• GoHome Professional
1.sprat barem 90 m2 do 863 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 1.sprat barem 90 m2 do 863 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat barem 90 m2 do 863 eura/m2

  • Za upit "1.sprat barem 90 m2 do 863 eura/m2" pronađeno 845 nekretnina - prosečna cena 599 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 819 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 906 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 62000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • renovirano
    • potkrovlje
    • 3.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu kuću koja se nalazi u naselju Popović, nedaleko od okretnice 408, opština Sopot. Kuća se sastoji od oko 250m2 (uknjižena na 106m2), i nalazi se na placu od 10 ari. Kuća se sastoji iz prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Kuća je izuzetno kvalitetna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 135.000 €, 220,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se zasebna porodična kuća - 3 nivoa na 16ari placa. Kuća je povućena od ulice, dvorište je ograđeno i oplemenjeno zelenilom i betonskim stazama. U drugom delu dvorišta nalaze se pomoćni objekti. U prizemlju se nalazi: garaže od 15m2, jednoiposoban stan i trem od 40m2 sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 233.000 €, 380,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno građenu kuću sredinom 80 tih godina. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom. Dobijeno resenje o oputrebnoj dozvoli. Bruto površine 390/ neto 328. U osnovi 11x9 metara. Kuća je u izvornom održavanom stanju. Stolarija je drvna u dobrom stanju.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 226.600 €, 370,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Velika kuća sa dva lokala na dobroj lokaciji . Odlična za porodično stanovanje ili poslovni prostor .+++ Agencijska oznaka nekretnine 3045156 , Novi Sad , Adice . Prodaje se velika spratna kuća u površini od 370m2 . Nalazi se na odličnoj lokaciji , u glavoj ulici . Odlična širina....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 197.000 €, 322,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća, ukupne površine 322m², na placu od 3,8 ara. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini stadiona FK Car Konstantin, okružena brojnim sadržajima poput prodavnica, mesara, marketa i obdaništa. Sa četiri nivoa, uključujući prizemlje, dva sprata i potkrovlje, ova kuća....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 90,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovno-stambeni objekat na odličnoj lokaciji u selu Čenta, na Zrenjaninsko-Beogradskom Putu, sa izuzetno prostranim dvorištem. Na osnovu informacije o lokaciji dozvoljena je gradnja, jer je u zoni Porodične Gradnje. Prizemlje od 80 m2, je organizovano kao poslovni Prostor, koji....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u spratnom delu stambenog objekta po strukturi PO+PR+1+PK. Stan čine prvi sprat i potkrovlje. Prvi sprat: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom ( izlazi na terasu sa pogledom na ulicu), spavaća soba ( izlazi na terasu ), kupatilo. Na podne površine postavljen....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 165.000 €, 270,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u naselju Pasi Poljana. Kuća je površine 270m2 spratnosti Pr+I+Po. Prizemlje i prvi sprat su troiposobne strukture i sastoje se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, wc-a, kupatila i terase. Ima pomoćne prostorije, podrum, garažu,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 105.000 €, 116,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Erdeč, u Kragujevcu, površine 116 m2, koja je sagrađena na placu površine 489 m2, koji je ograđen, pravougaonog oblika je i odrźavan, a jednim delom se koristi kao bašta. Nalazi se u mirnoj ulici, nedaleko od marketa, prodavnica, apoteke, autobuske staniceUlica....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 288.000 €, 473,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo odlicnu kucu na obroncima Avale, jednoj od najatraktivnijih lokacija na samo 20km od Beograda. Kuca je veoma temeljno i kompletno adaptirana pre dve godine. Uknjizena povrsina iznosi 473m2, poseduje tri nivoa, smestena je na 12 ari placa. U delu dvorista se nalazi vocnjak....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 288.000 €, 473,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, VRANJE, Sobina, 79.000 €, 130,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

