• GoHome Professional
1.sprat do 98000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • 1.sprat do 98000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 98000 eura

  • Za upit "1.sprat do 98000 eura" pronađeno 1 693 nekretnina - prosečna cena 1.648 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 93000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • parket
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SELO MLADENOVAC, 82.000 €, 388,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K705 Na prodaju prostrana kuća u Selo Mladenovcu, površine 479 m², na placu od 7,22 ara. Ova nekretnina idealna je za porodični život zbog svoje izvanredne lokacije - škola je u neposrednoj blizini, a autobuska stanica se nalazi na samo 200 metara od kuće. Udaljena svega 1,7....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru Stan se nalazi u centru na samo 5 minuta šetnje od jezera u okviru naselja Đurkovac, jednog od lepših i atraktivnijih naselja na Zlatiboru Stan ima 39m2 Prirodno veoma svetao i funkcionalan stan na 1 spratu nove....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.000 €, 42,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veća garsonjera u samom centru grada, na keju. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan je površine 42m2, sastoji se od ulaznog dela, višenamenske prostorije (dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom zajedno) i kupatila. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 82.000 €, 49,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u centru Novih Banovaca na prvom spratu. Stan dvostrano orijentisan, svetao sa dve spavaće sobe i prostranom tesasom. U neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, škole. Prostorije : - hodnik - kupatilo - dve spavaće sobe - kuhinja - dnevna soba - terasa Samo....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 40,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na Zlatiboru, Zova Na mirnoj lokaciji, sa prelepim šumskim okruženjem Stan ima 40m2 Po strukturi je 1.5 soban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, terase Nalazi se na 1 spratu zgrade sa 4 sprata Grejanje - norveški....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 81.927 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekrentina, na prodaju jednosoban stan površine 41,32 m², smešten u mirnom naselju Donja Vrežina, u Nišu. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi praktičnosti i udobnosti svakodnevnog života. Raspored prostora obuhvata ulazni deo,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 81.840 €, 61,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi 2.5 ukupne površine 61.70m2 na prvom spratu Novogradnje u naselju Stara Pazova od samog centra 600m. Građevinska dozvola. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.700 €, 38,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Novom Naselju, Novi Sad. Stan je u izgradnji. Rok početak 2028. godine. Stan je na raspolaganju na prvom spratu. Grejanje će biti centralno-gas. Kalorimetri će biti u stanovima-shodno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 81.700 €, 86,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan poslovni prostor površine 86 m², smešten u Pupinovoj palati, jednoj od najreprezentativnijih zgrada u Novom Sadu. Prostor se nalazi na 1. spratu i poseduje funkcionalan raspored. Karakteristike prostora: • prostrana prostorija sa izdvojenim prostorom za kuhinju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.600 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 81.600 €, 36,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u blizini Lipovog Gaja Lep Jednoiposoban stan 36 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dobre je orijentacije ima odvojenu spavaću sobu,ističe se kvalitetna ugradnja,Hrastovi Tarketi,Španska i Italijanska Keramika I klase,Pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.750 €, 39,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100751, Novi Sad, Telep, 39 m2, dvosoban, prizemlje. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 81.500 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 45.3m2 ---------------------------------------------------------------- 45.3m2, 1.5, 1/3, TA, terasa, parking, interfon Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane zgrade iz 2010. godine u mirnom kraju naselja Altina u blizini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 81.360 €, 47,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan jednoiposoban stan u novogradnji sa liftom u Donjoj Vrežini, idealan za sve koji traže kvalitetan i komforan životni prostor na mirnoj lokaciji, a u blizini svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na 1 spratu, površine 46.49m2 odlično organizovan i....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 81.000 €, 40,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život, što ga čini odličnim izborom kako za život, tako i kao investiciju. Stan je renoviran i odmah useljiv, smešten....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 81.000 €, 29,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118913, I/II, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalna garsonjera od 29m² u Sremskoj Kamenici, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra mesta. Nalazi se na prvom spratu nove, niske stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno opremljen nameštajem rađenim....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 80.904 €, 33,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 33.71m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na prvom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 80.750 €, 95,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude veoma kvalitetan stan, na prvom spratu, lepe, male zgrade, u mirnoj ulici Mitropolita Stratimirovića. Stan ima zaseban ulaz i trenutno funkcioniše kao Škola stranih jezika. Poseduje četiri prostorije-koje sada imaju funkciju prijemne sobe i tri učionice.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.900 €, 99,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.430 €, 40,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Direktna Prodaja*Prodajemo u Adicama Lep Jednoiposoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu,dobre orijentacije,svetao i funkcionalan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću sobu,predsoblje,kupatilo i lepu Terasuističe se Izuzetno....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 100.940 €, 270,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na desetak minuta peške od glavne ulice i centra grada, u mirnom kraju, na prodaju kuća ukupne površine 270 kvadratnih metara, tri etaže - uređen podrum ispod cele kuće, prizemlje i sprat. Kvalitetna gradnja, bez kosina, betonske ploče i izolacija. Dva kupatila, prostrano predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 100.940 €, 43,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za kupovinu! Novogradnja, prvi sprat, dvorišno orijentisan. Useljiv u julu 2026. Vrhunska gradnja i oprema zgrade. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 100.940 €, 30,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan na izuzetnoj lokaciji,u neposrednoj blizini Novosadskog sajam. Stan se nalazi na 1 spratu od ukupno 5,u održavanoj zgradi. Dvorišno orijentisan,koji garantuje mir i tišinu.Uknjižen na vlasnika 1/1. Lokacija je jedna od najtraženijih u gradu,u blizini su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 100.940 €, 43,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za kupovinu! Novogradnja, prvi sprat, dvorišno orijentisan. Useljiv u julu 2026. Vrhunska gradnja i oprema zgrade. Za više informacija pozovite! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 551691 .

