• GoHome Professional
što skuplji do 55000 eura 80 m2 do 548 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što skuplji do 55000 eura 80 m2 do 548 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što skuplji do 55000 eura 80 m2 do 548 eura/m2

  • Za upit "što skuplji do 55000 eura 80 m2 do 548 eura/m2" pronađeno 291 nekretnina - prosečna cena 449 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 37000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 56000 eura
    • do 474 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • renovirano
    • 4.sprat
    • dvorište
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 42.000 €, 75,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U DUBOČICI, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. UREDNI PAPIRI. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUPATILO, TOALET, DVE SPAVAĆE SOBE, LOĐA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107049, I/. Izdaje se ordinacija-poslovni prostor u centru,u radu od 1991. Čekaonica(22m2),lekarska soba(10m2), ordinacija 1 (25m2), ordinacija 2 (17m2), toalet.Pogodno za ginekologiju,oftalmologiju,ORL,UZ dijagnostiku,dermatologiju..kozmetički salon i sl. Više....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan poslovni prostor u centru grada u blizini Narodnog pozorišta. Površine je 85m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, 4 kancelarije, toaleta i terase. Grejanje je na struju. Pogodan za kancelarije, IT firme, auto škole,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što skuplji do 55000 eura 80 m2 do 548 eura/m2'
39.900 €
39.900 €
50.400 €
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na samom Bulevaru kod Đerma. Grejanje etažno na struju. Tv i internet uvodite sami. agencijska provizija 50% Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban duplex stan sa prostranom dnevnom sobom trpezarijom kuhinom i wc om dole i tri spavace sobe na gornjoj etazi od kojih je jedna (glavna) kompletno opremljena (krevet 180x200, plakar, tv) dečije sobe su prazne, stan kompletno opremljen tehnikom, internet optički....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 50.400 €, 84,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 9189733 - Lep poslovni prostor u novijoj oslovnoj zgradi uz Bulevar. Sastoji se od dve veće radne prostorije, kuhinje i kupatila. Postoje i dva ulaza, jer je nastao spajanjem dva poslovna prostora. Pogodn je kao kancelarijski prostor, ili za škole stranih jezika....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 50.000 €, 85,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U sklopu placa nalaze se dve kuće, odmah useljive, sa nameštajem: jedna od 85m2 i druga od 90m2. Dobra lokacija, na glavnom putu, početak sela. Terasa, Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 50.000 €, 84,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Šećerana – poslovni prostor površine 84m2 na I spratu u poslovnom objektu za dva sprata. Kancelarijski prostor se sastoji od prijemne kancelarije, 3 manje kancelarije, jedne velike kancelarije i ostave. Toalet je zajednički na spratu, CG na plinski kotao, parket, parking ispred zgrade,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, renoviran, trosoban stan 83m2 na Buevaru Kralja Petra I, blizu Sajma, 4. sprat, ift u zgradi. Tri odvojene sobe, odvojena kuhinja sa trpezarijom, 2 terase, ostava. NIsu dozvoljeni kućni ljubimci. Cena 600eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno namešten, komforan trosoban stan u neposrednoj blizini Mašinske škole, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta, glavne autobuske i železničke stanice i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Blizina Novosadskog sajma, Mašinske škole, osnovne škole Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa i....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 49.500 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 83 m2 na Placu od 1700 m2 za Uživanje 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 78.000 € 123 m 2 3 Pristojna Porodična kuća 123 m2 ispod Titelskog Brega na 35 km od Novog Sada za Uživanje-065/385....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 49.500 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*NAŠA PREPORUKA*Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 83 m2 na Placu od 1700 m2 za Uživanje Prodajemo u srcu Šajkaške u blizini Titelskog brega i Dunava Lepu Porodičnu kuću 83 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je starije gradnje,svetla i funkcionalna,poseduje Dnevnu sobu,trpezariju i kuhinju,tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 49.200 €, 82,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru izdaje se prostor pogodan za ordinaciju (ginekološku, ORL,dermatološku, oftalmološku, internističku, UZ kabinet), salon za kozmetiku, masažu, pedikir, manikir. Može i za kancelarijski posao. Useljiv odmah Kontakt 069/383-1010 Potreban depozit.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 49.000 €, 87,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala koja u svom sastavu ima dve sobe,kuhinju i kupatilo.Stolarija drvena,vodovod gradski,kanalizacija septička jama,struja trofazni priključa.Na podovima se nalazi laminat,grejanje na čvrsto gorivo.Plac je 719m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.600 €, 81,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se fantastičan trosoban stan na idealnoj lokaciji. Mirna zgrada na nekoliko desetina metara od Novosadskog Sajma.Izuzetna lokacija, veoma dobro povezana sa drugim delovima grada. Sam stan se sastoji iz velike i prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje i dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 81,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv pprostor koji se nalazi u poslovnoj zgradi u blizini futoške pijace. Ima dve veće prostorije/kancelarije. Svaka ima poseban ulaz, obe su klimatizovane. Imaju opremljenu kuhinju i kupatilo. Odličan i pogodan za razne namene, poslovanje a i stanovanje. 069/383-1007. Nenamešten,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 81m2 u poslovnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja. Dve odvojene, klimatizovane prostorije, kupatilo i kuhinja. Niski mesečni troškovi, grejanje se plaća po potrošnji. Idealno za advokatske kancelarije, IT sektor, kancelarije, salone ili druge tihe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 81,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan prostran dvosoban stan na Bulevaru Oslobođenja. Može se izdati i kao stan i kao poslovni prostor. Stan je prazan i nalazi se na top lokaciji. Pozovite nas za više informacija. Lift.

