• GoHome Professional
što skuplji do 55000 eura 110 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • što skuplji do 55000 eura 110 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što skuplji do 55000 eura 110 m2

  • Za upit "što skuplji do 55000 eura 110 m2" pronađeno 352 nekretnina - prosečna cena 377 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 391 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PANČEVO, 52.000 €, 111,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 111m2 sa pomoćnim objektima 78m2 na parceli 12 ari i 46m2 pravilnog pravougaonog oblika (20m frontalo prema ulici), gradsko građevinsko zemljište u centralnom delu uređenog naselja udaljeno oko 35 km od Beograda. Naselje Banatsko Novo Selo smešteno je u južnobanatskoj....

 
 
 
  Kuća, VLASOTINCE, 52.000 €, 107,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima u Vlasotincu. Odlična investicija za porodičan život. Nalazi se na placu od 251 m2. Prvi objekat je površine 77 m2, sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Drugi objekat je površine 30 m2, sastoji se od jedne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 52.000 €, 101,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

APATIN - Kuća101 m2 na parceli od 823 m2 sa jednosobnim stanom Prodaje se porodična kuća u Apatinu, na lepom mestu.Sastoji se iz dve spavaće sobe, male sobe (trenutno služi kao vešeraj), predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila.Ima Cg na GAS, kanalizaciju i trofaznu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 52.000 €, 101,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada renovirana 2005.godine u 3 lokala, u centru grada. Temelji i zidovi od cigle, tavanica - drvena konstrukcija, unutrašnja stolarija drvena, spoljašnja PVC. Postoji bespravno dograđen deo za rušenje. Na podovima laminat i keramičke pločice osim u jednom lokalu....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 51.500 €, 111,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sremačka kuća zidana 1912 godine na placu od 2100m2 Dve sobe, kuhinju, nema kupatilo, trem, ostava,zidani podrum ispod kuće u nastavku ozidana štala, i nastrešnica u dvorištu ima još jedna manja kuća sa sobom i kuhinjom i u produžetku letnja kuhinja.U produžetku dvorišta su svinjci....

 
 
 
  Kuća, KISAC, 51.500 €, 112,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Kisaču, u blizini centra, sa ogromnim potencijalom. Sam plac izlazi na dve ulice što kupcu pruža mnogo mogućnosti za život i poslovanje. Kuća koja se nalazi na placu je za komplet adaptaciju. Pozovite nas za informacije i da zakažete gledanje. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Zorka, 51.500 €, 103,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u Subotici,površine 103m2,na placu od 10 ari.Kuća se sastoji od tri sobe,kuhinje,toaleta i ulaznog hodnika.Grejanje je na čvrsto gorivo,prodaje se polunamestena i relativno brzo je useljiva.Na placu se nalaze pomoćni objekti kao i mali vinograd,što ovu nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, GADŽIN HAN, 51.500 €, 103,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u Gadžinom Hanu površine 103m2. Lokal se izdaje bez mašina, pogodan je za auto servis, tehnički pregled. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 51.000 €, 120,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću površine 120 m2 na placu P=6,62 ara a sve u naselju Čamurlija na 10km od centra Niša. Kuća je prizemlje i visoko potkrovlje ukupno 110m2 korisne površine, Uvedena voda i trofazna struja. Nije malterisana . Uknjižena,vlasnik 1/1. Za više informacije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 51.000 €, 120,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 51.000 €, 120,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća za rušenje ili potpunu adaptaciju, kuća se nalazi u Bačkom Jarku, oko 300m od gradskog prevoza, škole, ambulante U jako mirnom delu naselja, na ćošku (izlaz na dve ulice). Plac je ograđen, ima priključke struja, voda, gas. Površina placa je 330m2, površina kuće....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 50.000 €, 108,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komplet renovirana, BEZ ULAGANJA i nameštena kuća.Površine 108 m2.Sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, TRI KUPATILA, hodnika i još jedne kuhinje sa trpezarijom (47m2).Struja je nova, trofazna, grejanje preko tri kaljeve peći i grejanje i hlađenje preko....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 50.000 €, 114,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodična spratna kuća u Novom Žedniku građena od čvrste gradnje. Prostore se u tri etaže, površine je 250m2 i čini je suterenski deo gde je garaža sa tri pomoćne prostorije sa kotlarnicom. Prizemni deo čine tri sobe, kuhinja i kupatilo a sprat četiri sobe i nedovršeno kupatilo. Na....

