 € na 70.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 142,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 50.000 €
01.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća za adaptaciju građena od čvrstog materijala površine 142m2 .Objekat poseduje garažu i podrumske prostorije.Uprizemlju dve sobe,prostor za kuhinju i kupatilo.Plac je prostran sa izlaskom na dve ulice. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 143,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu sela Svetozar Miletić prodaje se kvalitetna prizemna kuća novije gradnje, izgrađena od čvrstog materijala, ukupne površine 143 m², smeštena na prostranom placu od čak 4201 m². Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: • dnevnog boravka • dve spavaće sobe • kuhinje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 147,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na Kelebiji građena od blokova, korisne površine 112 m2. U svom sastavu ima predsoblje, 3 sobe, kuhinju i kupatilo. U suterenu se nalaze 2 kotlarnice. Grejanje je na pelet i čvrsto gorivo. Podovi su parket i pločice, stolarija drvena. Bušeni bunar je dubine 62 m, kanalizaciona....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 148,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dve kuće na jednom placu u Gogama, u blizini samoposluge. -Površina prve stambene jedinice je 75 m2, a površina druge stambene jedinice je 73 m2. Ukupna površina placa je 539 m2. -Prva stambena jedinica (ozačena na slikama pod brojem 1) obuhvata hodnik, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, GRABOVAC, 70.000 €, 150,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

u selu Krtinska , 6 km od centra Obrenovca prodaju sr dve kuce(89+93m) neuknjizene i pomoćni objekat (56m) uknjižen.na 28ari placa.trofazna struja, voda.ispred kuće bus stanica, prodavnice. Mogućnosta kupovine i parcele od 56 ari,koja se nalazi odmah pored-gradjevinsko zemljište ag....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 70.000 €, 127,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 2 kuće na placu od 10 a,na par minuta vožnje od Oblačinskog jezera. Kuća novije gradnje 45m2 satoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijon,rešo kuhinjom i kupatilom sa predprostorom za veš mašinu. Na podovima i zidovima u kuhinji je granitna keramika. Stolarija....

 
 
 
  Kuća, KRTINSKA, 70.000 €, 150,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U selu Krtinska , 6 km od centra Obrenovca prodaju sr dve kuce(89+93m) neuknjizene i pomoćni objekat (56m) uknjižen.na 28ari placa.trofazna struja, voda.ispred kuće bus stanica, prodavnice. Mogućnosta kupovine i parcele od 56 ari,koja se nalazi odmah pored-gradjevinsko zemljište ag....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 70.000 €, 150,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.indomio.rs

Splav-kućica na Dunavskom keju u Smederevu, novosagrađen. Dve spavaće sobe, veliki dnevni prostor sa kuhinjom, dva mokra čvora, dve terase, ukupno 150 kvadrata. Priključena voda i struja. Centralno mesto na keju. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 70.000 €, 132,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U Inđiji, u zoni individualne stambene izgradnje, u mirnoj ulici, prodaje se uknjižena kuća za rušenje od 115m2 i zasebnom zidanom kućicom od 17m2. Plac na kome se kuća nalazi prostire se na 4,58a. Dvorište je ograđeno metalnom ogradom i na placu postoje priključci za struju, vodu....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 70.000 €, 134,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 134m2, sa pomoćnom zgradom 63m2, na placu površine 1.404m2, u Nakovu, Opština Kikinda. Lokacija kuće je na oko 1,5km od graničnog prelaza sa Rumunijom, 7km od Kikinde. Kuća je spratna , plus potkrovlje koje nije dovršeno. Izgrađena je od čvrstog materijala, gradska....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 99.000 € na 70.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 70.000 €, 150,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 120.000 €
11.01.2026 - 99.000 €
15.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Kuća za rušenje u blizini centra, površine 150m2 na parceli površine 8,98 ara. Monofazna struja, voda, kanalizacija. Uknjižena 1/1. Pogodna za izgradnju novog stambenog objekta - kuće ili poslovno-stambenog objekta, širina uličnog fronta je 13m. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća renovirana- nova pvc stolarija, demit fasada 5 cm stiropor, nov krov, centralno grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo renovirano. Vlasnik 1/1, legalizovano, može na kredit. U cenu ide i 3 jutra zemlje koja je oko placa. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 70.000 €, 133,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Vrdniku na odličnoj lokaciji, na 7,1 ari placa. Vredi videti. .

