• GoHome Professional
što manji 80 m2 do 190000 eura lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji 80 m2 do 190000 eura lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji 80 m2 do 190000 eura lift

  • Za upit "što manji 80 m2 do 190000 eura lift" pronađeno 2 197 nekretnina - prosečna cena 2.034 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 3.sprat
    • klima
    • potkrovlje
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 126.900 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen duplex, 77 m2. Novija zgrada, lift. Bambusov parket. Prodaje se sa svim stvarima u njemu!(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1034756 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Bulevaru oslobođenja. Stan se vodi kao 2,5 soban, ali je dnevna soba pregrađena tako da u suštini ima 4 odvojene sobe. Nalazi se na 6. spratu od 7. Gleda na stranu suprotno od Bulevara, na igralište. Ima odvojeno kupatilo i wc. Stan je uknjižen. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Ekskluzivno*** Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv Parking mesto u dvorištu ide uz stan, iza rampe, obeleženo. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji 80 m2 do 190000 eura lift'
197.500 €
197.500 €
190.230 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled na Frušku goru - odlična zvučna izolacija - jugoistočna orijentacija, obilje prirodne svetlosti, bez direktnog udara sunčevih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.570 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 188.230 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u novoizgrađenom kompleksu, renomiranog investitora, na Novom Naselju. Grejanje je centralno po potrošnji što je samo jedan od više faktora kojim će vas ovaj stan privući. Poseduje i ostavu na terasi.U okviru kompleksa se nalazi i market a skorije će biti i još....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 188.000 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, SOMBORSKI BULEVAR, površine 73 m².Stan je nov i useljiv.Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja za život.Vredi pogledati Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 187.975 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji. Blizina Spensa, Bulevara Oslobođenja, suda Lokacija same nekretnine je idalna za poslovni prostor, kao advokatska kancelarija ili neka druga tiha delatnost. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi bez lifta. U izvornom je stanju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 73,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novoj kvalitetnoj zgradi,uknjizen i bez ulaganja. Stan se nalazi u potkrovlju,a krovni prozori ne remete funkcionalnost prostora,već ga osvetljavaju i čine prijatnim za boravak.Prodaje se kompletno namešten,što ga čini idealnim za useljenjem bez dodatnih troškova.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO! Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan u novogradnji, idealan za porodičan život. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina i u neposrednoj blizini autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škole i svih ostalih potrebnih sadržaja za život. Izuzetno svetao stan, prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

532841 Odličan četvorosoban stan na Bulevaru Oslobođenja! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u odličnoj zgradi! Trenutno uređen kao advokatska kancelarija! Za sve potrebne informacije, pozovite nas! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art.nsgroup@gmail.com Agencijski ID: 532841 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan prostoran trosoban stan na Novoj Detelinari, dvostrano orijentisan. Stan ima dvije terase. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 542850 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Limanu 3. Površine 73 m², stan se nalazi u mirnom i uređenom delu naselja, u blizini škola, vrtića, marketa i gradskog prevoza. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dve terase, dve spavaće sobe, kuhinje, dvema ostavama i kupatila. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan u funkciji kancelarije. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji i ne zahteva nikakva ulaganja. Uknjižen 1/1 na 73m2, terasa od 15m2 nije u kvadraturi. Za sve informacije pozovite nas. Kontakt : 021/221-5100 , 0648033306 532841 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.215 €, 73,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je veoma prostran trosoban stan u mirnom delu Nove detelinare u Cika Stevinoj ulici u blizini Novosadskog Sajma i svih drugih gradskih sadržaja.Stan se nalazi u zgradi relativno novije gradnje sa liftom na 2/5 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 73,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122553, IV/XI, klima, lift(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 182.000 €, 73,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Troiposoban stan-atelje prelepog rasporeda, iz kog se pruža panoramski pogled na ceo Beograd. Nalazi se na 14.spratu starije zgrade, lift ide do 13 sprata. Raspored odličan, daje mogućnost budućem kupcu da ga dodatno preuredi. Ima dve spavaće i jednu radnu sobu, dnevnu sobu, odvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u novogradnji sa jednom zanemarujućom kosinom u spavaćoj sobi, redovni prozori. Stan bez ulaganja, održavan. Zgrada se nalazi na samom Bul. patrijarha Pavla, u blizini novog zavoda za hitnu medicinsku pomoć. 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 19a, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na 73m2, odličnog rasporeda, na izuzetnoj lokaciji, raskrsnici ka svim delovima grada. Stan je okružen zelenilom sa parkićem. Blizina svih glavnih saobraćajnica. preporuka za poslovni prostor, sve vrste uslužnih delatnosti, kao i za kancelarijske poslove. