• GoHome Professional
što manji do 61000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • što manji do 61000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji do 61000 eura

  • Za upit "što manji do 61000 eura" pronađeno 25 045 nekretnina - prosečna cena 895 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 64000 eura (malo skuplji)
    • do 450 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 1.sprat
    • opremljen
    • klima
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 47.000 €, 16,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, sirovo stanje. Stan u prirodi ima 24m2. Kompletno nov krov, instalacije, i pvc stolarija. Za više informacija pozovite. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/553722 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 43.200 €, 16,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.indomio.rs

U TC Zeleni Venac prodaje se lokal od 16 m2. Trenutno u zakupu. Zajednicki mokri cvor. Uknjizan 1/1. Sve informacije na broj 0611436777 ID oglasa: 43100. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan za više namena. Agencija Gigant lux je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U TC Zeleni Venac prodaje se lokal od 16 m2. Trenutno u zakupu. Zajednicki mokri cvor. Uknjizan 1/1. Sve informacije na broj 0611436777 LOMINA, Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 39.670 €, 16,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101195 Prodaje se jednoiposoban stan u okviru novoizgrađenog objekta na Klisi, površine 22m2, od kojih je 16m2 uknjiženo. Odličan raspored za datu kvadraturu, iznad su tavanske prostorije. Poseduje pravo korišćenja parking mesta kao i veliku ostavu koja se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 39.140 €, 16,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u mirnom delu Klise, u blizini popularne Najlon pijace. Odličan za život, kao i inevsticija za izdavanje. Uz stan dobijate parking mesto. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 39.000 €, 16,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128897, SUT/, uknjizen. U prodaji je izuzetno atraktiran stan na Kopaoniku, u naselju Treska. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje reka Treska koja protice direktno ispred zgrade, pruzajuci jedinstven ambijent, mir i osecaj boravka u prirodi. Stan je uknjizen, uredne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 35.000 €, 16,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal 16.4m preko puta OŠ Čegar u Durlanu Na prodaju funkcionalan i uknjižen lokal u Durlanu, u ulici Petra Dobrnjca. Lokal se nalazi direktno preko puta osnovne škole Čegar, što garantuje ogroman protok ljudi svakog dana. Sastoji se od prodajnog prostora, zasebanog magacina i toaleta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 34.000 €, 16,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal, u prizemlju stambene zgrade, površine 16.4m2, preko puta osnovne škole Čegar. Pogodan je za advokatsku kancelariju, knjižaru, menjačnicu Lokal je upisan u katastru sa udelom svojine 1/1. Ukoliko imate dodatna pitanja u vezi ove nekretnine, ili želite da zakažete....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 16,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno parking mesto na atraktivnoj lokaciji - Grbavica. Površina: 16 m² Uknjiženo na ime vlasnika Nalazi se u garaži stambene zgrade Lak pristup i komforno parkiranje Pogodno za veća vozila Odlična lokacija u mirnom delu naselja Parking mesto je odmah dostupno za korišćenje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.800 €, 16,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja, uknjižena je na vlasnika 1/1, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.800 €, 16,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja, uknjižena je na vlasnika 1/1, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. Terasa.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 31.000 €, 16,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar, na svega 100m od centra grada prodaje se izuzetno lepo sređena garsonjera površine 16m² koja se nalazi na visokom prizemlju. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena, a ujedno poseduje terasu, klimu kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Garsonjera je pogodno za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 30.900 €, 16,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan uknjižen kao garaža. U blizini Bulevara patrijerha Pavla. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 30.000 €, 16,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Grčko kiparski centar. Lokal sa velikim izlogom, povoljan za sve namene. Agencijska provizija 750E po srednjem kursu NBS. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 29.680 €, 16,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja uknjižena na 10m2, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30....

 
 
 
  Stan, LJUBOVIJA, 28.800 €, 16,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ljubovija, Gornja Trešnjica, 16m2, II/2, grejanje struja, novogradnja. Uredna papirologija, dobijena upotrebna dozvola, knjiženje u toku. Stan se nalazi na samoj obali Drine. Luxuzno je opremljen novim nameštajem i tehnikom, spreman za izdavanje. Zgrada je novije gradnje, poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 28.330 €, 16,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno nameštena, bez ulaganja garsonjera u novijoj zgradi. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizu svega što je neophodno za život. Blizu Sajma. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 28.000 €, 16,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, u podzemnom prolazu kod hotela Ambasador. Odličan za izdavanje, višenamenski, za različite uslužne delatnosti ili manja predstavništva, agencije i sl. Sastoji se od jedne prodajne prostorije i ostave, uknjižene površine 16m2. Portali....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 16,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor. U postupku uknjiženja. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite se i posetite nas sajt. Poslovni prostor / Lokal, Niš - Centar | Prodaja....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 25.800 €, 16,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Socijalno, ulica Lukijana Mušickog. Garažno parking mesto veličine 16m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini strogog centra grada. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 25.500 €, 16,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parking mesto u podzemnoj zajedničkoj garaži, u nivou -3 stambeno-poslovnog objekta. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 16,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARSONJERA U ŠIREM CENTRU KOD KEJA BEZ PROVIZIJE, PODBARA---Agencijska šifra 1000065. Prodaje se uknjižena manja garsonjera koja se nalazi na 1.spratu u zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, na Podbari blizu Keja, na samo 5-6 minuta hoda od strogog centra. Pogodna je kako za život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 67.000 €, 16,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo stan u strogom delu Starog grada, odličan za izdavanje, stan na dan i kao investicija. Uknjižen je na 16m2, a mereno ima 24m2. Stan je odmah useljiv. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 24.000 €, 16,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u centru koji se nalazi u podzemnom prolazu. Površine je 16m2, pogodan je za različite delatnosti. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 16,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

39631, 063 547 298 Branka, Odlican lokal ,sređen u radu je. Uknjižen. Pogodan za frizerski,kozmetički salon ili neku drugu tihu delatnost. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.629 €, 16,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.360 €, 16,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 23.000 € na 20.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Blok 29, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 26.000 €
16.03.2026 - 23.000 €
20.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.feniks.rs

Na prodaju uknjižena garaža u bloku 29. Površina garaže je 16m2 dimenzija: širina 3,6m i dužina 3,85m. Zatvorena je pregradnim pločama. Bulevar Zorana Đinđića.

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 23.000 € na 20.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 23.000 €
20.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena garaža u bloku 29. Površina garaže je 16m2 dimenzija: širina 3,6m i dužina 3,85m. Zatvorena je pregradnim pločama. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2022.,

www.heroldo.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost 16 m 2 0 1 0 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-410 (od ukupno 411)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>