• GoHome Professional
1.sprat kablovska 100 m2 do 110000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat kablovska 100 m2 do 110000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat kablovska 100 m2 do 110000 eura

  • Za upit "1.sprat kablovska 100 m2 do 110000 eura" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 943 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.000 €, 107,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan stan, na prvom spratu. Dvostran, svetao, sa odličnim rasporedom prostorija. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri sobe, kupatilo, toalet, predsoblje. Dve zastakljene terase sa garniturom za odmor i uživanje, dodatno krase prostor.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.900 €, 99,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 96,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposobni stan 96m2, na Trošarini, preko puta Stop Šopa. Stan se nalazi na prvom spratu kuće. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve velike terase. Stolarija je aluminijumska, u hodniku je keramika, u dnevnoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1.sprat kablovska 100 m2 do 110000 eura'
80.750 €
64.400 €
118.600 €
  Kuća, BUBANJ, 100.000 €, 104,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 104m u Pasi Poljani, na putu za Gornje Međurovo, ukupne površine 132m2, u osnovi 66m2 na placu od 6,69ari. Plac je idealnog pravougaonog oblika, na njemu se nalaze garaža i pomoćna prostorija od 22m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Detelinari, Rumenačka ulica, površine 95m2. Stan se sastoji iz tri sobe (dnevne sobe i dve spavaće sobe), kuhinje, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Nalazi se na prvom spratu. Stan se izdaje prazan, sa kuhinjskim elementima. Useljivo od 01.06.2025. godine.....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 39.998 €, 100,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Bubnju u neposrednoj blizini Novog groblja. Ukupna površina placa je oko 55ari, vikendica ima oko 100m2 (51m2 u osnovi, P+I+Pk). U prizemnom delu nalazi se garaža sa kanalom, na prvom spratu nalaze se ulazni hondnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>