• GoHome Professional
1.sprat luksuzan do 180000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat luksuzan do 180000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat luksuzan do 180000 eura

  • Za upit "1.sprat luksuzan do 180000 eura" pronađeno 132 nekretnina - prosečna cena 1.999 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.427 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam kompletno renoviran stan na Limanu 3 na prvom spratu. Jedno od najboljih mesta za život u Novom Sadu. 50 metara od vrtića, 100 metara od doma zdravlja, 200 metara od pijace, 300 metara od Limanskog parka i osnovne škole. Zgrada uvučena u odnosu na saobraćajnu gužvu....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1.sprat luksuzan do 180000 eura'
168.000 €
168.000 €
173.800 €
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana i uređena do najsitnijih detalja smeštena je na placu površine 9,87 ara. Prostrano dvorište sa ulaznim delom od behaton ploča i sa uređenim....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 180.000 €, 210,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo desetak minuta od Ustaničke ulice, u mirnom i tihom naselju Boleča, nalazi se ova prostrana i lux kuća. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udoban život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je vrlo dobra. Kuća je novije gradnje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 177.500 €, 36,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122918, I/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Na prodaju potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan od 35 m² u srcu Vračara, u Šumatovačkoj ulici. Ovo je prva prodaja, sve u stanu je potpuno novo i neuseljavano! Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 175.150 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su stanovi iste kvadrature na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.250 €, 58,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem vrhunski lux sređen stan u novijoj zgradi na prvom spratu u ulici Miše Dimitrijevića.Po strukturi trosoban,ima terasu , lift .Vredi videti , cena 173250. stan je uknjizen Pozovite 063 7607 888 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX četvorosoban stan iza Lipovog Gaja!! Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na prvom spratu (od dva) i ima 76m2 stan ima 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.. Grejanje na toplotne pumpe plaća se u sezoni kroz struju.. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 169.270 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.370 €, 56,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen trosoban stan, na veoma traženoj lokaciji, na Bulevaru Patrijara Pavla.Stan je odličnog rasporeda i veoma svetao. Ono što ga posebno izdvaja je što je dodatno adaptiran spram ličnih zahteva vlasnika nakon završetka izgradnje,pa to osigurava kvalitet i dugotrajnost.(....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 165.165 €, 47,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 47,19m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoj se od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 165.000 €, 123,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA – LUKSUZNA KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Prodajemo luksuzno opremljenu kuću, spremnu za useljenje na placu od 5, 97 ari! Površina : 123 m² u osnovi Struktura: Podrum, visoko prizemlje i sprat Raspored prostorija ✅ Podrum – tri potpuno uređene prostorije, opremljene na nivou stambenog....

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderan stan na prvom spratu lux zgrade , koja će biti useljiva u maju 2025 godine. Veoma interesantaa organizacija prostora u skladu sa avargandnom arhitekturom , pruža mogućnost korišćena jedne sobe kao spavaće sobe , ili odvojene trpezarije-po želji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen, idealan za porodicu i sa ukupnom površinom od 78m2, nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima samo 4 stambene jedinice, što obezbeđuje dodatnu privatnost i komfor. Raspored stana je odličan, sa prostranim dnevnim boravkom i tri svetle spavaće sobe, što je idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 183.800 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI NA CRVENOM KRSTU Cena kvadrata: 4000€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 157.000 €, 127,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosobanstan stan na prvom spratu novoizgrađenog objekta, površine 127m2, 157.000e. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije,kuhinje, velikog kupatila,dve spavaće sobe od kojih svaka ima prostor za garderober ,manjeg kupatila u spavaćem delu i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠABAC, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovno stambeni objekat spratnosti Po+Pr+I+PK ukupne površine 640m2. Osnova 150m2. Nalazi se u Šapcu, naselje trkalište u blizini Mačvinog stadiona, Osnovnih škola i gradske toplane. U prizemlju se nalaze 3 lokala i garaža. I sprat- Lux stan od 170m2, II sprat- Ne dovršen .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.000 €, 67,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052818, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, TROSOBAN STAN, 67m2 Nova Detelinara, veoma urbana i tražena lokacija. U našoj ponudi veoma atraktivan i funkcionalan stan. Na prvom spratu dobro održavanog stambenog objekta, dvostrano orjentisan. Svetao, čist, prostorno sjajno koncipiran,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoisposoban stan na prodaju u centru Novog Sada, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Fantastičan lux opremljen stan u Centru grada. Stan se prodaje sa svim nameštajem koji vidite na fotografijama. Stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

✨Luksuzne dvostrane vile – Savršen spoj komfora i elegancije! ✨ Predstavljamo vam ekskluzivni koncept malih luksuznih kuća, dizajniranih za vrhunski ugođaj i udoban život. Svaka kuća je podeljena na dva prostrana stana – prizemlje i sprat, pružajući idealan balans privatnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 150.000 €, 84,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vila na Kopaoniku, 84m2, prizemlje i sprat. Sastoji se od prostranog hodnika, dve prostorije u prizemlju i kupatilo sa kadom, dve spavace sobe na spratu i jos jedno kupatilo. Prodaje se prazna i bez ugradjene kuhinje. Nalazi se u glavnoj ulici, pored Apartmana Mujen Lux.Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 149.000 €, 306,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa kuća na prodaju u Smederevskoj Palanci. Korisne površine 306m,  3 etaže po 102m. Prelepa fasadna cigla, luksuzan enterijer, mermer, garaža i letnjikovac. Kuća je maksimalno kvalitetno građena 1990 tih godina i domaćinski održavana sve do sada. Kuću čine 3 nivoa : Suteren....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.290 €, 78,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 147.202 €, 67,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 147.202 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, Kopaonik, 150.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan u naselju “Vidik” u ul.Stefana Prvovenčanog na 6 km od centra Kopaonika. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i etažnim grejanjem na struju, u kupatilu je podno gejanje. Uknjižena površina stana je 44 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 144.200 €, 45,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007523. U ponudi imamo moderan i luksuzno opremljen stan površine 45 m², smešten na 1. spratu (u prirodi drugi nivo zbog mezanina) prestižne zgrade vrhunskog kvaliteta, koju je gradio renomirani investitor. Stan se nalazi na izuzetnoj mikrolokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prelep dvoiposoban stan na prvom spratu stambene zgrade, novije gradnje LUX kvaliteta.Odličan porodičan stan, svetao, funkcionalan i potpuno opremljen modernim nameštajem i belom tehnikom koja se prodaje zajedno sa stanom. Centralni deo stana je otvoreni koncept; kuhinja, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 136.900 €, 37,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051033, CENTAR, SALONAC - JEDNOSOBAN STAN, 37m2 Ipak . samo kod nas, fantastičan SALONAC-LUX , jednosoban stan 37 m2 u uskoj pešačkoj zoni u strogom centru. Stambena zgrada pod zaštitom države, kao kulturno dobro grada. Stan je potpuno renoviran, visoki plafoni (4m), centralno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m² od čega je 40m² stambeni prostor, a 34m² je terasa.Grejanje u stanu je etažno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 128)

<< <1 2 3 4> >>