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Vetermik, 80.340 €, 39,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na odličnoj lokaciji, jednoiposoban apartman od 39m2, potpuno nov, neuseljavan. Pozicioniran je na 1.spratu. Nalazi se u blizini marketa, glavnih saobraćajnica, gradskog prevoza( tu saobraća više linija), vrtić i škola takođe nisu daleko. Od Centra grada je udaljen 10 minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 30,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049300 NOVI SAD, ANTUNA URBANA, 30 m2, JEDNOSOBAN. Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u ulici Antuna Urbana. Stan je pozicioniran na prvom spratu i sastoji se od hodnika, odvojene sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom i kupatila. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, kompletno opremljen apartman u okviru kompleksa Novi Kopaonik. Apartman se nalazi na prvom spratu jedne od četiri završene zgrade i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Tokom gradnje korišćeni su visokokvalitetni materijali,....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se nov, kompletno opremljen apartman u okviru kompleksa Novi Kopaonik. Apartman se nalazi na prvom spratu jedne od četiri završene zgrade i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 77.000 € na 80.000 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 82.000 €
11.04.2026 - 80.000 €
16.04.2026 - 77.000 €
18.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo lep dvosoban stan na Zlatiboru u naselju Obudovica. Stan je na prvom spratu, u odličnom je stanju. Agencijska provizija 2% Agent: Nevena Janjić br. licence 5479 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339. 011/26-20-734 NJ . .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 38m², sa dodatnom terasom od 2m². Stan je na izuzetnoj lokaciji kod Snežnika, u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i prodaje se potpuno opremljen. Prostor je praktično raspoređen i idealan za boravak....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 45,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

Stan 45m2, Snežnik, prvi sprat, 80.000 evra. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 80.000 €, 78,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada Sombora kod pešačke zone. -Površina stana je 78 m2, nalazi na 1. spratu i obuhvata dugačak hodnik, dve sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. -Grejanje je na struju. Stan poseduje svoj vodomer i strujomer. -U stanu je odrađena....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift, zgrada je starije gradnje. Stan je dobro opremljen. Grejanje u zgradi je centralno, zgrada je održavana. Stan ima spavaću sobu, kupatilu, dnevni....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 80.000 €, 75,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.oglasi.rs

5.0, 75m2, 4.88ari placa, TA+ čvrsto gorivo, PR+I, terasa. Uknjižena. Delimično renovirana kuća u najlepšem delu Topole, u samom centru grada. Sastoji se od dve etaže PR i I sprat. Svaka etaža ima svoje brojilo tako damože da funkcioniše i kao dve stambene jedinice. PRIZEMLJA- hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 33m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruzena zelenilom,besplatan parking,Uz stan ide podrum i biciklana,U blizini vrtica,škole,marketa,pošte,sve autobuske linije- Vlasnik Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.000 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na par minuta hoda od Apelacionog Suda, 10 ak minuta hoda do pešačke zone, blizu fakulteta Stan je po strukturi trosoban , površine 84m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 101.000 €, 36,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ul Prvoboraca u ponudi imamo uknjižen 1.5 stan od 36kvm (2m2 terasa) Pozicioniran na idealnom prvom spratu, u održavanoj zgradi koja je udaljena 80m od stajališta gradskog prevoza, marketa, škole. Kompletno opremljen i kao takav se prodaje. Dvorišno je orijentisan, svetao, funkcionalan.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 431)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>