• GoHome Professional
130 m2 do 327 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 130 m2 do 327 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 130 m2 do 327 eura/m2 pala cena

  • Za upit "130 m2 do 327 eura/m2 pala cena" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 270 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 343 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 26000 eura
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • parking
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 47.000 € na 45.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 45.000 €, 135,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 45.000 €
23.11.2025 - 47.000 €
20.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se zasebna kuća na placu od 13ari u blizini glavnog puta. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca, novi lux hotel Hyde Hill i luksuzni kompleksi za stanovanje. Kuća je uknjižena na vlasnika 1/1, čvrste konstrukcije....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 45.000 € na 35.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 35.000 €, 132,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 45.000 €
22.02.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju očuvana, kompletno nameštena kuća u Kupusini, površine 132m2 na placu od 2619m2. Raspored: hodnik, 3 prolazne sobe, kuhinja, ostava, kupatilo i manja soba. Na placu: letnja kuhinja, garaža, 2 podruma, ambar i više pomoćnih objekata. ✔ voda sa vodovoda ✔ monofazna struja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 28.000 € na 27.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOSJERIĆ, 27.000 €, 118,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 35.000 €
06.03.2026 - 28.000 €
06.05.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija u centralnom delu sela i u neposrednoj blizini Divčibara. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '130 m2 do 327 eura/m2 pala cena'
28.000 €
28.000 €
46.000 €
 
-9%

Promena cene sa 43.000 € na 39.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KARAĐORĐEVO, 39.000 €, 123,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 43.000 €
25.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u Banatskom Karađorđevu - opština Žitište. Kuća je površine 123 m2, na prostranom placu od 28.78 ari. Sastoji se od četiri prostorije i toaleta. Nalazi se na odličnoj lokaciji u selu. U zakupu je market godinama unazad. Mogućnost preuzimanja zakupa. Od priključaka poseduje trofaznu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 45.000 € na 42.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 42.000 €, 139,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 45.000 €
18.03.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Porodična kuća od 139 m², građena od čvrstih materijala, prodaje se na placu od 723 m² u Čantaviru. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe (od kojih je jedna prolazna), kupatila sa tušem i kadom i male kotlarnice u podrumu. Sprat je u sivoj....

 
 
 
 
-38%

Promena cene sa 65.000 € na 40.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 134,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 65.000 €
05.04.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju novo izgrađena kuća od 134 m2. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, gardarober, špajz, kupatilo, a ima i skriveni podrum ozidan sa staklenim flašama. Po podu pločice, stolarija PVC ulazna sigurnosna vrata. Grejanje na furunu, trofazna struja,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ALEKSINAC, 28.000 €, 126,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.000 €
10.04.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske stanice i sastoji se od tri etaže. U prizemlju su sva lokala, dva magacina i kupatilo, a na prvom spratu i potkrovlju su ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 55.000 € na 46.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 46.000 €, 133,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 62.000 €
03.09.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 133 m², smeštena na prostranom placu ukupne površine 1.382 m², u mirnom mestu Telečka, opština Sombor. Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se iz prizemlja i sprata, povezanih unutrašnjim stepeništem. Prizemlje sadrži: Ulazni hodnik Dve....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 27.000 € na 25.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 139,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 27.000 €
22.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Perlez - petosobna kuća od čvrstog materijala površine 139m2 + pomoćne prostorije na placu površine 6,25 ara sa kolskim ulazom i garažom. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, voda, tavanica štukatur, septička jama, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>