• GoHome Professional
1.sprat do 91000 eura 50 m2 prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat do 91000 eura 50 m2 prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 91000 eura 50 m2 prizemlje

  • Za upit "1.sprat do 91000 eura 50 m2 prizemlje" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.727 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 86000 eura (malo jeftiniji)
    • 95000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 63.900 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2022.,

www.indomio.rs

41562, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari. Na Visokom prizemlju, visine kao prvi sprat. Dvostrano orijentisan. Gleda na ulicu i na dvorište. Odličan lokacijski, Osnovna Škola na dve minute od stana, kao i vrtić. U blizini igralište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 54,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan koji nije samo adresa, ve�� mesto gde se stvaraju uspomene. Sme��ten u srcu Le��tana(5 minuta do autoputa), ovaj stan od 54 m2 na prvom spratu nudi toplinu koju samo pravi porodi��ni kutak mo��e da pru��i. Zamislite jutarnju kafu na terasi, dok kroz prozor posmatrate....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1.sprat do 91000 eura 50 m2 prizemlje'
97.200 €
100.000 €
95.810 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 84.881 €, 49,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji u neposrednoj blizini „Vrnjačih Termi“. U modernom stambenom kompleksu sa ukupno 4 lamele ima 76 stanova površine od 33m2 do 59m² i ukupno toliko garažnih mesta. Lamela 1 i Lamela 2 sastoje se od: -suterenskih garaža, -prizemlja, -dva sprata i -povučenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan koji nije samo adresa, ve�� mesto gde se stvaraju uspomene. Sme��ten u srcu Le��tana(5 minuta do autoputa), ovaj stan od 49 m2 na drugom spratu nudi toplinu koju samo pravi porodi��ni kutak mo��e da pru��i. Zamislite jutarnju kafu na terasi, dok kroz prozor posmatrate....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Čelarevo!!!Potpuno nov sjajan dvosoban stan 52me2 odmah useljiv, BEZ ULAGANJA, u maloj stambenoj zgradi sa dva stana na prvom spratu i dva lokala u prizemlju. Podno grejanje. U cenu su uračunati i električni kotao i klima, koji će biti naknadno ugrađeni. Postoji mogućnost uvođenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća uknjižene površine u gabaritu, osnove 46 kvadrata. Na tri nivoa :pr+1+ptk, ukupne površine 100 kvadrata. Ima građevinsku i upotrebnu dozvolu. Struja je trofazna, gradska mreža,ima priključak za fiksnu telefoniju i voda je izvorska.Postoje tehničke mogućnosti za priključenje na....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.000 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i uređenom naselju Tozino Voće, koje mnogi s pravom smatraju najlepšim delom Mladenovca, nalazi se stan koji spaja kvalitet, udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Zgrada u kojoj se stan nalazi građena je od najkvalitetnijih materijala i odiše svežinom novije gradnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 98.880 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan na Novom naselju, uknjižen na 46m2, ali ima pridodat deo hodnika i veliku terasu koja se nije u celosti knjižila po ranijim propisima. Stan se nalazi na III spratu zgrade bez lifta. Maksimalno je očuvan i funkcionalan. Ima predsoblje, dnevni boravak i spavaću....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 55.620 €, 54,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Po rečima prodavca u prirodi ima oko 90 m2 i sastoji od tri nivoa, a svaki je veličine 30 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe i špajiz. Na spratu su spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Postoji i potkrovlje u sirovom stanju koje se može preurediti u stan. Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>