• GoHome Professional
1.sprat najnovije do 160000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat najnovije do 160000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat najnovije do 160000 eura

  • Za upit "1.sprat najnovije do 160000 eura" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 1.988 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • parket
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veliku kuću P=500m2 na 8 ari placa u selu Mramor, u centru sela na ravnom delu(nema opasnost od klizišta), dvojna kuća sa 2 ulaza pogodna za veliku porodicu ili adaptaciju u više stambenih jedinica. Leva strana kuće je =300m2 korisne površine i sastoji....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se stan ( dupleks) u centru grada , površine oko 80 kvm na licu mesta,(uknjiženo na 42 kvm ) na prvom i drugom spratu, grejanje podno na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od : prvi deo ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i toaletom) i sprat ( spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan od 62 m2 na prvom spratu sa 2 terase, tavanom iznad stana i ostavom. Odlična investicija. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1.sprat najnovije do 160000 eura'
150.000 €
150.000 €
139.000 €
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u širem Centru grada , površine 160 kvm, na tri etaže (suturen, prizemlje i sprat ), grejanje na struju, mogućnost priključka na gas -plaćen priključak. Sastoji se od suturena ( predsoblje, dve prostorije i kupatilo ), prizemlje ( jedna prostorija prostorija sa čajnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan jednoiposoban stan na prvom spratu U ponudi je jednoiposoban stan površine 45,67 m², smešten na prvom spratu kvalitetnog stambenog objekta. Stan je odlično projektovan i maksimalno iskorišćenog prostora, što ga čini idealnim izborom kako za život, tako i kao sigurnu investiciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 141.839 €, 39,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan površine 38.86 m² u novogradnji, u najlepšem delu Zvezdare, između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Dimitrija Tucovića. Objekat će biti modernog izgleda, izgrađen po najvišim standardima gradnje. Stan će se nalaziti na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 141.820 €, 44,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetan stan u novogradnji sa urednom građevinskom dozvolom, smešten na idealnom prvom spratu moderne stambene zgrade. Stan površine 44m² je funkcionalnog dvosobnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom predprostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Karaburma, OFK stadion – 1.5 stan 39 m² Na atraktivnoj lokaciji na Karaburmi, u neposrednoj blizini OFK stadiona, prodaje se svetao i funkcionalan 1.5 stan površine 39 m². Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane stambene zgrade i odlikuje se veoma dobrim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 135.000 €, 153,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odlična kuća novije gradnje (2024.god), na 6.6ari ograđenog placa sa mladim zasađenim voćem. U prizemlju kuće se nalazi garaža sa rolo vratima, toalet i ostava. Struktura kuće: -prizemlje kuće -garaža sa rolo vratima, mokri čvor i ostava. -prvi sprat: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 133.500 €, 67,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor, energetsku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 132.500 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan, bez ulaganja. Nalazi se u blizini Osnovne škole "14. oktobar", na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje, uredna sa liftom. Ispred se nalazi javni parking. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, zastakljena terasa. Agencijska....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 132.500 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjižen stan, bez ulaganja. Nalazi se u blizini Osnovne škole "14. oktobar", na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje, uredna sa liftom. Ispred se nalazi javni parking. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, zastakljena terasa.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 129.000 €, 153,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Glumčevo brdo, u blizini glavne ulice, nudimo ovu kuću za prodaju koja je novijeg datuma i kvalitetno gradjena. Uknjižena je, ima 153m2 korisne površine. U dobrom je stanju, održavana je, PVC stolarija, komarnici, laminat. Kuća ima suterensku etažu (podrum), prizemlje (dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 125.440 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan 80m2, na prvom spratu u mini zgradi sa četiri stana. Svaki stan je posebno uknjižen, ima svoj priključak za struju, vodu, gas i internet. Takođe, poseduje parking mesto i manje dvorište. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 118.000 €, 39,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov, neuseljavan stan od 1.5 soba, smešten na 1. spratu moderne luksuzne zgrade sa liftom, u blizini Doma zdravlja. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaće sobe kupatila terase Opremljen je potpuno....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 110.000 €, 69,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan ukupne površine 79,31 m², smešten u mirnoj ulici u Boleču. Stan se nalazi na prvom spratu porodične kuće i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i prijatnom atmosferom za porodični život. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u zgradi novije gradnje u Petrovaradinu. Stanovi se nalaze na prvom spratu zgrade sa liftom i funkcionalnog su rasporeda. Sastoje se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nekretnina predstavlja odličnu investiciju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 169.900 €, 49,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Konjarniku, u Begejskoj ulici, u mirnom i uređenom delu Zvezdare. Stan je površine 49m² i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade sa ukupno četiri sprata. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno namešten četvorosoban duplex sa garažnim mestom u prestižnom naselju Zlatibor 1000 na Zlatiboru. Na prvom spratu se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, terasa i kupatilo, a na drugom spratu su smeštene dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Subotici, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, u ulici Marije Vojnić Tošinice, nalazi se prostran salonski stan površine 87m², smešten na prvom spratu manje zgrade sa svega tri stana. Ovaj stan je jedini na spratu, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom i uređenom naselju Tozino Voće, koje mnogi s pravom smatraju najlepšim delom Mladenovca, nalazi se stan koji spaja kvalitet, udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Zgrada u kojoj se stan nalazi građena je od najkvalitetnijih materijala i odiše svežinom novije gradnje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 174.420 €, 74,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.200 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno atraktivan stan smešten u mirnom i zelenilom okruženom naselju Zova na Zlatiboru. Ova lokacija predstavlja idealan izbor za sve koji traže mir, prirodu i kvalitetan odmor, ali i odličnu priliku za turističko izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se trim staza....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 55.080 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan površine 36 m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 46.000 €, 106,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U Banji Vrujci, na atraktivnoj turističkoj lokaciji,u neposrednoj blizini bazena, prodaje se kuća površine 106 m2. Kuća je legalizovana i ima upotrebnu dozvolu. Kuća se nalazi na placu površine 5 ari, a u sklopu kuće je i legalizovana garaža površine 23 m2. Na prvom spratu kuće nalaze....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 45.000 €, 19,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku, površine 19,28 kvm, na prvom spratu, sa grejanjem. Apartman je opremljen, kategorisan,renoviran. Sastoji se od predsoblja, sobe sa kupatilom i čajne kuhinjice. UKNJIŽEN cena: 45.000 eura .

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 43.420 €, 24,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi na prvom spratu i ima 23.47 m². Cena iznosi 1.850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a. Struktura stana:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 26)

<< <1> >>