EXKLUZIVNA prodaja - na prodaju odlična kuća u naselju Sobina, u ulici Stevana Sremca. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u naselju, u mirnom delu grada. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 390 m2; Površina placa 3. 5 ara. Sastoji se od suterena + 2 sprata. U suterenu....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 93.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 163,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2024 - 93.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Prvi sprat čine dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 87.000 €, 144,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na placu od 8,5 ara. Kuća se nalazi u najlepšem delu sela, u blizini reke, okružena zelenilom. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 87.000 €, 144,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, PINOSAVA, 290.000 €, 320,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća na 19 ari placa , u samom podnožju na zapadnoj strani Avale, kod studenskog centra. Kuća je na 15km od Autokomande, 10km od Banjice. Kuća ima dve etaže plus podrum. Ukupna površina kuće je 320m2. Etaža prizemlje 121m2 Hodnik, kuhinja, dnevna soba, 4 spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, RUMENKA, 257.500 €, 427,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Besprekorno održavana - Petosobna - Uknjižena - Bez ulaganja! Na prodaju porodična kuća u centru Rumenke, blizina gradskog prevoza, osnovne škole, marketa, apoteka Kuća je građena od čvrstog materijala, besprekorno održavana bez dodatnih ulaganja, fenomenalnog rasporeda, sastoji....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 257.500 €, 427,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 169.950 €, 283,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika. Podrum, garaža, prizemlje, prvi sprat i potkrovljeali ne smemo da zaboravimo i prelep plac u mirnoj ulici. Nekretnina sa velikim potencijalnom, potkrovlje u sirovom stanju spemno da ga novi vlasnik preuredi po svom ukusu, prizemlje predviđeno kao poslovni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen na dve etaže, sa 53 m² u prizemlju i 47 m² na spratu, pružajući ukupno 100 m² korisnog prostora. Karakteristike lokala: Prostrano i svetlo....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 102.000 €, 170,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 96.000 €, 160,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji Beloj Palanci od 160 kvadrata (5 ari plac) po ceni od 96 000 evra. 600 evra/kvadrat. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
  Kuća, UB, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća iz 90-tih godina, u centru Pambukovice, stambeno-poslovni prostor ima dva ulaza. Ulaz za poslovni prostor ukupne površine 75 kvm, pogodan za više delatnosti i prilaz je odmah sa glavne saobraćajnice. Uz kuću se prodaju još tri pomoćne zgrade, kao i garaža. Kuća daje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 63.600 €, 106,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u samom centru grada. Sastoji se iz dve etaže, na prvoj se nalaze ulazni hodnik, dve izdvojene prostorije, terasa i kupatilo. Na drugoj etaži su takođe dve izdvojene prostorije sa terasom koja je na krovu i kupatilo. Ukupna poršina ovog poslovnog prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.400 €, 124,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban salonski stan od 124m² u mirnoj ulici u centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa samo tri stana, što garantuje mir i privatnost. Dvostrano orijentisan, kompletno opremljen i spreman za useljenje, idealan za porodice, kao i za poslovni prostor. Karakteristike....

 
 
