• GoHome Professional
1.sprat do 96000 eura interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat do 96000 eura interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 96000 eura interfon

  • Za upit "1.sprat do 96000 eura interfon" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 1.892 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 91000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 56m2 .. 56m2, 2.0, 1/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, izvorno. Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 1.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kancelarija u poslovno-stambenoj zgradi na Dorćolu, u Višnjićevoj ulici preko puta "Alonsa". Kancelarija se nalazi na prvom spratu, a obe etaže čini poslovni deo sa ukupno 16 lokala. U kancelariji ima dosta dnevnog svetla i orijentisana je prema Višnjićevoj ulici. Mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1.sprat do 96000 eura interfon'
98.000 €
98.000 €
81.500 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Mirijevu, 50m2, Direkt od vlasnika, bez agencije i provizije. u ulici Ljubiše Miodragovića, preko puta vrtića Zvončica, 400m od OŠ Pavle Savić. U blizini prevoz, prodavnice, itd. Po strukturi dvosoban, , velika dnevna, spavaća, kupatilo, kuhinja odvojena, hodnik....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

Jedinstvena prilika. U prilici smo ponuditi odličan dvosoban stan površine 61 m2 koji se nalazi u Prijepolja u stambenoj zgradi Blok Stadion ulica Veljka Vlahovića , prvi sprat, sa pogledom na Mileševku. Kupovinom stana dobijate ugradnu kuhinju koja je povezana sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 77.000 € na 80.000 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 82.000 €
11.04.2026 - 80.000 €
16.04.2026 - 77.000 €
18.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 79.900 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi funkcionalan jednosoban stan, površine 40 m² , koji nalazi u Prijepolju, u ulici Zore Tomašević, u zgradi "Pošta" na prvom spratu. Ulaz održavan, uredan i ima interfon. Stan je svetao, a sobe su prostrane i pravilnog oblika. Stan ima odličnu strukturu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 77.400 €, 43,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stanovi u modernoj zgradi u izgradnji – Kaluđerica, ulica Milana Rakića. Predstavljamo novu stambenu zgradu savremenog dizajna, smeštenu na mirnoj i porodičnoj lokaciji u Kaluđerici, u ulici Milana Rakića. Objekat je u izgradnji, sa planiranim završetkom radova u junu 2026.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 64.000 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan na Miljakovcu 3 u stambenoj zgradi sa dva ulaza, bivsi Miljakovacki izvori. Ukupno 5 spratova i 20 stanova. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 64.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Stan na prvom spratu broj. [telefon] - [telefon] , [telefon] m [telefon] idealan za poslovni prostor ili kao komforan stan za višečlanu porodicu. Ispred zgrade veliki parking i prodavnica IDEA.Stan poseduje protiprovalna vrata,grejanje i priprema tople vode na gas ,priključak u kuhinji....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 62.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem nov lux uknjizen apartman od [telefon] m [telefon] na prvom spratu. Mirna lokacija na samo [telefon] metara od centra Zlatibora velika je prednost prilikom kupovine apartmana. Materijali koji su korisceni za izgradnju su vrhunskog kvaliteta: klima blok, stiropor [telefon]....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 80.000 € na 55.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 110.000 €
19.12.2025 - 80.000 €
25.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 1.0, 20m2, 1/3, CG, telefon, interfon Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, prodaje se lokal od 20 m2 pogodan za razne delatnosti. Nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Na jednom je nivou. Struktuiran je kao jedna otvorena prostorija....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, uknjižen stan od 36 m² na prvom spratu (nije poslednji), u zgradi (nije stan u kući). Stan je potpuno namešten, poseduje terasu, klimu, interfon i pripadajući podrum. Mesečni troškovi su oko 2.800 RSD. Uknjižen 1/1 – moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, VINČA, 103.000 €, 82,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Vinča, Ite Rine, 82m2 ----------------------------------------- 82m2, 3.0, pr/1, EG, terasa, francuski balkon, parking, interfon Nov stan koji se nalazi u zgradi u završnoj fazi radova sa građevinskom dozvolom, na mirnom i lepom mestu u Vinči, blizu Instituta i Smederevskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, Centar, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2023.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju stan od 46 m2 , u centru, ulica Jugovićeva, uknjižen, malo korišćen, polunamešten ( dva plakara, spavća soba, kuhinja, trpezarija, kupatilo), prvi sprat, CG, klima, sigurnosna vrata, kablovska, internet,interfon,podrumske prostorije. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.130 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 474 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0. 76m2(terasa 4m2), CG, lift, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 76m2. Izdaje se prostran i svetao trosoban stan u mirnom delu Bloka 61, površine 76 m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Nova stolarija i svuda postavljeni komarnici, zastakljena terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi funkcionalan jednosoban stan, površine 40 m2, koji nalazi u Prijepolju, u ulici Zore Tomašević, u zgradi "Pošta" na prvom spratu. Ulaz održavan, uredan i ima interfon. Stan je svetao, a sobe su prostrane i pravilnog oblika. Stan ima odličnu strukturu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.700 €, 51,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2025.,

www.heroldo.com

U ponudi je svetao, funkcionalan i kompletno renoviran stan površine 51 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Beo šoping centra, Maxija, Lidla, Amana . Sve stvari, instalacije i nameštaj su novi – stan je spreman za useljenje odmah, bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 27)

<< <1> >>