• GoHome Professional
1.sprat do 98000 eura 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 1.sprat do 98000 eura 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 98000 eura 50 m2

  • Za upit "1.sprat do 98000 eura 50 m2" pronađeno 164 nekretnina - prosečna cena 1.633 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 93000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111170.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na Podbari, koji se nalazi na prvom spratu zgrade. Stan ima terasu i dvorišno je orijentisan, te je izolovan od ulične buke. Nalazi se na svega nekoliko minuta od samog centra grada.Useljiv od 01.10.2025. godinePotreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109869.Izdaje se nov, neuseljavan, lepo namešten dvosoban stan (48 m2) na 1. spratu novoizgrađenog objekta sa liftom, sa mogućnošću zakupa garažnog mesta i zatvorene ostave. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, salonac, ušuškan u mirnom delu, u neposrednoj blizini crkve Svetog Marka, u samom krugu dvojke. Stan se izdaje namešten, većinski sa novim nameštajem, na prvom spratu sa pogledom na zajedničko dvorište u kojem ima par klupica koje su idealne za uživanje. Stan se nalazi....

 
 
 
  Farma, JAGNJILO, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K623 Veliko seosko domaćinstvo pristupačne cene - seoska polunameštena kuća površine 48 m² i pomoćni objekti, koji se nalaze u Jagnjilu (Mladenovac), a okružuje ih 450 ari placa. Kuća ima: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, kao i sprat, koji možete....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111058. Izdaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan na 1. spratu novije zgarde sa liftom, u Starom gradu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i balkona. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visni jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, komforan stan u novoj, kvalitetno građenoj zgradi sa liftom. Stan je smešten na prvom spratu i kompletno je opremljen modernim i kvalitetnim nameštajem, a kuhinja, rađena po meri, pruža dodatnu funkcionalnost i praktičnost. Uz nju dolazi i sva neophodna bela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105302. Izdaje se moderno opemljen dvoiposoban stan (52m2) na prvom spratu zgrade na Novoj Detelinari. Obezbeđeno je parking mesto u dvorištu zgrade. U stanu su dozvoljeni psi. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN – SAJMIŠTE 🏙️✨ U ponudi je moderno opremljen jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji Sajmište , idealan za udoban i miran život. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i prostire se na 52m² , što ga čini prostranim i funkcionalnim. 🏢 🛋️ Raspored....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 83.000 €, 52,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem poslovni prostor u centru Novog Sada u pesackoj zoni. Lokal je podoban za kancelarijske poslove, butik, servis Lokal je na prvom spratu pariskog magazina, prazan je i u odlicnom stanju. Ima jednu vecu, jednu manju prostoriju Za blize informacije pozvati na 061 27 29 239....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.363 €, 52,37 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Radijalac, prodaje se dvosoban stan površine 52.37m² na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Rok završetka izgradnje predviđen je za septembar 2027.g. .

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 89.900 €, 47,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaje se stan na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad, idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je površine 47m2, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase sa lepim pogledom na okolinu.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 93.060 €, 47,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je funkcionalan i moderno projektovan jednoiposoban stan površine 47 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, u mirnom delu Kaludjerice, u ulici Đure Đakovića. Đure Đakovića, Beograd, Srbija ; Kaluđerica, Đure Đakovića, 47m2, 1.5.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 46.500 €, 53,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju dvoiposoban stan u CENTRU grada. - Površina stana je 53 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. - Stolarija PVC, nova trofazna struja. - Grejanje je....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 92.020 €, 47,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca Lokacija - Vikend naselje - Lisina - Novi Kopaonik Grejanje na panelne radijatore Dvosoban apartman na prvom spratu sa terasom u kvalitetnoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.450 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41002, 063 555 832 Zoran, Uknjižen jednoiposoban stan na Novom naselju u starijoj zgradi iz 1980. godine koja se odlično održava. Renovirano sve osim stolarije, mali računi, terasa, prvi sprat, 2 lifta. .

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 105.230 €, 53,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca Lokacija - Vikend naselje - Lisina - Novi Kopaonik Grejanje na panelne radijatore Dvoiposoban apartman na prvom spratu sa terasom u kvalitetnoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.400 €, 53,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u naselju Kaluđerica, opština Grocka. Stan je površine 53m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. U ponudi stan iste strukture i na prvom spratu.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Bubnju,povrsine 47m2,1 sprat,cg,lift,podrum. Stan je delimicno renoviran. Ostalo je da se okreci i ugradi pvc stolarija. Sastoji se iz hodnika,kupatila,kuhinje sa trpezarijom,ostave i dve sobe. Cena 62000 eura .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, PROKUPLJE, 69.000 €, 47,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno renoviran stan u Bagremaru, smešten na prvom spratu zgrade. Ovaj stan je kompletno renoviran što obuhvata zamenu svih prozora PVC stolarijom, postavljanje nove keramike i podova, kao i zamenu vodovodnih i elektro instalacija.Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 87.550 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je nekretnina podeljena u dve stambene jedinice! Na prvom spratu nalazi se stan na dve etaže odličnog rasporeda, delimično renoviran. Na drugom spratu ulazi se u jednosoban stan sa dodatnom galerijom koja može služiti kao ostava ili spavaći deo. Uz renoviranje, ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 47,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na prvom spratu stambene zgrade, odličnog rasporeda i sa puno prirodne svetlosti. Stan se sastoji od: *dve sobe *kuhinje sa trpezarijom *kupatila *hodnika *ostave *terase Raspored prostorija je veoma funkcionalan i omogućava komforan porodični život, ali i dobru investiciju....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 59.900 €, 53,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, na odličnoj lokaciji u centru grada, pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Veličina stana je 53m2. Zbog svoje odlične pozicije, stan je idealan i za kancelariju ili neku drugu poslovnu aktivnost uslužnog karaktera. Stan se nalazi na 1. spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

