• GoHome Professional
što skuplji do 55000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što skuplji do 55000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što skuplji do 55000 eura

  • Za upit "što skuplji do 55000 eura" pronađeno 21 529 nekretnina - prosečna cena 775 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 320 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 4.sprat
    • klima
    • centralno grejanje
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 42.000 €, 75,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U DUBOČICI, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. UREDNI PAPIRI. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUPATILO, TOALET, DVE SPAVAĆE SOBE, LOĐA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.500 €, 39,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Zlatiboru – ZLATIBORSKI KONACI, koji se nalazi u prizemlju / VISOKO PRIZEMLJE /, površine 39m2, uz stan ide i parking mesto koje je uračunato u cenu stana. STAN ODMAH USELJIV, grejanje na struju. Stan se sastoji od: hodnik, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što skuplji do 55000 eura'
39.900 €
39.900 €
60.500 €
  Kuća, LESKOVAC, 60.500 €, 100,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU PLAC SA STARIM OBJEKTOM OD OKO 11 ARI, U BLIZINI ULICE BULEVAR NIKOLE PAŠIĆA I NIŠKE, DOZVOLJENA GRADNJA, SA STARIM OBJEKTIMA NA PLACU. PLAC IMA IZLAZ NA DVE ULICE, KOMUNALNO OPREMLJEN.POSTOJI MOGUĆNOST PODELE PLACA NA DVE PARCELE. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 60.500 €, 25,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054770, NOVI SAD, GRBAVICA, JEDNOSOBAN STAN , 22m2. Predstavljamo vam manji jednosoban stan na četvrtom spratu zgrade stare, kvalitetne gradnje na Grbavi ci, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova nekretnina je funkcionalno struktuirana i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Vojlovica, 60.500 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, neuseljavan stan u kući, na prvom spratu. Nalazi se na veoma mirnoj lokaciji koja ima odličnu povezanost sa centrom grada. U blizini se nalazi market, apoteka, autobuska stanica, a na desetak minuta hoda se nalazi i park. Osnovna škola i vrtić su....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.500 €, 33,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu izgradnju na Kopaoniku! Objekat ce sadržati dve strukture stanova: 1.0 i 2.0! Ceo kompleks biće izgrađen vrhunskom i luksuznom opremom! Šesto komorna stolarija, troslojna stakla, norveški radijatori, italijanska keramika! Objekat se nalazi: Na par km....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 60.500 €, 54,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću, smeštenu u šarmantnom, mirnom delu Banoštora, u srcu Fruškogorskih vinograda. Nekretnina se nalazi svega 80–100 metara od Dunava i Dunavske plaže, u području koje nije podložno poplavama. Ova kuća nudi savršen spoj prirodne blizine reke i urbanih sadržaja .....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 60.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Novoizgradjeni objekat u Mirijevu u ulici Matice srpske.Blizina stanice [telefon] i [telefon] ,vrtica Sunce,supermarketa..Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno cetiri.Zgrada ima lift i interfon.Grejanje je etazno na struju.Stan ima hodnik,dnevni boravak sa trpezarijom,odvojenu....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 60.450 €, 31,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.heroldo.com

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani završetak gradnje je u prvoj polovini 2026. godine, što znači da ćete uskoro moći da uživate u svom novom domu na ovoj popularnoj planinskoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.450 €, 31,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 60.450 €, 93,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

93m2 CENTAR, Dunavska ulica, pogodan za kancelarije +++ Agencijska oznaka stana 9101871 salonski tip stana sa visokim plafonima pogodan za kancelariju ili ordinaciju, izdaje se prazan,nenamešten sa garažom u dvorištu. Stan ima dva ulaza, dve veće sobe(20m2 i 15m2) do ulice, salon....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.430 €, 27,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118078, PR/, uknjizen, nov luks, novogradnja, moze zamena(), stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno gradjenoj zgradi na odlicnoj lokaciji sa idelanim pogledom na planinu svega 400 metara od ski lifta “Sidro” i 5 minuta hoda do staze. Orijentisan je....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.430 €, 27,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118078, PR/, uknjižen, nov luks, novogradnja, može zamena(), stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno građenoj zgradi na odličnoj lokaciji sa idelanim pogledom na planinu svega 400 metara od ski lifta “Sidro” i 5 minuta hoda do staze. Orijentisan je....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BRUS, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.357 €, 35,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EOL kompleks je pravo mesto za Vas! Investitor na ovom projektu je biser Sokobanje - Hotel SUNCE, tako da je planiran kompleks premium kvaliteta sa dosta pratećeg sadržaja u vidu otvorenog bazena, mobilijara za decu, restorana, i preko 200 apartmana raznih kvadratura. Upoznajte našu....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 60.325 €, 24,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 24.13m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na vip povučenom (3) spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.320 €, 38,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.300 €, 45,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan od 45m2 na prizemlju manje zgrade, koja se nalazi u dvorišnom delu objekta i koja ima 3 stana i dve garaže. Solidno stanje, grejanje na gas, manji prozori u spavaćim sobama., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053091 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 60.260 €, 39,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan na Keju, prodaje se sa garažom, odličan za izdavanje kao i za život. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 60.260 €, 40,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji na Telepu. Stan se nalazi u novijoj zgradi vrhunskog kvaliteta koja poseduje biciklanu. Zgradi pripada i zajednički parking na koji pristup imaju samo stanari. Stan ne zahteva ulaganja osim higijenskih. Stan je idealan za porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.255 €, 27,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade na izuzetno mirnoj i porodičnoj lokaciji na Adicama. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku kako za miran porodični život, tako i za investiciju. Stan je površine 27 kvadratnih metara i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-30%

