• GoHome Professional
1.sprat do 96000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • 1.sprat do 96000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 96000 eura

  • Za upit "1.sprat do 96000 eura" pronađeno 1 724 nekretnina - prosečna cena 1.644 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 91000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Futog, 80.340 €, 39,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu dvorišne orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,grejanje je centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.650 €, 37,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,ulične orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 80.000 €, 31,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju je prelep stan na Zlatiboru u ulici Pante Mijailovića,u neposrednoj blizini centra. Nalazi se u Vili "Luna" jednoj od najkvalitetnijih objekata. Vila Luna je izgrađena po najvišim premijum standardima i jedina trenutno sa svim priključcima na gas,što čini veliku uštedu....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se nov, kompletno opremljen apartman u okviru kompleksa Novi Kopaonik. Apartman se nalazi na prvom spratu jedne od četiri završene zgrade i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 77.000 € na 80.000 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 82.000 €
11.04.2026 - 80.000 €
16.04.2026 - 77.000 €
18.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 38m², sa dodatnom terasom od 2m². Stan je na izuzetnoj lokaciji kod Snežnika, u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i prodaje se potpuno opremljen. Prostor je praktično raspoređen i idealan za boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 30,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049300 NOVI SAD, ANTUNA URBANA, 30 m2, JEDNOSOBAN. Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u ulici Antuna Urbana. Stan je pozicioniran na prvom spratu i sastoji se od hodnika, odvojene sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom i kupatila. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 45,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

Stan 45m2, Snežnik, prvi sprat, 80.000 evra. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo lep dvosoban stan na Zlatiboru u naselju Obudovica. Stan je na prvom spratu, u odličnom je stanju. Agencijska provizija 2% Agent: Nevena Janjić br. licence 5479 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339. 011/26-20-734 NJ . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, kompletno opremljen apartman u okviru kompleksa Novi Kopaonik. Apartman se nalazi na prvom spratu jedne od četiri završene zgrade i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Tokom gradnje korišćeni su visokokvalitetni materijali,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 33m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruzena zelenilom,besplatan parking,Uz stan ide podrum i biciklana,U blizini vrtica,škole,marketa,pošte,sve autobuske linije- Vlasnik Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 80.000 €, 75,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.oglasi.rs

5.0, 75m2, 4.88ari placa, TA+ čvrsto gorivo, PR+I, terasa. Uknjižena. Delimično renovirana kuća u najlepšem delu Topole, u samom centru grada. Sastoji se od dve etaže PR i I sprat. Svaka etaža ima svoje brojilo tako damože da funkcioniše i kao dve stambene jedinice. PRIZEMLJA- hodnik,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift, zgrada je starije gradnje. Stan je dobro opremljen. Grejanje u zgradi je centralno, zgrada je održavana. Stan ima spavaću sobu, kupatilu, dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.990 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je dvosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 79.900 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi funkcionalan jednosoban stan, površine 40 m² , koji nalazi u Prijepolju, u ulici Zore Tomašević, u zgradi "Pošta" na prvom spratu. Ulaz održavan, uredan i ima interfon. Stan je svetao, a sobe su prostrane i pravilnog oblika. Stan ima odličnu strukturu....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 79.900 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u solidnom stanju, nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini palilulske pijace. Sastoji se iz komforne dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu, uvučene kuhinje u sklopu sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.900 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem modernu garsonjeru na prestižnoj lokaciji , na Bulevaru Evrope u Novom Sadu. Ovaj stan od 26 kvadrata je idealan izbor za one koji traže kompaktnu ali funkcionalnu nekretninu. Smješten na prvom spratu zgrade s liftom, stan je potpuno prilagođen osobama s posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam fenomenalnu garosonjeru na Bulevaru Evrope, u svojih 26m2 ima sve što vam je potrebno, dosta prostora za odlaganje, ugradni plakari koji su već u stanu, prodaje se kompletno nameštena, ima prelep pogled sa terase. Nalazi se na prvom spratu, zgrada poseduje lift, održavana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera, komplet nameštena 26m2 Bulevar Evrope+++ Agencijska oznaka-1063420 Na prodaju uknjižena garsonjera KOMPLETNO NAMEŠTENA, kao na slikama. U dvorištu zgrade parking za sve stanare, sa kapijom. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Bulevar Evrope- Garsonjera Prodajemo garsonjeru na Bulevaru Evrope . Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika. Stan se prodaje kompletno namesten kao sto vidite na fotografijama, odlicnog rasporeda. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa lifitom. U dvoristu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.800 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplet opremljena garsonjera sa terasom, površine 26m2, na 1 spratu u zgradi sa liftom, na Bulevaru Evrope, bliže Limanima. Grejanje je na gas, niski režijski troškovi. Dobra investicija, kako za život, tako i za izdavanje. Moguća kupovina na kredit. U dvorištu zgrade, zajednički....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.787 €, 34,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