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 48.000 €, 85,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Vraćevšnici opština Gornji Milanovac od 160 m2 na 27 ari placa. Kuća se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac-Gornji Milanovac. Položaj kuće je na blagoj uzbrdici, tako da je osunčana tokom celog dana. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja, jedna....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 48.000 €, 82,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća čvrste gradnje sa pomoćnim objekatima takođe čvrste gradnje, koji mogu služiti za različite namene (garaža, podrum, pecara,letnja kuhinja, ostava). Ukupna površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1 (stambeni objekat): 82 m² 🔹 Objekat 2 (pomoćni objekat): 20 m²....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude višenameski poslovni prostor ukupne poršine 80m2 koji se sastoji od dve prostorije sa kupatilom. Postoji mogućnost i renoviranja dodatnog prostora po potrebi. Podovi su obloženi keramičkim pločicama, visina plafona je 3m, grejanje je centralno na gas.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostran stan u Mirijevu IV, opština Zvezdara. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Uz stan se nalazi i dvorište koje samo stanar može koristiti i koje mu omogućava prijatan boravak na otvorenom. Stan je vrlo prostran sa maksimalno upotrebom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan okružen zelenilom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, ostavom, 2 spavaće sobe, 2 francuska balkona i velikom terasom. Na prvom spratu je. Izdaje vlasnik. Useljiv od 1.10. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan prostor u kući pri vrhu Južnog Bulevara. VPR porodične kuće sa velikom terasom, mogućnost parkiranja više vozila u i ispred dvorišta. Sastoji se od zajedničkog hodnika, toaleta koji se lako može opremiti i kao kupatilo, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dve manje kancelarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića, u blzini Delte. Površine je 80m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Prostor je veoma komforan, trosobne strukture i sastoji se iz tri prostorije, kuhinje, kupatila, dve terse i lođe.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE TROSOBAN STAN – NOVO NASELJE, BULEVAR VOJVODE STEPE 🏡 📌 Osnovne informacije: 📍 Lokacija: Bulevar Vojvode Stepe, Novo Naselje 🏠 Površina: 80 m² 🛋️ Struktura: trosoban stan 🏢 Sprat: 1. sprat 🌞 Terasa: velika terasa idealna za uživanje 💧 Topla voda: protočni bojler....

 
 
 
  Stan, BANJA, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.400 €, 79,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten 3.0 stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan je odličnog rasporeda, poseduje komfornu dnevnu sobu sa terasom, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dodatan toalet kao i dve spavaće sobe od kojih je....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 47.000 €, 83,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća po povoljnoj ceni u mirnom i lepom delu Turije. Kuća ima tri sobe, posebno veliku kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostavu i lepo veliko predsoblje. Kuća je svetla,prostorije komotne i uz jedno krečenje je odmah useljiva, a se može renovirati po želji kupca.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Detelinara, 46.800 €, 78,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u kući. Dupleks stan - prizemlje:dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Može da se koristi i deo dvorišta. Gornja etaža:dve spavaće sobe i kupatilo. Klimatizovano. Centralno grejanje. Cena 600e je sa svim plaćenim troškovima osim struje. Jedan bračni krevet + ugaona i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.800 €, 78,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Noviji trosoban stan na Adicama u ulici Žička u mirnom delu Adica. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje dva kupatila, tri sobe, dve ostave kao i veliku dnevnu sobu koja se spaja sa kuhinjom koja je u potpunosti opremljena dok ostatak stana nije namešten odnosno ne poseduje nameštaj.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 46.750 €, 85,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106794. Izdaje se namešten stan na najatraktivnijoj lokaciji u Centru. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Stan ima visoki plafon i sastoji se od 3 sobe, odvojene trpezarije i kuhinje, kupatila, ostave i 2 terase. Blizina centra grada, fakulteta,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 46.500 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo ruševnu kuću u Žablju. Na odličnoj lokaciji u Žablju. Struja - voda. Gas-Plin je sproveden ali nije priključen. Papiri parcela i objekta čisti i uknjiženi 1/1. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, APATIN, 46.400 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lepo održavan stan, odmah iza Lidla, od 77m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa izlazom na zatvorenu terasu, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo i poseban toalet. Grejanje na struju. Novi osigurači, krov nedavno rađen.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 46.350 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća salonskog tipa, blizu centra Turije. Kuća ima dve velike sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje. Sve je u dobrom stanju, može se samo okrečiti i useliti, a može se renovirati po želji kupca. U kući je grejanje na gas. Kuća je gradjena kao dvojna, ali je i fizički....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 288)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>