• GoHome Professional
1.sprat 80 m2 do 1700 eura/m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat 80 m2 do 1700 eura/m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat 80 m2 do 1700 eura/m2 kablovska

  • Za upit "1.sprat 80 m2 do 1700 eura/m2 kablovska" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 1.207 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.870 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na prvom spratu, 77 m2. Za više informacija, pozovite! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najluksuznijih kompleks apartmana u centru Obrenovca, nudi Vam veoma kvalitetan stan koji odiše mirnim ambijentom i luksuznom arhitekturom. Za izgradnju stana korišćeni su najkvalitetniji materijali na tržištu, kao i moderan dizajn kako samog kompleksa, tako i svih stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1.sprat 80 m2 do 1700 eura/m2 kablovska'
118.150 €
130.000 €
130.860 €
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 83,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan funkcionalan duplex, u stambenoj zgradi sa tri stana. Renoviran. Prizemlje: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i toalet. I sprat: odvojen spavaći blok sa dve spavaće sobe i kupatilom. Stanu pripada podrum i parking mesto. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 102.650 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastican cetvorosoban - nov ! Povrat pdv-a . 1.sprat Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 109.350 €, 81,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (81,02m2), na prvom spratu, dvostrano orijentisan, sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, garderoberom (ostavom), kupatilom i dve terase, sa pogledom na Frušku goru, u blizini reke Dunav , na samo 200m od O.Š. Marija....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 112.900 €, 85,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 112900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo neuseljavan stan u novoj zgradi Lumia u prestižnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan je ka ulici i idealan je kako za poslovni tako i za stambeni prostor. Dvostrano orijentisan i jako svetao. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan lepe strukture, dvoiposoban, površine 81m2, na idealnom prvom spratu, uredne i održavane zgrade, u ulici Crkvena. Veoma je svetao, dvostrano orjentisan, ušuškan i vrlo očuvan. Grejanje je na etažno na GAS, te su zimi režijski troškovi oko 100e, a leti dosta manje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 101.000 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na par minuta hoda od Apelacionog Suda, 10 ak minuta hoda do pešačke zone, blizu fakulteta Stan je po strukturi trosoban , površine 84m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa suterenom u celoj površini osnove.Odlična pozicija, obećava lepe uslove za život, na 10min. lagane šetnje je sam centar grada, škola, obdanište i svi neophodni, potrebni, sadržaji. Organizovana je tako da funkcioniše kao dve odvojene celine, za dve porodice. Po strukturi,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u Kumodražu, nadomak Farmaceutskog fakulteta. Stan je površine 80m2 i nalazi se na prvom spratu manje stambene zgrade od dva sprata. Po strukturi stan je četvorosoban. Maksimalni komfor i funkcionalnost glavna odlika stana. U okviru....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.530 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na traženoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na prvom spratu, strukturno trosoban. Maksimalno iskorišten prostor. Na terasi se nalazi ostava, što je retkost u novogradnji. Stan orijentisan na ulicu punu zelenila. U blizini se nalazi sve neophodno....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 72.000 €, 86,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VRBAS, 86m2, TROSOBAN Prodaje se namešten trosoban duplex u Vrbasu. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa delimično odvojenom kuhinjom i toalet. Na drugom spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Cena 72.000€ + 3% posrednička naknada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 59.000 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 4.0 naselje Borča Mali Zbeg.Stan na prvom spratu sa galerijom.Ukupne grejne površine 75 m2 +terasа .priključak na vodovodnu mrežu i elektropriključak. U procesu legalizacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 60.000 €, 77,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 kuće na placu od 2,5 ara, jedna kuća je korisne površine 77m2 a druga 40m2 na dve etaže. Kuće su u dobrom stanju sa pločom ali je potrebno adaptiranje. Plac i kuće se nalaze na odličnoj lokaciji u Vlasotincu pored same autobuske stanica u ul. Mije Milenković. Prva kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan okružen zelenilom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, ostavom, 2 spavaće sobe, 2 francuska balkona i velikom terasom. Na prvom spratu je. Izdaje vlasnik. Useljiv od 1.10. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Kuća, Bovansko jezero, 36.100 €, 87,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi po plus pr plus pk, povšine 87m2. Nalazi se na placu od 187m2. U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, dnevna soba sa izlazom na verandu, kuhinjom i trpezarijom i kupatilom. Prvi sprat se sastoji od 2 spavaće sobe ,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 33)

<< <1> >>