• GoHome Professional
1.sprat do 120000 eura oglasi objavljeni od posled - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat do 120000 eura oglasi objavljeni od posled - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 120000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "1.sprat do 120000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 105.000 € na 120.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 105.000 €
22.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan od 66kvm, na prvom spratu trospratne zgrade sa etažnim grejanjem. Novija zgrada iz 2010.god. sa dobrom izolacijom(zidovi 40cm) i priključena na kanalizaciju. Od prostorija: kuhinja , trpezarija, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo sa prirodnom ventilacijom,i terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 91.3m2 ------------------------------------------------------------------------ 91.3m2, 4.0, pr-1/3, EG/gas, terasa, telefon, izvorno, uknjižen. Dvoetažni stan u izvornom stanju, četvorosoban sa mogućnošću adaptacije i deobe u 2 stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju nameštenog, dvosobnog stana na Novom naselju sa komplet belom tehnikom, sa pogledom orijentisanim na park i zelenilo. Stan je izuzetno svetao i topao, odiše jako dobrom energijom. Nalazi se u četvorospratnoj zgradi od žute fasadne cigle, na prvom spratu bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129828, I/, uknjižen. RETKO U PONUDI!!!Na prodaju klasičan jednosoban stan od 40m2 u Centru Novog Sada na prvom spratu. U pitanju je stan u dvorišnom krilu zgrade u pešačkoj zoni. Stan treba da se renovira i useljiv je odmah. Ovo je odlična prilika da živite u strogom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 2. 0, 37m2, 1/1, TA Prodaje se svetao, dvosoban stan na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina Đeram pijace, stajališta gradskog prevoza, fakulteta....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 120.000 €, 360,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU KUĆA ŠIRI CENTAR U BLIZINI GLAVNE GRADSKE POŠTE. KUĆA SE SASTOJI OD PET STAMBENIH JEDINICA. KVALITETNA GRADNJA, PRIZEMLJE I PRVI SPRAT SU KOMPLETNO SREĐENI I RENOVIRANI, POTKROVLJE JE U SIVOJ FAZI. POGODNO ZA VEĆU PORODICU. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Stan na prvom spratu u novijoj zgradi. Lokacija je odlična, stan se nalazi u neposrednoj blizini naselja Lesnina, a isto tako na par stotina metera od Žitnog Trga. Površine 60m2. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na terasu, kuhinje, hodnika, kupatila i....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 121.948 € na 120.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 121.948 €
03.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi su novi stanovi na Telepu kvadrature od 31 do 69m², idealnih struktura od dvosobnih do trosobnih (2.0 – 3.0). Stanovi se nalaze u kvalitetnoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji, sa planiranim završetkom radova do marta 2026 Cena je sa PDV Zgrada je projektovana sa stanovima....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 
  Kuća, UB, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća iz 90-tih godina, u centru Pambukovice, stambeno-poslovni prostor ima dva ulaza. Ulaz za poslovni prostor ukupne površine 75 kvm, pogodan za više delatnosti i prilaz je odmah sa glavne saobraćajnice. Uz kuću se prodaju još tri pomoćne zgrade, kao i garaža. Kuća daje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 1.sprat do 120000 eura (3094)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>