 
  Kuća, KRALJEVO, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća od 200m2, prizemlje i sprat. Prizemlje: velika dnevna soba povezana sa trpezarijom i kuhinjom, špajz, kupatilo, dve spavaće sobe, hodnik sa unutrašnjim stepenicama, terasa. Sprat: slično kao prizemlje. Kuća kvalitetno građena, ima vodovod, kanalizaciju i bunar u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici,na prometnoj lokaciji izdajemo I sprat kuće,100m 2 ,prostora koji može da se koristi i kao stan i kao poslovni prostor.Kuhinja je komplet nameštena sa belom tehnikom.Odvojeni svi računi. Obezbeđen parking za zakupca. Nataša 060/424 97 72 Sprat, Delimično namešten,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 179.000 € na 175.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 292,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 179.000 €
22.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prelepa samostalna kuća smeštena u Šumadijskom okrugu, tačnije u Kragujevcu, u mirnoj i zelenoj lokaciji Šumarice.Karakteristike Nekretnine: Opremljenost: opremljeno Veličina: 292 m² Parcela: 783 m² Godina Izgradnje: 2003 Broj Soba: 6 Broj Kupatila: 2Detalji Nekretnine:Kuća....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 189.900 €, 317,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Čukarica, u naselju Sremčica, u ulici Porodice Jovanović, nalazi se ova kuća. Smeštena je u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini lipovačke šume. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udoban život. Saobraćajna povezanost sa ostalim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 112,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Klisi, u mirnoj ulici u blizini Proleterske , prodaje se stambeni ili poslovni prostor u suterenu kuće (kuća ima prizemlje i sprat). Osobine nekretnine: Površina: dve velike prostorije + odvojena kuhinja sa trpezarijom Visina plafona: 2.7 m Nova spoljna stolarija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 196.000 €, 216,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo porodičnu kućuod 216m2 korisne, tj 260m2 građevinske površine , u odličnom stanju. Zidana je pre 14 godina.Odmah je useljiva. Uknjižena.Nalazi se na placu površine 4,5 ara koji je ograđen.Okružena je zelenilom. U prizemlju se nalazi kompletno opremljen....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 228.000 €, 384,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2023.,

www.heroldo.com

Kuća sa 4 zasebne stambene jedinice kod Akva parka idealno za izdavanje. Kuća poseduje stanove od 82m2 u prizemlju, 76m2 na prvom spratu , 48m2 u potkrovlju i 68m2 kao posebna celina. 4 vodomera, 2 strujomera, Mogućnost dogovora u 2-3 rate. 384 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.580 €, 162,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude stan - poslovni prostor za izdavanje grejne povrsine 110m2 + terasa 52m2 na odlicnoj lokaciji u Banatskoj ulici u blizini Zemunskih kapija, fakulteta, osnovnih skola, vrtica, auto placa, servisa i ostalih sadrzaja Nalazi se na 1. spratu u....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 295.000 €, 500,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi ispod Avalskog tornja, udaljenog : 500m vazdušnom linijom, 3km pešačkom stazom a 7km asfaltnim putem. Od Trga Republike je udaljena 15km.Do Banjice 9km. Od auto puta 800m. Plac je veličine 7,44 ara. Porodična stambena zgrada ima četiri nivoa i šest stambenih celina.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOPOT, 500.000 €, 848,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stambeno poslovni objekat na samom ulasku u Sopot iz pravca Mladenovca. U prizemlju je hala od 250m2 koja trenutno funkcioniše kao servis automobila sa dodatnih 80m2 magacinskog prostora. Na prvom spratu su 3 (tri) četvorosobna stana površine od 83 do....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 640.000 €, 704,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Veliki objekat, preko 700 kvm, plus garaže, kotlarnica, vešeraj sa puno potencijala. Stambena funkcionalnost za mnogobrojnu porodicu ili više porodica. Dom za stare, medicinski centar, proizvodnja, smeštaj Prelep pogled. Odlična lokacija u Kaluđerici. Prostorije: SUT - predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 700.000 €, 770,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca gradjena 2000. godine, na Banjici-Paunov breg, sa cetiri etaze , u osnovi povrsine 192m2, na placu od 5 ari. Izuzetno kvalitetno gradjena kuca, zidana blokom, sa perlitnom fasadom. Aluminijumska stolarija, prvoklasni parketi. Kuca ima cetiri etaze: prizemlje+dva sprata+potkrovlje.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 170.000 €, 187,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja kuće Vrnjačka banja. Na placu od 60 ari, zasebna kuća. Kuća je potpuno renovirana. Zidana od cigle. Kompletno promenjene vodovodne i elektro instalacije. Kuća ima dve etaže + tavanski prostor. Prizemlje, I sprat i tavan. sredjen, Od prostorija u prizemlju ima veliki dnevni....