• GoHome Professional
što manji kablovska do 180000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • što manji kablovska do 180000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji kablovska do 180000 eura

  • Za upit "što manji kablovska do 180000 eura" pronađeno 13 904 nekretnina - prosečna cena 2.076 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • podno grejanje
    • lift
    • 3.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u suterenu novije zgrade. Perfektna lokacija, udaljena par minuta hoda do pešačke zone. Prodaje se kompletno namešten. Odlično za iznajmljivanje. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika. Moguće je razgledanje tokom celog dana. Naša preporuka. Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 59.740 €, 26,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog jednosobnog stana u blizini Temerinskog puta. Stan poseduje hodnik,sobu sa kuhinjom,kupatilo i terasu. Što se prodaje stvari u stanu tiče,kupac se direktno dogovara sa prodavcem. Grejanje na toplotne pumpe,niski režijski troškovi. Uknjižen bez tereta. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 57.420 €, 26,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Lokacija odlična. U blizini sve što je neophodno za život. Za više informacija pozovite. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 55.170 €, 26,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam sjajan dvorišni stan, smešten na Telepu. Predstavlja savršenu priliku za sve koji žele komforan život u mirnoj, a opet odlično povezanoj lokaciji. Stan se prostire na 26m2 i idealan je za mlade ljude, parove ili kao investicija za izdavanje. Pozicioniran je u jednoj....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.000 €, 26,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Razmišljate o ulaganju novca u nekretninu koja će Vam se višestruko isplatiti a volite da boravite u prirodi na čistom vazduhu? Mi imamo ponudu koju vredi pogledati. Prodaje se apartman koji se nalazi na Kopaoniku u Milmari Resort-u. Hotel Milmari Resort smešten je na obroncima Kopaonika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 54.590 €, 26,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komfornu garsonjeru na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Nekretnina sa izuzetno malim troškovima, pogodna za izdavanje kao i sam život. Stan se prodaje kompletno namešten a može biti i prazan ukoliko tako želi kupac. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 54.180 €, 26,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite nas na 021/221-5500 Agencijska šifra: 551490 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 53.680 €, 26,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550541-Predstavljamo Vam useljevu garsonjeru na Sajlovu. U blizini nekretnine nalazi se autobuska stanica, marketi, pekare... Odličnog kvaliteta i opreme. Grejanje po potrošnji. Za više informacija pozovite našu agenciju. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.600 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, blizina LIPOV GAJA površine 26m2. Stan se prodaje komplet namešten. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Prodaje se za gotovinsko plaćanje. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova, moderno opremljena garsonjera. Opremljena novim nameštajem i uređajima koji su pod garancijom. ~Karakteristike: - Površina: 26m2 - Uknjižen 1/1 , bez tereta i zabeležbi - Grejanje : podno (toplotne pumpe) ; klima - Novogradnja - zgrada završena 2024.godine - Niske režije - Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novu, moderno opremljenu garsonjeru veličine 26m2. Opremljena novim nameštajem i uređajima koji su pod garancijom. Grejanje je podno na toplotne pumpe, sa izuzetno malim računima. Garsonjera je klimatizovana. Zgrada je nova, izgrađena 2024.godine u mirnom delu na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera kompletno nameštena na prodaju. Nalazi se na Adicama. Odlična investicija ako planirate kupovinu za izdavanje, a isto tako za Vaš novi dom. Kvalitetna novogradnja i maksimalno iskorišten prostor stana. Pozovite naše agente prodaje i saznajte više informacija. KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 52.530 €, 26,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam - nameštenu garsonjeru na Klisi. Odlična kao investicija ali i za stanovanje, bez ikakvih ulaganja. Dvorišno je orijentisan. U blizini nekretnine nalazi se autobuska stanica, marketi, škola Za više informacija pozovite našu agenciju. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 52.410 €, 26,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 50.410 €, 26,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, odličan raspored. Pozovite! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-karagaca/536361 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 27m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centar Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih kvadratura i struktura 27m,33m,41m,46m,53m,prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi garsonjera ukupne površine 26 m2. Odlična lokacija. Uknjižen. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, zgrada savremenog i modernog izgleda kao i gradnje, objekat sa liftom, u neposrednoj blizini akva parka. U ponudi stanovi kvadrature od 36m2 do 56m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom ili dve.