ODLIČAN dvoiposoban stan , komplet OPREMLJEN sa dva PARKING mesta , Adice ! CENA 105.000 + agencijska provizija od 3% +++ Agencijska oznaka stana 1101389, Novi Sad, Adice. Prodaje se opremljen dvoiposoban stan sa dva parking mesta u zgradi staroj tri godine. U stanu je sve novo, rađeno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.900 €, 47,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 96.000 €, 53,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan je smešten na prvom spratu stambene zgrade i predstavlja idealnu priliku za porodični život i/ili investiciju. Strukturu stana čine sledeće prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 79.000 €, 47,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prelep dvosoban stan na prvom spratu u novoj zgradi, adaptibilan u dvoiposoban. Svetao, fukcionalnog rasporeda. Zgrada na odličnoj lokaciji, blizina svih potrebnih sadržaja. Odlična investicija. Struktura: ✔ Ulaz ✔ Kuhinja ✔ Dnevni boravak i trpezarija (21m2) ✔ Terasa ✔ Spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 95.520 €, 47,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan u modernom stambenom objektu novije gradnje na Klisi, projektovan sa jasnom idejom da pruži visok nivo udobnosti, funkcionalnosti i dugoročne vrednosti. Stan površine 47 m² nalazi se na prvom spratu i odlikuje ga izuzetno dobro osmišljen raspored,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 72.850 €, 53,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan na 47m2, u centru Mladenovca na prvom spratu, po strukturi dvosoban, zaista je 53m2. Sastoji se od dnevne sobe koja izlazi na prostranu terasu, kuhinje sa trpezarijom, prostranog predsoblja, kupatila i spavaće sobe. Vrlo je funkcionalan jer je dnevna soba odvojena vizuelno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 81.360 €, 47,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan jednoiposoban stan u novogradnji sa liftom u Donjoj Vrežini, idealan za sve koji traže kvalitetan i komforan životni prostor na mirnoj lokaciji, a u blizini svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na 1 spratu, površine 46.49m2 odlično organizovan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan površine 47m2 u jednoj od najpoznatijih zgrada na Bulevaru Oslobodjenja. Prvi sprat, lift, terasa Useljivo od 1. oktobra. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.310 €, 53,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 53,52m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi dvoiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.000 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u strogom centru Zlatibora u okviru naselja Đurkovac, jednog od najtraktivnijih naselja na Zlatiboru Na samo 300m od jezera i trga, u blizini više parkova, restorana, prodavnica i mnogih drugih sadržaja Stan je sa svojih 47m2 veoma prostran i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.810 €, 53,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, funkicionalan, svetao, dvoiposoban stan, sa terasom, 47m2, na 1.spratu, lepo održavane zgrade sa liftom na Bulevaru. Stan je dvorišno orijentisan, nalazi se u mirnoj ulici, odmah do Bulevara oslobodjenja, a na samo 10 minuta hoda do Centra, Sajma, i Železnićke stanice. Useljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

DETELINARA, 53m2, DVOSOBAN Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u mirnom delu Detelinare. Nalazi se na 1. spratu i prostire se na 53m2, s tim da terasa nije ušla u kvadraturu. Poseduje podrumsku ostavu i parking ispred zgrade. Grejanje je gradsko, centralno. Što se tiče opremljenosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 46m2, DVOSOBAN Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na samo nekoliko minuta hoda od centra grada, poslovno sportskog centra SPENS, šoping centra Promenade. Stan je dvorišno orijentisan, bezbedan, udoban, tih. Nalazi se na prvom spratu zgrade novije gradnje. Sadrži sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 93.450 €, 47,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1101020, Veternik, dvosoban, prvi sprat. Objekat renomiranog investitora sa dugogodišnjim iskustvom, koga čine četiri lamele sa ukupno 12 stanova, spratnosti (Pr+1+Pk). Ovaj projekat pažljivo je osmišljen kako bi ponudio idealnu ravnotežu između funkcionalnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 104.370 €, 47,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 47,44m2m2 sa terasom. Prvi sprat. Useljiv. Zgrada je moderna, urađena po najvišim standardima koji garantuju kvalitetan stambeni prostor za Vaš budući dom. Odlikuju je vrhunski materijali, spoljna izolacija kamena vuna 10cm, REHAU 6-okomorni prozori,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 164)

<< <1 2 3 4> >>