️ ZLATIBOR – STANOVI U IZGRADNJI NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Na prodaju stanovi u izgradnji na Zlatiboru, u samom centru, kod Malog Maksija, na uglu ulica Pante Mijailovića i Breza. U ponudi su funkcionalni stanovi sa odvojenom spavaćom sobom, idealni kako za život, tako i za izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.700 €, 40,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 43 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,lepe orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.650 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 79.200 €, 45,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Zgrada pozicionirana u porodičnom delu naselja Kotež. Blizina, škole, marketa i GSB stajališta. Objekat sa građevinskom dozvolom, energetski pasoš, PVC stolarija, italijanska keramika. Stan se nalazi na 1. spratu, istočno orijentisan. Izuzetno dobro spakovanih 45m2 u dvoiposobnu strukturu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.195 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BARIČ, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju dvosoban stan povrsine 50m2 koji se nalazi na prvom spratu stambrnr zgrade u Obrenovcu(Baric). Zgrada se nalazi u blizini supermarketa, obdanista, autobuske stanice. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavace sobe, kupatila sa tus kabinom, fizicki izdvojene kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, Sobina, 79.000 €, 130,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

EXKLUZIVNA prodaja - na prodaju odlična kuća u naselju Sobina, u ulici Stevana Sremca. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u naselju, u mirnom delu grada. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 390 m2; Površina placa 3. 5 ara. Sastoji se od suterena + 2 sprata. U suterenu....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 79.000 €, 47,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prelep dvosoban stan na prvom spratu u novoj zgradi, adaptibilan u dvoiposoban. Svetao, fukcionalnog rasporeda. Zgrada na odličnoj lokaciji, blizina svih potrebnih sadržaja. Odlična investicija. Struktura: ✔ Ulaz ✔ Kuhinja ✔ Dnevni boravak i trpezarija (21m2) ✔ Terasa ✔ Spavaća soba....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 79.000 €, 62,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u strogom centru grada i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 1. spratu, kvalitetne, starije zgrade. Veoma je lepe strukture: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s553 Na prodaju je kompletno namešten, nov stan površine 50 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u porodičnom naselju Tozino voće – jednom od najtraženijih i najuređenijih delova Mladenovca. Stan je veoma svetao, funkcionalan i lepo organizovan, idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 79.000 €, 20,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Garsonjera je površine 20m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada je lepo održavana i kvalitetne gradnje PVC stolarija Potrebna su manja ulaganja Grejanje u stanu je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 78.800 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan, odličan raspored, dvostrano orijentisan, prvi sprat. Popularna lokacija, blizana autobuske i železničke stanice, u blizini vrtić, osnovna i srednja škola. Dosta zelenila oko zgrade, ispred je i veliki parking. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 78.800 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov - dvosoban, ma 1.spratu Petrovaradin, Alibegovac. Win nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770, 064/8222-154, 064/8222-155 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 78.800 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, dvosoban na 1.spratu. Alibegovac. https://win-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-alibegovac/552154 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 98.880 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan na Novom naselju, uknjižen na 46m2, ali ima pridodat deo hodnika i veliku terasu koja se nije u celosti knjižila po ranijim propisima. Stan se nalazi na III spratu zgrade bez lifta. Maksimalno je očuvan i funkcionalan. Ima predsoblje, dnevni boravak i spavaću....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 449)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>