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 26,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Adicama u blizini Novosadskog puta - novogradnja, odličan raspored i funkcionalnost. Stan pruža prijatani svetao ambijent, sa lepo iskorišćenim prostorom koji se može dodatno prilagoditi različitim potrebama. Poseduje podno grejanje. Idealna kao prvi stan,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX Apartman na Kopaoniku u Vikend naselju, NOV u novoj vili, Vila Harmonija na odlicnoj lokaciji do glavnog puta. Apartman je kompletno opremljen, po strukturi jednosoban, povrsine 26 m2. Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Etazno grejanje sa norveskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.850 €, 26,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.380 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna garsonjera useljiva za 2 meseca u najboljem delu Adica! Stan se nalazi na prizemlju sa gratis terasom i dvorištem od cca 15m2 koju budući klijent može da ogradi po svojoj želji. Stan poseduje predsoblje gde je mesto za plakar,kupatilo sa tuš kabinom i svim sanitarijama,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 46.350 €, 26,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je odličan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica u Vrbasu – Kosmajskoj ulici. Lokacija je idealna za porodični život: u neposrednoj blizini se nalaze pijaca, osnovna i srednja škola, autobuska stanica, kao i svi ostali važni sadržaji potrebni za svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 45.650 €, 26,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu u izgradnji. Sama zgrada se gradi od vrhunskih materijala i rok useljenja je kraj 2025.godine. Lokacija nekretnine je takva da ste udaljeni od gradske buke i vreve, a do centra grada Vam treba svega 10 minuta kolima. Urbana lokacija sa svim....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 44.514 €, 26,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeni apartman u izuzetno kvalitetnom objektu, apartmanskog tipa, u jednom od najlepših delova Divčibara, u tzv. Beogradskom naselju, na putu koji vodi ka Golupcu. Nalazi se u mirnom okruženju, okružen zelenilom i borovima, na samo 20-tak minuta šetnje do centra, pešačkom stazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.300 €, 26,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru u mirnom delu grada. Zgrada je nova, stan je prazan i odmah useljiv. Odlična ponuda ! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.610 €, 26,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.440 €, 26,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji. pouzdan investitor! Useljivo u avgustu! Za više informacija pozovite naše agente! Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.340 €, 26,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 42.850 €, 26,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih sadržaja (autobuskog stajališta itd.) Pozovite za više informacija. 021/425-112,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.200 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.000 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu kvadraturu ne ulazi prostor ispod prozora namenjen za ugradne garderobere. Poseduje odličan raspored i maksimalno iskorišćenu kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 40.500 €, 26,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u izgradnji useljivog u junu 2026. Grejanje na gas po potrošnji. Prodaja isključivo za keš. Pouzdan i proveren investitor. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1012271 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 40.170 €, 26,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 38.740 €, 26,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda, nekretnina u izgradnji sa rokom mart 2025. Pozovite za sve dodatne informacije. Kontakt telefon 0631231262 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 38.110 €, 26,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji sa rokom sredina 2025.godine. Odličan kvalitet gradnje. Nalazi se u mirnom delu Adica. Za sve ostale informacije vezane za ovu nekretninu pozvati naše agente. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 38.110 €, 26,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za mart mesec 2025 godine sa rokom tolerancije od 90....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 37.420 €, 26,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

482839-Na prodaju garsonjera u izgradnji sa rokom kraj 2022. Garsonjera je ulično orijentisana, dobija se gratis terasa i mogućnost parkiranja u kompleksu. Blizina Novog Naselja. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 37.080 €, 26,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 37.080 €, 26,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u izgradnji na Veternickoj rampi. Slepa ulica, samim tim i mirna. Za sve informacije 0611436777 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.000 €, 26,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Na privilegovanoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, blizina javnog prevoza, škole, Dunav Ekološki prihvatljivo grejanje putem toplotnih pumpi. Kupatilo i podovi kuhinje su obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett....