• GoHome Professional
1.sprat 80 m2 do 170000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 1.sprat 80 m2 do 170000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat 80 m2 do 170000 eura

  • Za upit "1.sprat 80 m2 do 170000 eura" pronađeno 233 nekretnina - prosečna cena 1.720 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 94.000 €, 81,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: V90 Prodaje se renovirana vikendica na prelepom Kosmaju - kutak za savršeni odmor u šumi. Divna vikendica površine 81 m2, smeštena na parceli od 11,5 ari, pruža priliku prepuštanja prirodi i ponovo uspostavljanje harmoniju sa okolinom. Vikendica je pažljivo uklopljena u okružujući....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 98.000 € na 93.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 93.000 €, 79,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 98.000 €
03.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, sprat kuće, površine 79m2 na prvom spratu porodično-stambene zgrade na Paliluli. Stan se sastoji od prostrane zastakljane terase, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjskim delom, dve prostrane spavaće sobe i kupatila. Stolarija u stanu je drvena,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa suterenom u celoj površini osnove.Odlična pozicija, obećava lepe uslove za život, na 10min. lagane šetnje je sam centar grada, škola, obdanište i svi neophodni, potrebni, sadržaji. Organizovana je tako da funkcioniše kao dve odvojene celine, za dve porodice. Po strukturi,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 183.200 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, tri odvojene spavaće sobe, kupatilo i i dve Terase od 42 m2 i 12 m2 sa pogledom na Novi Sad....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 90.000 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2024.,

www.gsigma.rs

Dva dvorišna stana naselje Mala Amerika. Stan u prizemlju površine 55 m2 po strukturi dvoiposoban. Stan na prvom spratu uknjižen na 27 m2, u prirodi je veći okvirno 55 m2 dvoiposoban. Sprat ima zasebne stepenice. Svaka etaža ima zasebno kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i po dve sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 80,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u porodičnoj kući, prvi sprat u naselju Pantalej. Odlična lokacija za porodično stanovanje. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog sprata i potkrovlja. Svaki sprat je odvojen kao poseban stan, povezani su unutrašnjim stepeništem. Prvi sprat se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 80,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 4.0, 80m2, 1/2. Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru, u blizini Kalman kompleksa. Nalazi se na prvom spratu. Po strukturi je četvorosoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase sa odličnim pogledom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 183.800 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban, nov, useljiv stan površine 83m2. Prvi sprat. Dvorišno orjentisan. Odlična lokacija, u blizini Bulevara Patrijarha Pavla . Mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade. U cenu je uračunata agencijska provizija. Za sve dodatne informacije, obratiti se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PIVARA – u kuci 86 I EG 86.000 Prodaje se trosoban stan na prvom spratu kuce. Adaptirano je pre godinu dana. 86mkv je uknjizena povrsina stana (gradjevinska), 78mkv je grejna, a 90mkv je ukupna povrsina. Sastoji je od ulaznog hodnika, odakle se ide u sanitarni cvor sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 85.000 €, 82,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s488 Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 82 m², smešten na prvom spratu zgrade u mirnom delu Dedinja, Mladenovac. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića, škole, velikog marketa, parkova i sportskog centra. Udaljen je samo 10 minuta hoda....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 184.500 €, 82,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odlican četvorosoban stan u mirnom delu Petrovaradina. Iako je stan ulično orjentisan , nije izložen buci zbog odlične pozicije ulice. Nalazi se na prvom spratu , sastoji se od tri spavaće sobe , dva kupatila, dve terase i dnevnog boravka sa kuhinjom. Nameštaj je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 81.700 €, 86,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan poslovni prostor površine 86 m², smešten u Pupinovoj palati, jednoj od najreprezentativnijih zgrada u Novom Sadu. Prostor se nalazi na 1. spratu i poseduje funkcionalan raspored. Karakteristike prostora: • prostrana prostorija sa izdvojenim prostorom za kuhinju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 80.000 €, 75,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.oglasi.rs

