• GoHome Professional
što manji porasla cena pogodan zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji porasla cena pogodan zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji porasla cena pogodan zadnjih 14 dana

  • Za upit "što manji porasla cena pogodan zadnjih 14 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 1.640 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2
    • do 280 m2
    • 280 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 280 m2
    • 340 m2
  •  Po ceni
    • do 75000 eura
    • do 94000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 948 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • interfon
    • centralno grejanje
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 212.000 € na 216.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 212.000 €
08.05.2026 - 216.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 106 m², smešten na trećem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za različite delatnosti.Sastoji se od tri odvojene kancelarije,dve kuhinje i dva toaleta. Dodatnu....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 85.000 € na 87.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izuzetno frekventnoj i atraktivnoj lokaciji u Bulevaru despota Stefana prodaje se funkcionalan lokal površine 23m², idealan za različite poslovne delatnosti. Ulica je jedna od prometnijih u gradu, što garantuje odličnu vidljivost i stalnu cirkulaciju ljudi. Lokal je pogodan za....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 54.000 € na 60.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 54.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal u centru grada – mirna lokacija!Prodaje se lokal površine 27m², smešten u strogoj gradskoj zoni, ali udaljen od gradske buke, što ga čini idealnim za različite poslovne delatnosti.Lokal se sastoji iz jedne funkcionalne prostorije i mokrog čvora, što omogućava lako....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji porasla cena pogodan zadnjih 14 dana'
170.000 €
170.000 €
65.000 €
 
+9%

Promena cene sa 230.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 250.000 €, 48,00 m2 cca 5210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 250.000 €
03.04.2026 - 230.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, blizina Kalenić pijace, prolazna ulica. Lokal/PP je u suterenu zgrade od dva sprata. Više godina u zakupu kao frizerski salon. Pogodan i za druge delatnosti, ima svoj prostor ispred lokal, potpuno autonoman i udaljen od pogleda sa ulice. Uknjižen je na 41kvm, mereno ima 48kvm.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 98.000 € na 100.800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 100.800 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 98.000 €
15.05.2026 - 100.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 449.000 € na 480.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 449.000 €
07.05.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na extra lokaciji ,u blizini Bulevara i Liona,u mirnom delu ulice,prodaje se odličan penthaus u novogradnji ,sa liftom.Ulaz je konforan sa video nadzorom i interfonom.Zgrada poseduje energetski pasoš.Stan je svetao .osunčan dvostran :severo -istočno orijentisan.Sa terasa se pruža....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 150,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.000 €
15.02.2026 - 50.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 239.000 € na 252.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KORAĆICA, 252.000 €, 185,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2023 - 180.000 €
01.10.2023 - 250.000 €
19.10.2025 - 239.000 €
13.05.2026 - 252.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac ima 21a, kuća ima 180 kvadrata, od kojih je uknjiženo 105, prizemni deo u kome se živi, a tavanski prostor gde je najmanja visina 90 cm je u sivoj fazi. Uknjiženi deo kuće ima upotrebnu dozvolu, izolacija spoljna 10 stiropor i unutrašnja 2 stiropor, grejanje etažno na čvrsto....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 113.300 € na 135.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 135.000 €, 400,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 113.300 €
10.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac sa započetim objektom u Donjoj Vrežini. Plac je površine 3,82a, osnova započetog objekta je 150m2. Postoji priključak za struju, vodu, kanalizaciju. Nalazi se u glavnoj ulici u Vrežini. Plac je pogodan za izgradnju poslovnog objekta. Hvala Vam što ste pogledali oglas.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 1.315.000 € na 1.390.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.390.000 €, 557,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 1.315.000 €
11.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Robna kuća, prodavnica, igraonica, banka, klinika, škola, kafić, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 1.315.000 € na 1.390.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.390.000 €, 557,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.315.000 €
10.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Robna kuća, Prodavnica, igraonica, banka, kafić, klinika, škola, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 400.000 € na 550.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, PASI POLJANA, 550.000 €, 580,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400.000 €
15.05.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju Poslovni prostor pogodan za obavljanje različitih delatnosti, magacinski prostor, proizvodna hala i sl. Nalazi se na odličnoj lokaciji, Pasi Poljana put za Gornje Međurovo. Ukupna površina prostora iznosi 580 m2, na placu od 11 ari, trofazna struja, voda, nema kanalizaciju.....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 400.000 € na 550.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 550.000 €, 580,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400.000 €
15.05.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 239.900 € na 300.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 300.000 €, 2300,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 239.900 €
15.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predmet prodaje je plac površine 2300m2, na kome se nalazi prizemna kuća strukture 3.0, kvadrature 90m2 i pomoćni objekat 50m2 (struktura 2.0), u izvornom stanju, moguća je parcelizacija na četiri parcele, kao i konverzija zemljišta, širina placa je 23m, pogodno za stambenu gradnju,....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 239.900 € na 300.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BATAJNICA, 300.000 €, 2300,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 239.900 €
15.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 399.900 € na 450.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BELI POTOK, 450.000 €, 3500,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 399.900 €
10.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u ponudi je plac od 34,14a, sa uknjiženom kućom koja nije završena. Prema informaciji o lokaciji dozvoljena je gradnja više objekata u osnovi od 1080m2, a ukupno preko 3000m2 sa 30% zauzeća. Pogodno za stanovanje i komercijalne sadržaje. Plac je ograđen sa jedne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>