 
 
 
  Kuća, UDOVICE, 50.000 €, 106,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na samom ulazu u Smederevo nalazi se ovaj prelepi plac od 14.6ari sa uknjiženom kućom za sređivanje. Ima struju kao i bunar sa hidroforom. 200m od reke. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2%//Agent:064/5335446// Terasa.

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 50.000 €, 105,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Aradac – dvosobna kuća površine 105m2 + pomoćne prostorije na placu od 13,5 ara. Kuća je starija, građena od mešovitog materijala, kompletno renovirana, nove instalacije struje, novo kupatilo, deo krova nov, a deo pretresen, monoafzna struja, plin, parket, kolski ulaz, velika pokrivena....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 50.000 €, 115,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na placu u Melencima. Starija kuća potpuno opremljena i odmah useljiva. Sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje, kupatila + toalet zasebno. Grejanje na gas i čvrsto gorivo. Na podovima keramika, laminat Video nadzor, internet Nova kuća treba da se završi, osposobljena....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 50.000 €, 115,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se uknjižena kuća na Kosmaju,selo Stojnik 71m2, sa pomoćnim objektom 47m2, na placu 15,7a. Kuća i pomoćni objekat su u stanju nekorišćenja i potrebna im je adaptacija. Lokacija: Kosmaj, u neposrednoj blizini Doma zdravlja, autobusko stajalište ispred kuće. Struja i voda sprovedeni,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 105,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Aradac - dvosobna kuća površine 105m2 + pomoćne prostorije na placu od 13,5 ara. Kuća je starija, građena od mešovitog materijala, kompletno renovirana, nove instalacije struje, novo kupatilo, deo krova nov, a deo pretresen, monoafzna struja, plin, parket, kolski ulaz, velika pokrivena....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 50.000 €, 115,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća u Gogama. Kuća poseduje dve sobe do ulice, predsoblje, hodnik, kuhinju sa trpezarijom, špajz, kupatilo i natkrivenu terasu. Kuća u osnovi ima oko 110m2. Priključci struje, vode, kanalizacije, gas prolazi kroz ulicu. Kuća od tvrdog materijala. Na podovima laminat....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 50.000 €, 104,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća sa samostalnim dvorištem u blizini Bajskog puta, nedaleko od centra grada. Sastoji se od hodnika, kuhinje , trpezarije, dnevnog boravka, kupatila, ostave i jedne zasebne sobe. Stolarija je PVC. Dvorište je ograđeno. Vodovod i kanalizacija su gradski. .

 
 
 
  Kuća, MALČA, 50.000 €, 116,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća koja se nalazi na 10-ak kilometara od Niša u selu Malča. Kuća je površine 116 m2 u osnovi, nalazi se na placu od 954 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje treba da se sređuje, sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 50.000 €, 117,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Prokuplju strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, površine 117m2. Kuća je u sivoj fazi gradnje, na placu površine 547m2. Nalazi se na uzvišici iznad Prokuplja, u blizini fabrike Hisar, sa koje se pruža lep pogled prema gradu. Svaka etaža je nezavisna stambena jedinica,....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 50.000 €, 118,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: K717 Na prodaju kuća površine 118 m² sa prelepim placem od 10 ari, smeštena u mirnom i zelenilom okruženom naselju Krćevac, opština Topola. Plac je potpuno ravan, što ga čini idealnim za uživanje na otvorenom, a udaljenost od samo sat vremena vožnje od Beograda čini ovu nekretninu....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 50.000 €, 101,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra -3002066- Prodaje se kuća, uknjižena kao stan, u Vrbasu, ulica Danila Bojovića 119, korisne površine 101m2, koji se nalazi u dvojnoj kući ukupne površine 413m2 sa pripadajućim pomoćnim objektom od 14m2 u suvlasništvu sa vlasnikom drugog stana u kući. Pripadajuće zemljište....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemlje i sprat, okućnica od dvorišta, u prizemlju je dnevni boravak, kupatilo, jedna soba mala i velika spavaća, na spratu ima terasa velika, dnevni boravak, kao i kupatilo siva faza. Grejanje je centralno (kotao na gas). Može zamena za manji stan uz doplatu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

