• GoHome Professional
130 m2 do 75000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 130 m2 do 75000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 130 m2 do 75000 eura

  • Za upit "130 m2 do 75000 eura" pronađeno 431 nekretnina - prosečna cena 438 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 71000 eura (malo jeftiniji)
    • 78000 eura (malo skuplji)
    • do 445 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • kablovska
    • prizemlje
    • klima
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Nedovršena spratna kuća na Bikovačkom putu, površine 128m smeštena na parceli od 1859m2. U prizemlju se nalaze velika dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Na spratu su tri sobe i terasa. Ispod polovine kuće se nalazi podrum. Na podovima je beton, prozori su novi PVC, a grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Duvanika - dvojna kuća površine 140m2 (trosobna s potkrovljem + jednosoban stan) + započet objekat u dvorištu i garaža na placu površine 2 ara. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Moguća kupovina s nameštajem. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 130,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Dudova Šuma, prodaje se trosobna samostalna kuća površine 130kvm, koja se nalazi na placu površine 400kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala. Kuća u svom sastavu poseduju: dve spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, ostava i kupatilo. Vrata i prozori su PVC,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '130 m2 do 75000 eura'
75.000 €
75.000 €
75.000 €
  Kuća, ĆUPRIJA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dve nezavisne stambene jedinice, ukupne površine 140m2 sa garažom površine 30m2. Prva kuća se sastoji iz kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, jedne spavaće sobe i renoviranog kupatila. Druga kuća se sastoji iz dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. - Voda....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 75.000 €, 120,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Vikend zoni Koruška nedaleko od Dunava .Kuća je na sprat sa pratecim objektima i garazom za Auto. Nedaleko je Autobuska stanica 100m.Kuća ima Telefon, internet i pored kuce prolazi gas. Za više informacija pozovite 0212701065 Dušanka Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 65.000 € na 75.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PADINSKA SKELA, 75.000 €, 120,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 65.000 €
17.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dva sprata kuće suturen i I sprat. Kuća se nalazi na placu od 3ara. Stanovi su kompletno za adaptaciju, suturen je 43m2, I sprat je 72m2. Postoji mogućnost da se dogradi još jedan sprat, tako da je pogodna kako za porodice kojima je potreban komfor tako i za investitore....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 74.500 €, 137,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadeset minuta od prestonice, u gradskoj opštini Sopot, u mestu Mali Požarevac, na ograđenoj parceli površine 5,5 ari kojoj se prilazi sa asfaltnog puta, nalazi se ova spratna kuća. Od centra mesta je udaljena 1,5 km, u neposrednoj blizini železničke stanice. Odlična za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.400 €, 124,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban salonski stan od 124m² u mirnoj ulici u centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa samo tri stana, što garantuje mir i privatnost. Dvostrano orijentisan, kompletno opremljen i spreman za useljenje, idealan za porodice, kao i za poslovni prostor. Karakteristike....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 74.270 €, 139,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina u samom centru Budisave. Ukoliko tražite porodičnu kuću u mirnom mestu za život sa porodicom,ova nekretnina je za Vas! Za više informacija pozovite naše agente. Šifra:550601 .

 
 
 
  Kuća, DJURDJEVO, 74.270 €, 124,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Samo kod nas u ponudi! Na prodaju kuća u Djurdjevu na placu od 725m2. Odlična prilika za porodičan život sa prostranim dvorištem uredjenim po vašim željama. U blizini se nalaze marketi, škola, apoteka, dom zdravlja Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 021/221-5500....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 74.270 €, 139,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu prizemnu kuću, površine 139m2, koja se nalazi u mirnom delu Budisave uz asfaltni put i odličnu poziciju a na samo par minuta hoda od ulaza u Budisavu. Kuća se sastoji iz dva dela,prvi deo nije funkcionalan za zivot jer je nedovršen i u sirovom je stanju....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 74.270 €, 122,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa prizemna kuća u Srbobranu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Lokacija odlična za miran porodičan život u blizini osnovna škola, vrtić, prelep park, market, pijaca, autobuska stanica. Uknjižena kuća 1/1 na vlasnika,....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 74.260 €, 130,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 40-tak minuta od Novog Sada. Odlična spratna kuća u Gardinovcima ! Kvalitetno zidana. Plac lep front 33m. Donji deo kuće-veliki dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,vešernica,wc,kupatilo,ostava. Gornj deo kuće- dve spavaće sobe,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,terasa,predsoblje.....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 74.000 €, 140,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kucu u Curugu. U prizemlju lokal , odvojen sprat. U funkciji dva odvojena elektricna brojila. Kuca novije gradnje. Sve informacije na 063660999 Terasa, Tavan.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 73.800 €, 123,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za poslovnim prostorom na vrhunskoj lokaciji? Imamo pravu ponudu za Vas. Izdaje se poslovni prostor u centru grada, na veoma prometnoj lokaciji. Površine je 123m2 i nalazi se na I spratu. Prostor je renoviran, na podu je laminat, stolarija je PVC profila, grejanje je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 73.000 €, 120,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se novoizgrađeni objekat koji se trenutno koristi kao garaža površine 180m2.Drugi objekat ima površinu od 100m2 i nekad se koristio za uzgoj junadi.Na placu postoji trofazna struja i voda i čardak.Pogodno za upis poljoprivrednog gazdinstva gde se obavlja stočarska,vinogradarksa....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 73.000 €, 140,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namještena spratna renovirana kuća na odličnoj lokaciji u centru Starog Žednika. Površina kuće je 140 m2, nalazi se na sopstvenom lepo uređenom placu od 750 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i toaleta.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 72.100 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126314, 20a, spratna, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 72.100 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126314, 20a, spratna, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Inđija | Prodaja · 120m² · 72.100€.