Promena cene sa 86.000 € na 60.200 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, INĐIJA, 60.200 €, 8600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 86.000 €
22.04.2026 - 60.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište površine 86 ari koje se nalazi na glavnom putu ka Maradičkoj raskrsnici. Plac je pretežno ravan i nalazi se na idealnoj lokaciji za izgradnju salaša, etno naselja Pored placa su struja i gas. Svojina zemljišta privatna 1/1. Lokacija: Maradička raskrsnica Reg.broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.200 €, 27,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju manjeg jednoiposobnog stana bez ulaganja. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, ima odličan raspored tako da ima i odvojenu spavaću sobu. Podno grejanje na toplotne pumpe, niski mesečni troškovi. Ispred zgrade imamo prostor za parkiranje, obeležen i ima svoju rampicu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan isključivo za poslovni prostor. Stan je trosoban, prostran, svetao i nalazi se u centru Novog Sada, ulica Vasa Stajić - u blizini Narodne banke. Stan je odličan za razne vrste delatnosti: - programere - knjigovodje - advokate itd. Stan ima malu čajnu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 86m2, V sprat sa liftom (nije poslednji), potpuno opremljen ( komplet ugradna kuhinjska tehnika sa ugradnom masinom za sudove, masina za pranje i susenje vesa, dve klime, dva televizora), veliki parking ispred zgrade, u zgradi postoji biciklana. U blizini vekikih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kace Dejanovic. Besplatan parking ispred zgrade, zgrada poseduje biciklanu. U stanu se nalazi masina za pranje i susenje vesa kao i sudomasina. Useljivo od 10.09. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.187 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 552 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan u izgradnji u samom centru Nove Pazove, 42.44m2, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.173 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 555 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan u izgradnji u samom centru Nove Pazove, 42.43m2, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 60.140 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za placem u Futogu, imamo odličnu ponudu za Vas! Predstavljamo Vam odličan ravan plac, koji se nalazi prema izlazu iz Futoga. Dimenzije placa su: front 20m i dubina 49m. Sva infrastruktura je na 20ak metara od placa! U neposrednoj blizini nalaze se brojni marketi i sve....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.125 €, 46,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 491 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan u centru Stare Pazove, u zgradi koja se gradi u neposrednoj blizini svih važnih institucija - banaka, opštine, suda, doma zdravlja, škola, ali i gradskog parka, autobuske....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.116 €, 44,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju su stanovi u izgradnji, na samo 500m od čuvenog mosta ljubavi. Zgrada ce biti izgradjena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Stambene jedinice su različitih kvadratura od 27m2 – 84m2 i struktura, prilagođene potrebama kupaca – od manjih....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 60.089 €, 44,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s388 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Žarkovo, 60.050 €, 36,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112909, struja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Žarkovo | Prodaja · 36m² ·....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 60.010 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*U potrazi ste za placem u Futogu, imamo odličnu ponudu za Vas! Predstavljamo Vam odličan ravan plac, koji se nalazi prema izlazu iz Futoga. Dimenzije placa su: front 20m i dubina 49m. Sva infrastruktura je na 20ak metara od placa! U neposrednoj blizini nalaze se brojni marketi i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 60.010 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 60.000 €, 300,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Melenci – dvosobna kuća + lokal ukupne površine oko 300m2 + pomoćna zgrada 28m2 na placu površine 3,38 ara. Monofazna struja, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal u novogradnji površine 75m2, suteren, dupli sanitarni čvor, granitna keramika, podno grejanje, u radu, uknjižen 1/1 Centralno grejanje.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 60.000 €, 135,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju vikendicu na Tari Na prelepoj lokaciji kod zaseoka Sekulić, na 5km od Mitrovca i Zaovinskog jezera Vikendica ima ukupno 135m2, nalazi se na placu od 5,37 ari i po strukturi je spratna Sastoji se od prizemlja , sprata i potkrovlja Građena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.menadzer.biz

Tržni centar Banjica, srce naselja, najprepoznatljivija tačka u kraju, mesto gde se trguje, posluje, razgledaju izlozi, ide na lekarsku kontrolu, tretira celulit, uramljuje slika ili pije kafa sa komšijom. Jedan od retkih tržnih centara građenih u tranzicionom periodu koji je održao....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 60.000 €, 2062,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Ograđen plac od 20,62 ara u građevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja P+1+Pk. Izlaz na dve javne saobraćajnice. Asfalt, struja, gas, gradska voda (šaht na placu). Informacija o lokaciji na uvid. Uknjiženo na vlasnika. Agenc. provizija 2% Agent: Darko Slivar br. licence 4162 "Art nekretnine"....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 514)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>