• GoHome Professional
1.sprat do 120000 eura barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • 1.sprat do 120000 eura barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 120000 eura barem 50 m2

  • Za upit "1.sprat do 120000 eura barem 50 m2" pronađeno 1 449 nekretnina - prosečna cena 1.331 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okvriru naselja Rudine Na 3km od centra, u neposrednoj blizini teniskih terena, na mirnoj lokaciji, izdvojenoj od gužve, idealan za odmor i opuštanje Stan ima 48m2 Po strukturi je 2.0 soban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.500 €, 48,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Renoviran dvosoban stan, 48 m², Stara Detelinara – 123.500 € Agencijska ponuda!! U mirnom i uređenom delu stare Detelinare, u ponudi imamo odličan dvosoban stan površine 48 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je kompletno renoviran i ne zahteva nikakva dodatna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan od 48m2 , terasa od 3m2 i podrumska prostorija od 7 m2 .U neposrednoj blizini stana se nalaze prodavnice ,vrtić , škola , centar grada .Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje , trpezarije , špaiza , dnevne i spavaće sobe , kupatilo , terasa i podrum.Grejanje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran , prvi sprat , 48m2 Monika 065/448-4648 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 119.900 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122094, I/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju odličan dvosoban stan na Detelinari. Stan je na prvom spratu i kompletno je renoviran. Uz stan ide klima i plakar u spavaćoj sobi. Oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. U neposrednoj blizini su dve škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 119.480 €, 48,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

546749-Na prodaju je nov neuseljavan stan u modernom kompleksu koji pruža sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na prvom spratu i nudi savremeni dizajn sa kvalitetnim materijalima. U blizini se nalaze marketi, škole i ostale važne sadržaje, što ga čini idealnim mestom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109869.Izdaje se nov, neuseljavan, lepo namešten dvosoban stan (48 m2) na 1. spratu novoizgrađenog objekta sa liftom, sa mogućnošću zakupa garažnog mesta i zatvorene ostave. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.980 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Završena novogradnja u neposrednoj blizini aerodroma. Prodaje se stan na prvom spratu koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve lođe i pripadajućeg parking mesta. Stan ima podno grejanje i inverter klimu. Useljivo odmah Mogućnost....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 43.400 €, 63,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVOGRADNJA,KOD TRI ŠEŠIRA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUHINJA SA MANOJM TRPEZARIJOM, SPAVAĆA SOBA, VELIKA TERASA. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 114.990 €, 63,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Trosobni stanovi razlicitih kvadratura i i na prvom spratu u zgradi.iStanovi imaju PDV i mogu da se prometuju putem stambenog kredita. 63....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal na grbavici, u sklopu kuće, na prvom spratu. Postoji mogućnost da se zakupi cela kuća (260m2) za 2000e + režije. Pozovite nas za više informacija. Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 118.289 €, 63,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 112.300 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov trosoban stan u centru Veternika. Stan se nalazi na 1. spratu male zgrade u blizini osnovne škole. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, radne sobe, kupatila i terase. Veoma miran kraj bez gradske buke. Autobusko stajalište na 2 minuta hoda. Za....

 
 
