• GoHome Professional
130 m2 do 73000 eura prizemlje potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 130 m2 do 73000 eura prizemlje potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 130 m2 do 73000 eura prizemlje potkrovlje

  • Za upit "130 m2 do 73000 eura prizemlje potkrovlje" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 417 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 425 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, IVANČA, 74.500 €, 137,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadeset minuta od prestonice, u gradskoj opštini Sopot, u mestu Mali Požarevac, na ograđenoj parceli površine 5,5 ari kojoj se prilazi sa asfaltnog puta, nalazi se ova spratna kuća. Od centra mesta je udaljena 1,5 km, u neposrednoj blizini železničke stanice. Odlična za porodični....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 59.000 €, 120,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Kupusini, vikend naselje Budžak, u blizini čarde Brunai, na 350m od kanala, prodaje se novija nameštena i opremljena, vikendica u osnovi 9x7,3m. Prizemlje sa pokrovljem, oko 120m2, na placu od 30ar sa voćnjakom. Građena od čvrstog materijala, sa 15cm izolacije stiropora. Stolarija....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 54.000 €, 120,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126477, 11.58a, spratna, potkrovlje, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Odlična, komforna vikend kuća u naselju Mandjelos,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '130 m2 do 73000 eura prizemlje potkrovlje'
51.000 €
51.000 €
65.000 €
  Kuća, KIKINDA, 70.000 €, 134,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 134m2, sa pomoćnom zgradom 63m2, na placu površine 1.404m2, u Nakovu, Opština Kikinda. Lokacija kuće je na oko 1,5km od graničnog prelaza sa Rumunijom, 7km od Kikinde. Kuća je spratna , plus potkrovlje koje nije dovršeno. Izgrađena je od čvrstog materijala, gradska....

 
 
 
  Kuća, KLEK, 70.000 €, 136,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polovina kvalitetno građene spratne, dvojne kuće sa kolskim ulazom i garažom u centru Kleka. Prizemlje: hodnik, dnevna soba, kuhinja s trpezarijom i terasa. Sprat: hodnik, 3 sobe, 2 terase i kupatilo. Izgrađena od blokova, fasada perlit i bavalit, podna izolacija stiropor....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 69.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća građena od čvrstog materijala, korisne površine 91 m2. U svom sastavu u prizemlju ima trpezariju sa kuhinjom, sobu i kupatilo. U potkrovlju se nalazi veliki dnevni boravak iz kojeg se ulazi u spavaću sobu koja ima izlaz na terasu. Podovi su laminat i pločice,....

 
 
 
  Kuća, VRELO, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom koja trenutno ima funkciju i dnevne sobe, dve spavaće sobe u sivoj fazi i kupatila sa tuš kadom.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 51.000 €, 120,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću površine 120 m2 na placu P=6,62 ara a sve u naselju Čamurlija na 10km od centra Niša. Kuća je prizemlje i visoko potkrovlje ukupno 110m2 korisne površine, Uvedena voda i trofazna struja. Nije malterisana . Uknjižena,vlasnik 1/1. Za više informacije....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 47.000 €, 127,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se novija kuća sa lokalom, u Turiji, a može se preurediti u samo stambeni objekat. U prizemlju kuće u uličnom delu se nalazi poslovni prostor predviđen za pekaru, koji je obložen keramičkim ploćicama sa sanitarnim čvorom,zatim jedna manja prostorija takođe sa ulazom iz ulice....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 45.000 €, 127,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 119,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 141,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična stambena zgrada u Ćupriji spratnosti podrum+ prizemlje+potkrovlje. Prizemlje je završeno, odmah useljivo, potkrovlje ukrovljeno. Kuća je legalizovani Plac je u suvlasničkom udelo od 1/3 od 4,68 ari. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 31.000 €, 126,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske stanice i sastoji se od tri etaže. U prizemlju su sva lokala, dva magacina i kupatilo, a na prvom spratu i potkrovlju su ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ALEKSINAC, 28.000 €, 126,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.000 €
10.04.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>