• GoHome Professional
1.sprat 80 m2 do 170000 eura centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat 80 m2 do 170000 eura centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat 80 m2 do 170000 eura centralno grejanje

  • Za upit "1.sprat 80 m2 do 170000 eura centralno grejanje" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.455 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u neposrednoj blizini Kuće za venčanje. Udaljen je 5 minuta od glavnog gradskog šetališta i 2minuta od Palilulske pijace. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 81m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, RUMA, 130.000 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u samom centru Rume ,komplet namešten.Zgrada poseduje lift,stan se nalazi na prvom spratu.Centralno grejanje.Stan poseduje dve spavaće sobe ,dva kupatila,veliku kuhinju,trpezarija i dnevni boravak,dva hodnika,terasa. Lux stan Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1.sprat 80 m2 do 170000 eura centralno grejanje'
150.000 €
150.000 €
76.000 €
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Štrosmajerova ulica. Uknjižen trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija sa stanovanje, nadomak Petrovaradinskog mosta, tvrđave i šetališta keja. Ovaj svetao i autentičan stambeni prostor čine dnevni boravak, dve sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija – ima odvojen dnevni boravak, zasebnu trpezariju i izdvojenu kuhinju, kao i kupatilo i dodatni WC. Stan poseduje tri terase, sve dvorišno orijentisane, što obezbeđuje mir i privatnost bez gradske buke. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>