 
 
 
  Kuća, KLEK, 70.000 €, 136,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polovina kvalitetno građene spratne, dvojne kuće sa kolskim ulazom i garažom u centru Kleka. Prizemlje: hodnik, dnevna soba, kuhinja s trpezarijom i terasa. Sprat: hodnik, 3 sobe, 2 terase i kupatilo. Izgrađena od blokova, fasada perlit i bavalit, podna izolacija stiropor....

 
 
 
  Kuća, KRALJEVO, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Kuca od 130-m3 na povrsini placa 6.5 ari, Nalazi se u Jovcu, na 5-om kilometru od centra grada, na glavnom putu koji vodi do Goca. -4 spavace sobe, -2 kupatila -velika dnevna sa kuhinjom -hodnik -ostava pored kuhinje -terasa iz dnevne sa kombi vratima ( duzina 5.2m sa sirinom....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 70.040 €, 145,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan duplex u Bačkoj Palanci. Stan je kompletno renoviran i ne zahteva nikakva ulaganja. Izuzetno je svetao i poseduje neverovatnu terasu od 25m2 sa lepm pogledom. Ovaj stan je idealan za miran i porodičan život. Za više informacija pozovite! Terasa.

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 62.000 €, 150,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

*Tri sobe *trpezarija *kuhinja *kupatilo *grejanje na struju *trofazna struja u kući *stolarija PVC i drvena *Podne obloge laminat i pločice *potkrovlje nije završeno siva faza *septička jama *voda gradska *u dvorištu posađene voćke 066/577-28-80 .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KIKINDA, 62.000 €, 131,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 87.550 €
24.09.2025 - 65.000 €
06.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na extra lokaciji dve kuće. Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 .i još jednu uknjiženu nedovršenu.. Kuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasu iza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u dvorištu imamo....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 61.860 €, 140,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog podruma na prvom nivou, zatim se spoljašnjim stepenicama dolazi do sprata koji je prostor za stanovanje i sastoji se od ulaznog dela i iz....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 61.860 €, 140,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, KULA, 61.800 €, 152,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu smeštenu u Kuli. Ova spratna kuća je izgrađena od čvrstog materijala, što garantuje trajnost i stabilnost. Nekretnina ima funkcionalan raspored prostorija, pružajući udoban životni prostor. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 61.800 €, 135,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 135m2 na placu od 6,5 ari. Uknjižena, vlasnik 1/1, bez tereta. Kuća ima 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo i odvojen gostinjski toalet, ostava, zatvorena i otvorena terasa, trpezarija. Grejanje centralno na čvrsto gorivo i struju, trofazna struja, gas je priključen....

 
 
 
  Kuća, LAJKOVAC, 70.000 €, 135,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Terasa Nepričava Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 130,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se nalazi na velikom placu površine 23 ari. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 250 m2; Sastoji se od 2 sprata. Na prvom spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 60.000 €, 150,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na Makovoj sedmici na uglu dve ulice prodaje se kuća sa namenom kao poslovni prostor. Korištena je dugi niz godina kao radionica za izradu šamotnog materijlala i kaljavih peći i tome je prilagođena. Građena je od čvrstog materijala i poseduje pet prostorija i toalet. .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 150,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2025.,

www.heroldo.com

U strogom centru grada, u blizini zgrade opštine prodaje se legalizovan objekat u fazi izgradnje. Poredviđen je objekat prizemlje + sprat+ potrkrovlje. Ukupna površina objekta je oko 150m2, nalazi se na placu od 140m2. Najbolje pogledati na licu mesta. CENA: 60. 000 EUR Rg. br 848....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 358)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>