• GoHome Professional
130 m2 do 68000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 130 m2 do 68000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 130 m2 do 68000 eura

  • Za upit "130 m2 do 68000 eura" pronađeno 353 nekretnina - prosečna cena 396 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 64000 eura (malo jeftiniji)
    • 71000 eura (malo skuplji)
    • do 410 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SRBOBRAN, 66.950 €, 119,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća na velikom placu od 1224 m2. Kuća je blizu centra, Doma zdravlja i svih potrebnih sadržaja za prijatan život. Kuća je mešovite gradnje, sad nedavno renovirana i useljiva je odmah. Kuća ima tri sobe, odvojenu kuhinju, kupatilo, ostavu i lepu zastakljenu terasu,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '130 m2 do 68000 eura'
65.000 €
65.000 €
67.000 €
  Kuća, SRBOBRAN, 68.000 €, 130,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća građena od čvrstog materijala, kompletno renovirana, postavljeno sve novo. Prazna odmah useljiva. Pored nje ima i 2 ulicna lokala od po 14 i 15 m2, mogu poslužiti u bilo koju svrhu. Takodje ima i zidanu garažu. Odmah useljiva po isplati. Uknjižena!!!! .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 67.300 €, 123,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na odličnoj poziciji, između Radišićeve i Vojvođanske, prodaje se kuća od 123m2, na parceli od 362m2. Kuća je mešovite gradnje, u veoma očuvanom stanju i podeljena je u dve stambene jedinice. Prednji deo sa ulice ima predsoblje, veliku trpezariju sa kuhinjom i ostavom, dve sobe i....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. 140 m 2 5 1 0 .

 
 
 
  Kuća, KARAĐORĐEVO, 67.000 €, 118,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Poaeduje četiri prostorije, dva kupatila, veliku terasu. Uz kuću je sagrađena i garaža površine 22m2. Kuća se prodaje sa nameštajem izuzimajući televizor. Svi objekti su legalizovani. Za ozbiljnog kupca dogovor. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. Kuća, Jagodina | Prodaja · 140m² · 67.000€.

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 66.950 €, 136,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-3090193-Uknjižena renovirana kuća u Gospođincima ,petosobna kuca u blizini stadiona ,kuhinja sa trpezarijom , dva mokra čvora ,gas. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 66.950 €, 137,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća sa lepim manjim dvorištem u lepom delu Srbobrana, blizu prodavnica i vrtića. Kuća ima četiri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostavu , predsoblje i pogodna je za veću porodicu. Kuća je dobre gradnje, lepo održavana, ima Pvc stolariju, ekonomično grejanje....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 66.950 €, 125,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforna četvorosobna, kompletno renovirana kuća,u Bačkom Gradištu sa izlazom na ribnjak. kuća ima 125 m2, i sastoji se od ulaza, velikog salona sa kuhimjom i trpezarijom,tri spavaćše sobe, kupatilo i velčika pokrivena terasa. Struja, voda i etažno grejanje na gas, veliko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 120,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 120m2, nalazi se na III spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Stan je namešten i opremljen nameštajem i potrebnim....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 66.000 €, 142,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 142m2 sa pomoćnim objektima na parceli 12 ari i 36m2 pravilnog pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište u centralnom delu uređenog naselja udaljeno oko 35 km od Beograda. Naselje Banatsko Novo Selo smešteno je u južnobanatskoj ravnici nedaleko od Deliblatske....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2021.,

www.heroldo.com

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. 120 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 65.000 €, 134,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodicna kuca u vrbasu, starije gradnje, sa plačem od 16 ari, ogradjenim dvorištem i baštom Kuća je vlasništvo 1/1 bez tereta Legalizovani su svi objekti koji se nalaze u sklopu kuće. Stala, garaza i supa.plac je veličine 16ari.. Za vise informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. Kuća, Jagodina - Bukovče | Prodaja · 120m² · 65.000€.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SMEDEREVO, 65.000 €, 142,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
02.03.2026 - 70.000 €
01.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u neposrednoj blizini Poligona, dve etažirane posebne stambene jedinice od 80m2 i 62m2 sa spoljnim stepeništem. Garaža i dodatno sazidana prostorija kao letnja kuhinja ispred kuće. Kotlarnica na ugalj. Priključak za gas pored kuće. Izvorno stanje sa promenjenom PVC stolarijom.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosobna kuća sa dvorištem koje je puno zelenila, u kraju koji pruža dosta privatnosti na Makovoj sedmici. Prizemlje kuće sadrži jednu centralnu prostoriju iz koje se ulazi u jednu zasebnu sobu, kupatilo i kuhinju sa ostavom i izlazom na dvorište. Na spratu se nalazi jedna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Duvanika, površine oko 120m2, nalazi se na parceli površine 4,91ari.Sastoji se od tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i hodnika.Po podovima je laminat, spoljnja stolarija je pvc, grejanje je na gasne peći.Na parceli postoji i pomoćni objekat -šupa i garaža....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Mladenovca. Ima 120m2 i sastoji se od suterena i prizemlja. Sutern je oko 40m2, sastoji se od 2 prostorije koje se trenutno koriste kao sotave. Prizemlje ima 80m2. Struktura: dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezartijom i kupatilo. Voda je gradska,....