5.0, 75m2, 4.88ari placa, TA+ čvrsto gorivo, PR+I, terasa. Uknjižena. Delimično renovirana kuća u najlepšem delu Topole, u samom centru grada. Sastoji se od dve etaže PR i I sprat. Svaka etaža ima svoje brojilo tako damože da funkcioniše i kao dve stambene jedinice. PRIZEMLJA- hodnik,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 80.000 €, 78,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada Sombora kod pešačke zone. -Površina stana je 78 m2, nalazi na 1. spratu i obuhvata dugačak hodnik, dve sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. -Grejanje je na struju. Stan poseduje svoj vodomer i strujomer. -U stanu je odrađena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3. 0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan od 87m2 u naselju Sava Kovačević, u blizini Prvomajske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, od dva,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 74m2, TROSOBAN SNIŽENA CENA!!! Predstavljamo Vam izuzetan, komforan, trosoban stan na Podbari. Na prvom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, kompletno je renoviran, od poda do plafona. Sastoji se iz dve komforne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BANJA, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Slobodana Jovanovi��a, 1/4, cg-Stvarna povr��ina-80m2 , ugovorna povr��ina-63.00m2, U najlep��em delu Vi��nji��ke banje, ulici Slobodana Jovanovi��a, koja je prepuna zelenila,u odr��avanoj zgradi visokog kvaliteta od crvene fasadne cigle sa odli��nom toplotnom izolacijom (gradila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.300 €, 78,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan 75m2 plus 3m2 terasa na 1 spratu. Dve velike sobe preko 20m2 i jedna mala dečija ili spavaća. Nova pvc, sva vrata, rasveta. Blizina škole, vrtića svih linija gsp-a. U cenu je uračunata i agencijska provizija. Za više informacija pozvati ALEX Nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.390 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu 2, na prvom spratu u zgradi sa liftom. u stanu sve sem kupatila renovirano. Čine ga veliki dnevni boravak sa trpezarijom, i iz njega se izlazi na terasu na kojoj su ugrađene roletne, jedna velika spavaća soba i polusoba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 80,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, ODLIČAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN STAN NA ADICAMA---Agencijska šifra: 1007940.Prodaje se četvorosoban, nov, namešten stan (80 m2) na 1. spratu nove zgrade na Adicama. U blizini doma zdravlja , vrtića i stajališta linije br. 6. Podno je grejanje, na toplotne pumpe, samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno trosoban stan, vrhunskog rasporeda , 75m2 +++ Agencijska oznaka stana 1064194 , Bulevar, trosoban, 75m2, prvi sprat. Jedinstvena nekretnina na tržištu, na jendoj od najtraženijih i najređih lokacija, okružena zelenilom i parkingom. Izvorno trosoban stan, vrhunskog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija – ima odvojen dnevni boravak, zasebnu trpezariju i izdvojenu kuhinju, kao i kupatilo i dodatni WC. Stan poseduje tri terase, sve dvorišno orijentisane, što obezbeđuje mir i privatnost bez gradske buke. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Štrosmajerova ulica. Uknjižen trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija sa stanovanje, nadomak Petrovaradinskog mosta, tvrđave i šetališta keja. Ovaj svetao i autentičan stambeni prostor čine dnevni boravak, dve sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 74.300 €, 76,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo, kuhinja i terasa od 20m2. Grejanja je na inverter klimu, kaljevu i TA peć. Na spoljnom zidu spavaće sobe je urađena izolacija, pre par godina....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 186.000 €, 80,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKA PRILIKA - na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru U okviru naselja Obudojevica na samo 10tak minuta od centra izdvojena od gužve i buke Kuća ima 80m2 (kao i 30m2 dodatnog tavanskog prostora), kao i pripadajuće dvorište veličine 50m2 Dvorište je oivčeno tujama, brezama i Pančićevom....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 72.000 €, 86,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VRBAS, 86m2, TROSOBAN Prodaje se namešten trosoban duplex u Vrbasu. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa delimično odvojenom kuhinjom i toalet. Na drugom spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Cena 72.000€ + 3% posrednička naknada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 187.000 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Miljakovcu u Borskoj ulici, na 1.spratu,79m²,uknjižen na 72² i poseduje dve terase od (5m²+2m²).Stan....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 79,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen, trosoban komforan stan u lepoj zgradi od fasadne cigle na prvom spratu od četiri do koje se dolazi betonskom pešačkom stazom. Stan se nalazi na samo 3,4 minuta od autobuskog stajališta linije 106. Svetao i dvostran sa dve terase, etažnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 64.900 €, 79,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan trosoban stan površine 84 m², smešten na 1. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova, u samom Centru grada. Struktura stana: Odvojena kuhinja Tri odvojene sobe Kupatilo Prostran hodnik Dve terase Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prozračan, idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi komforan trosoban stan površine 84m2 u Centru Novog Sada. Na 1. spratu od 5. STAN POSEDUJE SVOJU GARAŽU u sklopu zgrade. Izdaje se polunamešten uz mogućnost dogovora sa vlasnikom oko dodavanja stvari koje su potrebne zakupcu. Sastoji se od odvojene kuhinje i tri sobe, prostranog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 233)

<< <1 2 3 4 5 6> >>