• GoHome Professional
1.sprat što jeftiniji do 120000 eura 60 m2 namešte - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 1.sprat što jeftiniji do 120000 eura 60 m2 namešte - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat što jeftiniji do 120000 eura 60 m2 namešten

  • Za upit "1.sprat što jeftiniji do 120000 eura 60 m2 namešten" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 1.011 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 57 m2 CENTAR - ul.Dunavska, namešten trosoban stan, 1 sprat, cg, klima, vm, tv, telefon, kablovska televizija, useljiv, CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR ul.Dunavska - 57 m2 –2500 Evra USELJIV IZ 44882....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108141. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Parking mesto obezbeđeno. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten ili prazan - polunamešten dvosoban stan 64m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, Maksima Gorkog ulica, blizu Suda i Spensa. Nalazi se na 1. spratu, nema lift u zgradi. Stan ima terasu, dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Biće okrečen po želji zakujpca. Odličan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '1.sprat što jeftiniji do 120000 eura 60 m2 namešten'
102.000 €
120.000 €
33.000 €
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 32.400 €, 60,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111015. Izdaje se lep, komforan, kompletno namešten dvosoban stan (60m2) na 1. spratu zgrade sa liftom, kod Betanije. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran i dozvoljeni su kućni ljubimci.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110617.Izdaje se moderan, kompletno namešten, svetao dvosoban stan (55m2) na prvom spratu zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Dozvoljeni su kućni ljubimci.Stan je useljiv od 01.09.2025.Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sam, Grbavica, ulica Tolstojeva. Namešten dvoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i velika terasa. I sprat u stambenoj zgradi novije gradnje. Cena zakupa sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan na prvom spratu , u zgradi od crvene fasadne cigle. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Po strukturi je 2.0 , dve sobe i trpezarija sa kuhinjom, lepa terasa. Namešten je i spreman na useljenje. Stan je okrenut ka ulici koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten stan na prvom spratu u bloku 11c, na Novom Beogradu. Stan ima 2 sobe, 2 terase, trpezariju sa kuhinjom, wc i kupatilo. Plaćanje mesečno 650€ + depozit (svi troškovi uključeni) 063/88-25-265 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine vam nude dvoiposoban stan za izdavanje koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Bulevaru Oslobođenja kod Hrama Svetog Save nadomak svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život Na par minuta hoda od centra gradaN Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno i luksuzno namešten stan u strogom Centru Novog Sada - ponuda koja se ne propušta! Lokacija: Centar (Stari grad) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Zmaj Jovina Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 56m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep namesten trosoban stan u novijoj zgradi u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan ima centralno grejanje sa kalorimetrima sto obezbeđuje niske rezijske troskove. Prostorije: ulazni hodnik, 2 spavace sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan u centru grada 📍 Lokacija: Centar | Površina: 60m² | Sprat: 1. U ponudi imamo izuzetan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u samom srcu grada , idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji sa svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan dvosoban stan sa dve terase i ostavom, na prvom spratu, ulično orjentisan, svetao. Nalazi se u neposrednoj blizini svih značajnih institucija, više fakulteta, Kliničkog centra, gradskog prevoza i auto-puta. Za svaku preporuku! 2112 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 61.000 €, 60,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1017714 Na prodaju odličan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, smešten na prvom spratu, u mirnom okruženju, udaljen od glavne ulice. Stan je delimično renoviran, uredno održavan i bez potrebe za većim ulaganjima. Poseduje PVC stolariju, što doprinosi energetskoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>