• GoHome Professional
1.sprat barem 90 m2 do 95000 eura nenamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat barem 90 m2 do 95000 eura nenamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat barem 90 m2 do 95000 eura nenamešten

  • Za upit "1.sprat barem 90 m2 do 95000 eura nenamešten" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 649 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.580 €, 162,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude stan - poslovni prostor za izdavanje grejne povrsine 110m2 + terasa 52m2 na odlicnoj lokaciji u Banatskoj ulici u blizini Zemunskih kapija, fakulteta, osnovnih skola, vrtica, auto placa, servisa i ostalih sadrzaja Nalazi se na 1. spratu u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 81.700 €, 86,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan poslovni prostor površine 86 m², smešten u Pupinovoj palati, jednoj od najreprezentativnijih zgrada u Novom Sadu. Prostor se nalazi na 1. spratu i poseduje funkcionalan raspored. Karakteristike prostora: • prostrana prostorija sa izdvojenim prostorom za kuhinju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1.sprat barem 90 m2 do 95000 eura nenamešten'
49.800 €
47.850 €
47.500 €
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 63.600 €, 106,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u samom centru grada. Sastoji se iz dve etaže, na prvoj se nalaze ulazni hodnik, dve izdvojene prostorije, terasa i kupatilo. Na drugoj etaži su takođe dve izdvojene prostorije sa terasom koja je na krovu i kupatilo. Ukupna poršina ovog poslovnog prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 44.500 €, 89,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kancelarijski prostor u neposrednoj blizini Futoškog puta. Nekretnina se nalazi u poslovno stambenoj zgradi na prvom spratu. Izdaje se prazna, u prostoru je ugrađena funkcionalna kuhinja. Struktura kancelarije je po principu open space koncepta. Idealna za firme,agencije.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>