 
 
 
  Kuća, VRELO, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom koja trenutno ima funkciju i dnevne sobe, dve spavaće sobe u sivoj fazi i kupatila sa tuš kadom.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 140,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Kelebija, prodaje se prizemna samostalna kuća u površini od 140kvm na placu veličine 4910kvm. Građena je od čvrstog materijala sa demit fasadom. U svom sastavu poseduje: tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Zidana garaža i natkrivena terasa, zidani roštilj....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poluetažna kuća površine 120m2, na placu od 6ari. Veoma lep raspored, u centralnom delu nalazi se dnevni boravak iz koga se kratkim stepeništem odlazi u dve sobe do ulice i kupatilo. Iz dnevnog boravka se također odlazi u veoma prostranu kuhinju sa trpezarijom odakle stepenište vodi....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 65.000 €, 137,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se ograđeno seosko domaćinstvo,površina parcele 1317m2. sa pripadajućim objektima.zemljište u građevinskom području Lokacija:Selo Čurug,opština Žabalj,ulica Nikole Pašića,na početku sela,udaljena par min.od glavne ulice i autobuskog stajališta Sadržaj:ograđeno dvorište,bašta,glavna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 140,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prizemna kuća površine 140 m2 na placu od 11.58 a u naseljenom mestu Mužlja. Sastoji se od hodnika, dnvenog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve ostave, pet spavaćih soba i kupatila. Grejanje CG na čvrsto gorivo, struja monofazna, gradska kanalizacija, po podovima postavljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na prometnoj lokaciji u Donjem Matejevcu, savršen za razne delatnosti. Sa površinom od 130m2, ovaj prostor nudi funkcionalan raspored koji uključuje 30m2 magacinskog prostora, što ga čini idealnim za trgovinu, kancelarije ili uslužne delatnosti. Prostor....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 49.000 € na 65.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 49.000 €
06.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ova prelepa kuća, smeštena samo 100 metara od Velike Morave, pruža savršen mir i privatnost, dok je istovremeno na svega 2 km od centra grada. Idealna je za sve koji žele da uživaju u tišini prirode, a da ne budu daleko od svih gradskih sadržaja. Kuća je savršen spoj udobnosti i prirode.....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u lepom Bačkom Gradištu, ulica Školska je najviša ulica u selu gde nema podzemnih voda. Kuća se nalazi u blizini parohijskog doma i ima izlaz na dve ulice. Objekat sadrži 3 sobe, veliku trpezariju, veliku kuhinju, ostavu, kupatilo, pretsoblje i veliku terasu....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća sa dva lokala u mirnijem delu Srbobrana. Kuća je građena od čvrstog materijala, ima ekonomično grejanje na gasne peći u kući i u lokalima. Kuća se nalazi na uglu i ima dva odvojena lokala jedan od 15m2, a drugi od 14m2, koji su bili u službi trgovine, a mogu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dva sprata kuće suturen i I sprat. Kuća se nalazi na placu od 3ara. Stanovi su kompletno za adaptaciju, suturen je 43m2, I sprat je 72m2. Postoji mogućnost da se dogradi još jedan sprat, tako da je pogodna kako za porodice kojima je potreban komfor tako i za investitore....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sto kvm stambenog prostora plus garaža i plus dodatna ekonomska prostorija. Kuća je na dva nivoa sa posebnim ulazima ima gradjevinsku dozvolu odlično je gradjena ali je potrebno ulaganje i osveženje. Na placu postoje dve sep. Jame i mogućnost priključka na kanalizaciju. Voda je gradska....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 65.000 €, 125,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u mestu Rudovci-opština Lazarevac. Površine 125 m2,plac 15 ari,udaljeno od beograda 60km,Lazarevac 20,Bukovička banja 14 km,kuća se sastoji iz tri etaže nisko prizemlje:zastakljena terasa,špajiz,dnevni boravak,manjom sobom,mokri čvor,ostavom sa letnjom kuhinjom.Prizemlje:hodnik,dnevni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća za smeštaj radnika kapaciteta 6 ležaja u naseljenom mestu Stajiećevo. Kuća se izdaje kompletno opremljena. Grejanje na gas. Kuća se nalazi na 10-tak kilometara od Zrenjanina i na samo par kilometara od fabrike "Ling long". Moguć dnevni najam u iznosu od 1.000 dinara....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 63.900 €, 131,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u u Zmejevu, nedaleko od centra mesta, stambene povšine 131m2. Četiri sobe, kuhinja, renovirano-novo kupatilo i hodnik. Kuća renovirana 2023,godine. Uz kuću u donjem dvorištu, je ostava-šupa, čardak i svinjci.Uz kuću je i plac 500m2, donje dvorište 140m2 i bašta 1263m2. U bašti....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 127,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 65.000 €, 127,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 140m2 + pomoćni objekti ukupne površine 73m2 i ekonomski objekat od 385m2 + garaža na placu površine 15 ara. Raspored prostorija obuhvata prostrani dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Melencima. Površine 140 m2, na placu od 15 ari. Kuća je zidana od čvrstog materijala - 90' godina. Uvučena od uličnog fronta. Lep raspored prostorija. Dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Natkrivena terasa. U dvorištu postoje pomoćni....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 63.000 €, 126,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Samostalna kuća od cvrstog materijala površine 126 m2 građena 70-ih godina na placu od 1220 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri sobe, kupatila sa kadom, dve ostave i kuhinje sa trpezarijom sa posebnim ulazom. Podovi su parket i pločice, stolarija drvena, a grejanje je etazno na....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 63.000 €, 125,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo odmah useljivu komfornu porodičnu kuću sa pomoćnim objektima i garažom u Krivom Viru nadomak Boljevca , i na samo 20km od planine Rtanj -Trofazna struja -Grejanje-čvrsto gorivo -Izvorska voda-prirodan pad 125 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Melenci - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 140m2 + pomoćni objekti ukupne površine 73m2 i ekonomski objekat od 385m2 + garaža na placu površine 15 ara. Raspored prostorija obuhvata prostrani dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Trofazna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 350)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>