*120m2 + 20m2 ispred lokala 120 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Koraćici, Kosmaj. Kuća ima oko 100m2 i 15,6 ari placa. Od glavnog Kosmajskog puta je uvučena 20m. Kuća je starije gradnje, na 3 etaže. U prizemlju od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i trem. Na spratu ima spavaću sobu, ostavu, kupatilo i terasu. Potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prizemna kuća površine 120 m2 na placu od 11,14 a u naseljenom mestu Elemir. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, ostave, tri spavaće sobe, kupatila i velike terase. Građena jednim delom....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Sibnici-Sopot,površine 100m2,plac 4.4 ara,prizemlje kompletno sredjeno sprat u sivoj fazi,pomoćni objekat sa gražom za auto,uknjiženo 1/1,gradska voda,etažno grejanje,priključak za gas,autobuska stanica preko puta kuće dobra povezanost sa gradom,43km udaljeno od....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću nadomak Valjeva, kod Valjevske Loznice. Izuzetno miran kraj, okružen prirodom i zelenilom. Na donjem nivou kuće nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, na gornjem nivou nalaze se tri spavaće sobe i kupatilo. Kuća je površine oko 100m2. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uređen poslovni prostor, obezbeđen. Cena: 500 EUR/mesečno Mob- 064 1182264 Arona Zagorice 31, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kuću na Alibegovcu od 100 m2 koja je udaljena 5 km od mosta Slobode. Donji deo kuće sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila. Na spratu se nalazi velika prostorija od 40m2 u kojoj su smeštana dva velika bračna kreveta. Kuća poseduje tri velike terase i garažu. U garaži....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KRSNA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K652 Prodaje se nameštena renovirana kuća površine 100 m2 smeštena u idiličnom okruženju Velike Krsne. Nalazi se na ravnom i besprekorno održavanom placu površine 17,5 ari, koji je kao stvoren za one koji žude za mirnom i opuštajućom sredinom. Kao pravi rajski vrt, ovaj prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9110516.Četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na 1.spratu u Mitrovačkoj ulici. Stan je polunamešten. Useljiv je odmah. Depozit obavezan u visini 1.mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109235.Izdaje se trosobna nameštena kuća od 100 m2 sa dvorištem u mirnoj ulici na Adicama. Parking mesto obezbeđeno. U dvorištu kuće su dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiva je odmah. Potreban depozit visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*120m2 + 20m2 ispred lokala .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*120m2 + 20m2 ispred lokala Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 120m² · 50.000€.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 49.500 €, 104,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća starije gradnje, odlično održavana blizu centra Srbobrana, na velikom placu od 1416 m2. Kuća ima tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i ostavu. Kuća ima lepo veliko dvorište sa lepo urđenim zelenilom. Kuća je uknjižena bez tereta, može se kupiti i putem....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 49.440 €, 120,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća u vikend naselju. .

 
 
 
  Kuća, UDOVICE, 49.000 €, 106,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću na pola puta između Smedereva i Grocke U okviru naselja Seone u blizini Dunava, ali izdvojeno od glavne magistrale Kuća je zidana i sastoji se od prizemlja i potkrovlja Kuća ima 106m2 + potkrovlje Po strukturi je 4.0 sobna i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.000 €, 104,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlično pozicionirana kuća u Donjem Vlasu, 104m2, na 294m2 placa. Kuća je pored asfaltnog puta, čvrste, kvalitetne gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja osnove 52m2. Dvorište je održavano, sa garniturom za sedenje. Na granici sa susednim placem se nalazi bunar,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 353)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>