• GoHome Professional
1.sprat do 140000 eura nenamešten što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat do 140000 eura nenamešten što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 140000 eura nenamešten što skuplji

  • Za upit "1.sprat do 140000 eura nenamešten što skuplji" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 990 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 925 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Futog, 152.950 €, 88,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Futog-Najlepši Troiposoban stan 88 m2 sa Gratis Parking Mestom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Troiposoban stan 90 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom Spratu,dvostrane orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.410 €, 55,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 55 m² na odličnoj lokaciji na Banatiću. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Grejanje je centralno. Stan poseduje dve klima jedinice, ostavu i podrumsku prostoriju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9103797. Izdaje se poslovni prostor od 150m2 u dva nivoa (prizemlje i redovna etaža na prvom spratu). Obe etaže se sastoje od velkog otvorenog prostora i na svakoj postoji mokri čvor. Lokal je u sadašnjem momentu opremljen kao restoran ali po potrebi zakupca, vlasnik....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1.sprat do 140000 eura nenamešten što skuplji'
146.000 €
133.200 €
115.500 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan poslovni prostor na frekventnoj lokaciji, u ulici Đure Jakšića, savršen za različite poslovne delatnosti. Poslovni prostor je u odličnom stanju. Poslovni prostor nalazi se na prvom spratu od četiri. Na raspolaganju su vam tri kancelarije, jedno kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 115.500 €, 105,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, kompletno renoviran, nenamešten poslovni prostor na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Ovaj poslovni prostor nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji za stanovanje, u blizini pešačke zone, Osnovnog suda, Izvršnog veća, TC Promenada,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 115.500 €, 105,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109812.Izdaje se potpuno renoviran prazan četvorosoban stan u svrhu poslovnog prostora na prvom spratu zgrade sa liftom u blizini Spensa. Svaka prostorija izlazi na balkon, stan je idealan za kancelarijski prostor, ordinacije, salone. Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 105.000 €, 105,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, kompletno renoviran, nenamešten poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji za poslovanje. Neposredna blizina Pupinove palate, Osnovnog suda, Spensa, TC Promenada Ovaj poslovni prostor čine ukupno četiri kancelarije, zatvorena terasa, tri....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 63, 98.568 €, 74,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U lux poslovnoj zgradi koja se nalazi na jednoj od najprometnijh lokacija Novog Beograda, izdaje se funkcionalan poslovni prostor. Zgrada ima sopstveno obezbeđenje, moderne liftove, elektronski pristup, optički kabl više operatera, razvedenu računarsku mrežu, moderan sistem grejanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.580 €, 162,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude stan - poslovni prostor za izdavanje grejne povrsine 110m2 + terasa 52m2 na odlicnoj lokaciji u Banatskoj ulici u blizini Zemunskih kapija, fakulteta, osnovnih skola, vrtica, auto placa, servisa i ostalih sadrzaja Nalazi se na 1. spratu u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 81.700 €, 86,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan poslovni prostor površine 86 m², smešten u Pupinovoj palati, jednoj od najreprezentativnijih zgrada u Novom Sadu. Prostor se nalazi na 1. spratu i poseduje funkcionalan raspored. Karakteristike prostora: • prostrana prostorija sa izdvojenim prostorom za kuhinju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 63.600 €, 106,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u samom centru grada. Sastoji se iz dve etaže, na prvoj se nalaze ulazni hodnik, dve izdvojene prostorije, terasa i kupatilo. Na drugoj etaži su takođe dve izdvojene prostorije sa terasom koja je na krovu i kupatilo. Ukupna poršina ovog poslovnog prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor u srcu Beograd, na Dorćolu. Nalazi se nadomak Knez Mihailove ulice i Studentskog parka. Površine je 68m2 i predstavlja odličan potencijal za otvaranje kancelarijskog prostora. Mogućnost prostora u više poslovnih namena. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan za poslovni prostor (tihe delatnosti) na Detelinari, Rumenačka ulica, površine 95m2. Stan se sastoji iz tri sobe (dnevne sobe i dve spavaće sobe), kuhinje, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Nalazi se na prvom spratu. Stan se izdaje prazan, sa kuhinjskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 44.500 €, 89,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kancelarijski prostor u neposrednoj blizini Futoškog puta. Nekretnina se nalazi u poslovno stambenoj zgradi na prvom spratu. Izdaje se prazna, u prostoru je ugrađena funkcionalna kuhinja. Struktura kancelarije je po principu open space koncepta. Idealna za firme,agencije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Izdaje se četvorosoban stan – Bulevar oslobođenja (kancelarijski prostor) 🏢✨ U ponudi je nenamešten četvorosoban stan površine 75m² , koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najprometnijih i najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru oslobođenja. Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 26.000 €, 40,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran stan od 40kvm u centru na Zelenom vencu u stambenoj zgradi na prvom spratu. Stan se izdaje dugoročno isključivo za poslovni prostor za mirnu delatnost tipa salona lepote,kancelarija,agencija i slično. Sastoji se od hodnika, jedne posebne sobe,jedne veće sobe ,čajne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor, koji gleda na Bulevar Oslobođenja i Futošku pijacu+++Agencijska oznaka stana 9189736, Novi Sad, Bulevar, 40 m2, dvosoban, prvi sprat. Odličan poslovni prostor, u poslovnoj zgradi koja gleda na Bulevar Oslobođenja. Stanu nisu potrebna nikakva ulaganja. odličan za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>