 
  Stan, ŠID, 46.500 €, 63,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

tan 63m2 na odličnoj poziciji u centru Erdevika. Stan je dvoiposoban i dvostrano je orjentisan. Nalazi se na 1 spratu od 3 bez lifta. Stan uz sebe ima dve ostave u podrumu. Stan je izrenoviran podovi laminat i pločice, stolarija drvena. Terasa se nalazi na strani gde ima pogled na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 107.530 €, 63,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 129.500 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u centru, prvi sprat, istočno orjentisan. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan ima dve terase jednu od 3m i drugu od 7,5 m dužine, ukupne površine 12,68 m2. Centralno grejanje, parket u celom stanu, optički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 113.300 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093902 Dvosoban stan u Bloku 8.Lep konforan stan sa pogledom na park pun zelenila. Stan je vredan pažnje i odličan za porodice s malom decom. Prvi sprat, centralno grejanje, U prizemlju ostava. Terasa.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 86.000 €, 63,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u porodičnoj stambenoj zgradi koja se nalazi na Margeru. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja nije priključena na centrlno grejanje i koja nema lift. Površina stana je 63m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.350 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007119.Trosoban stan u izgradnji koji će se nalaziti na 1.spratu moderne strambene zgrade. Rok završetka objekta je 30.12.2025.godine. Stan će biti idealne strukture i odličnog kvaliteta. Uredna dokumentacija i pouzdan investitor, i mogućnost povrata PDV-a za kupce....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.289 €, 64,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 34.560 €, 64,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na prvom spratu, veoma prostran i svetao. Izdaje se renoviran,komforan od 64m2,na I spratu sa liftom na odličnoj lokaciji u blizini Centra,Bulevara Oslobođenja,Betanije,Medicinskog Fakulteta u ulici Branimira Ćosića Stan se sastoji od: hodnika sa velikim plakarom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 119.200 €, 64,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Novom Sadu na Klisi Trosoban stan 64 m2 u Izgradnji na Top-Top Lokacijistan je ulične orijentacije,nalazi se na Prvom spratu,svetao je i funkcionalan,ima Lepu Terasuističemo kvalitetnu ugradnju najboljih materijala kao i dobru Energetsku vrednostgrejanje je CentralnoStan....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 122.400 €, 64,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov 3.0 stan smešten na prvom spratu (od ukupno 4 sprata) zgrade sa liftom. Stan je u izgradnji, a završetak i useljivost planirani su do kraja oktobra 2025. godine. Karakteristike stana: Površina: 64 m² Struktura: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten ili prazan - polunamešten dvosoban stan 64m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, Maksima Gorkog ulica, blizu Suda i Spensa. Nalazi se na 1. spratu, nema lift u zgradi. Stan ima terasu, dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Biće okrečen po želji zakujpca. Odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Spens, 64m², 1. sprat 🏢📍 U ponudi je prazan dvoiposoban stan površine 64m² , koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade u atraktivnom i traženom delu grada – u blizini Spensa . Stan je uselјiv od 01.09. , idealan za one koji žele da urede....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110966. Izdaje se lep trosoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom, na Grbavici. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Garaža je gratis 6 meseci. Mogućnost iznajmljivanja polunameštenog stana. Stan je uslejiv odmah.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prijatan i svetao dvoiposoban stan od 65m², smešten na prvom spratu mirne i uredne zgrade, uvučene od glavnog bulevara – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 107.415 €, 65,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se dvosoban stan u izgradnji površine 65.10kvm koji se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan u svom sastavu poseduje: dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. U stanovima se postavljaju izuzetne italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u centru Batajnice. Kvalitetna gradnja. Nalazi se na prvom spratu. Podno grejanje. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Stan poseduje i pripadajuće parking mesto. Od prostorija ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Odličan raspored prostorija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vikend kuća na Kamenjaru, nedaleko od obale Dunava, spratnosti P+1 (prizemlje i sprat), vrlo atraktivna, sa svim komunalnim priključcima osim gasa, a i instalacija gasovoda je na ulici.Pored toga bušeni bunar pored kuće. Vlasnički čista, uknjižena na vlasnike bez tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 75.000 €, 65,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kruševcu u Vojvođanskoj ulici. Stan ima 65m2 korisne površine, nalazi se na prvom spratu u manjoj zgradi sa četiri stana u ulazu. Sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan dolaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sam, Grbavica, ulica Tolstojeva. Namešten dvoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i velika terasa. I sprat u stambenoj zgradi novije gradnje. Cena zakupa sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten stan na prvom spratu u bloku 11c, na Novom Beogradu. Stan ima 2 sobe, 2 terase, trpezariju sa kuhinjom, wc i kupatilo. Plaćanje mesečno 650€ + depozit (svi troškovi uključeni) 063/88-25-265 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 124.500 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 118.000 €, 65,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, odličnog rasporeda i funkcije; - Na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 99.999 €, 65,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO, BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prodaju: Stan – 96m², prizemlje, Lazarevac Prodaje se trosoban stan od 96m² na prvom spratu stambene zgrade u Lazarevcu. Osnovne karakteristike: Površina: 96 m² CENA: 99.000 Evra .(CENA NIJE FIXNA POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE I....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 475)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>