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 72.100 €, 124,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Samostalna kuca u legalizaciji Pr+Pk u Begecu, donji nivo: dnevni boravak sa kuhinjom, soba, kupatilo, ostava, gornji nivo: isti raspored, plac velicine 356 m2, dve terase, IDS 73480 .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 72.100 €, 139,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru Krčedina. Uz kuću i pomoćni objekti. Lep veliki place od 3050m2!!! Uknjižena 1/1. Za više informacija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 72.000 €, 140,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.agencijapragma.com

Melenci – Četvorosobna kuća površine oko 140m2 + letnja kuhinja i šupa ukupne površine oko 106m2 na placu površine 23,65 ara. Trofazna struja, Grejanje na plin, spoljašna PVC stolarija, mešovita gradnja, septička jama. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 72.000 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a ujedno je u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja u gradu. Objekat ima površinu od 120 m² i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 72.000 €, 118,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.06.2025 - 80.000 €
26.02.2026 - 75.000 €
31.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kuća površine 118m², koja dolazi u kompletu sa pomoćnim objektom na dva sprata površine 71m² i garažom – idealno rešenje za porodično stanovanje ili kombinaciju doma i posla. ✅ Useljiva odmah – sve je spremno za vaše nove početke. ✅ Pomoćni objekat od 71m² pruža dodatni....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 72.000 €, 137,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična spratna kuća sa lokalom u centru Manđelosa. Na parceli od 469m2 se nalazi kuća, lokal, garaža, letnjikovac sa roštiljem i pomoćne prostorije. U produžetku ide druga parcela od 1230m2, koja ima izlaz na drugu ulicu. U prizemlju kuće se nalazi lokal sa kuhinjom i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 72.000 €, 140,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Melenci - Četvorosobna kuća površine oko 140m2 + letnja kuhinja i šupa ukupne površine oko 106m2 na placu površine 23,65 ara. Trofazna struja, Grejanje na plin, spoljašna PVC stolarija, mešovita gradnja, septička jama. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 72.000 €, 140,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je porodična kuća na odličnoj lokaciji, u mirnom i uređenom naselju Gradsko brdo u Požarevcu – idealna za porodičan život. Površina: Stambeni deo: 100 m² Suteren: 40 m² (tri prostorije) Plac: 6 ari Kuća je u izvornom stanju, sa funkcionalnim rasporedom prostorija: tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, BAJINA BAŠTA, 72.000 €, 132,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na obroncima Tare, sa prelepim pogledom na Drinu i Perućačko jezero nalazi se vikend kuća okružena zelenilom. Vlasnik Kontakt: 069/32-51-397 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 72.000 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican prostor,parking obezbedjen. Moguc i prilaz kamionom. Uz magacin ide toalet i radna kancelarija. Rade Kondica 48, Potreban depozit, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 72.000 €, 126,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u mirnom kraju grada sa baštom. Pored kuće koja ima četiri sobe, kuhinju, kupatilo, dva predsoblja, ostavu, kotlarnicu, garažu i zatvorenu terasu, u dvorištu postoji zidana pečenjara za ražanj i roštilj, baštenska kućica i zidani objekat tj. boksovi za tri psa. Za više....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 71.400 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja kuća Beška – na prodaju porodična kuća površine 120 m² (Pr + 1) sa prostranim placem od 20 ari, smeštena u centru mesta Beška, na svega 1 km od auto-puta. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje, ali i kao investicija u okviru ponude prodaja kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 75.600 €, 121,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porlovni prostor od 121 kvadrat u centru Ćuprije. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 75.600 €, 121,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porlovni prostor od 121 kvadrat u centru Ćuprije. Poslovni prostor / Lokal, Ćuprija | Prodaja · 121m² · 75.600€.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 71.070 €, 118,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična, komforna kuća u Titelu! Kuća u prirodi ima 140m2. Spratna, na prvoj etaži ima komforni dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 2 spavaće sobe i kupatilo, dok na spratu poseduje 2 spavaće sobe i terasu sa lepim pogledom na Titelski breg!. Plac je površine 1195m2 u okviru kojeg....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 70.000 €, 119,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Zeleno polje. Kuća se nalazi na uličnom delu parcele. Dve sobe do ulice, kuhinja i trpezarija su zajedno, hodnik, kupatilo,špajz i velika zatvorena terasa koja gleda ka dvorištu. Kuća je građena od mešanog materijala. Grejanje na čvrsta goriva, TA peć Na podovima....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 70.000 €, 134,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća 134m2, sa pomoćnom zgradom 63m2, na placu površine 1.404m2, u Nakovu, Opština Kikinda. Lokacija kuće je na oko 1,5km od graničnog prelaza sa Rumunijom, 7km od Kikinde. Kuća je spratna , plus potkrovlje koje nije dovršeno. Izgrađena je od čvrstog materijala, gradska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prodaje se prizemna dvojna kuća sa u površini od 120kvm na placu veličine 244kvm. Kuća je građena od cigle. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. Na podovima je laminat, brodski pod i keramika. Pvc....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prizemna kuća sa velikom terasom, potkrovlje se može preurediti za manji stambeni prostor. 120 m 2 4 1 1 .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 70.000 €, 128,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5, 85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodično stanovanje, ali i za investiciju, budući da omogućava više različitih namena. Kuće su funkcionalne i pogodne....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT zastupa prodaju atratkivnog zemljišta sa četiri moderne vikend kućice u bilizini Divčibara. Vikendice su uredno održavane, opremljene i bez potrebe za investicionim ulaganjima, Parcela se nalazi na obodu sela Brežđe, manjeg mesta sa svim potrebnim urbanim sadržajima: škola,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 428)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com