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.200 €, 73,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran trosoban stan od 72.41 m², na 1. spratu, u mirnom i razvijenom delu grada. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe , kupatilo i toalet terasa i degažman. Idealan izbor za veće porodice ili kupce kojima je potreban dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 179.000 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nemoguće je da Vam se ovakav stan ne svidi. Velike staklene površine, maksimalno iskorišćen prostor, pogled na Limanski park i nezamenjiva lokacija. Stan se nalazi u ulici Narodnog fronta, na Limanu 3, preko puta Limanskog parka, jednostavno savršena lokacija. Stan se nalazi u stambenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 192.450 €, 73,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od Zemunskog stadiona, na jednoj od najpopularnijih i najbolje pozicioniranih lokacija u Zemunu se nalazi zgrada u izgradnji, proverenog investitora koji je radio na desetine projekata po Zemunu, a koji je cenjen i poštovan kako kod svojih kupaca, tako i kod poslovnih partnera.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 173.877 €, 73,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.100 €, 73,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 72.15 m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje, dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaću sobu i kupatilo, u nastavku ulaznog hodnika je deganžman koji povezuje još 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.250 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Oprema stana je izuzetno kvalitetna. Nekretnina za svaku preporuku. Moguća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.940 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, cena sa povratom PDV-a. Rok završetka 2023. godine. Popust zavisi od dinamike isplate. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.940 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, cena sa povratom PDV-a. Rok završetka 2024. godine. Popust zavisi od dinamike isplate.kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.940 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Bulevaru Evrope, cena sa povratom PDV-a Za više informacija, pozovite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 171.000 €, 73,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pere Velimirovi��a, 5/13, cg, uknji��en-Dvostrano orijentisan stan u Starom Ko��utnjaku. Blizina prevoza, prodavnice, ��kole. U zgradi su dva lifta, postoje dva ulaza, oko zgrade je javni parking. Stan je funkcionalnog rasporeda sa terasom i pripadaju��im podrumom. U izvornom stanju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara - Trosoban - 73 m2 - savršen raspored - Terasa, Ostava - Novogradnja - Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan od 73 kvadrata smešten na Novoj Detelinari. Stan je svetao i prostoran, sa funkcionalnim rasporedom koji uključuje dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, toalet i ostavu. Odličan pristup glavnim saobraćajnicama, prodavnicama i svim potrebnim sadržajem za....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Novoj Detelinari. Stan ima odličan raspored i nalazi se na atraktivnoj lokaciji. Ima dve odvojene spavaće sobe i dve terase. Za više inforamcija pozovite našu agenciju. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, odlično održavan na odličnoj lokaciji. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 542850 Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan odličnog rasporeda, na izuzetno traženoj lokaciji. U blizini se nalazi sve neophodno za svakodnevno funkcionisanje, i kao takva ova nekretnina je idealna za porodičan život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3306....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 168.000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128776, II/III, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican trosoban stan na Tatarskom brdu u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom. Grejanje na toplotne pumpe. Uz stan se dobija i sopstveno parking mesto. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 168.000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128776, II/III, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan trosoban stan na Tatarskom brdu u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom. Grejanje na toplotne pumpe. Uz stan se dobija i sopstveno parking mesto. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u ponudi: komforan, svetao, renoviran, trosoban stan na 19. od ukupno 22 sprata, u dobro održavanoj zgradi sa tri lifta (jedan radi na agregat) i panoramskim pogledom. Struktura: ulazni hodnik iz kojeg se ulazi u prostranu kuhinju sa trpezarijom, komfornu dnevnu i radnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.420 €, 73,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran trosoban stan. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.420 €, 73,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban odličan stan na Bulevaru oslobođenja. U toku je totalna adaptacija nekretnine, idealan za višečlanu porodicu. Nalazi se na fenomenalnoj lokaciji, sve što Vam treba imate na dohvat ruke. Autobuska stajališta, banke, pošte, markete, škole, parkove. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 194.150 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno komforan i svetao trosoban stan smešten na trećem spratu kvalitetne zgrade u srcu Novog Naselja. Stan je uknjižen na 73 m², dok stvarna površina iznosi 79 m², od čega je 66 m² grejne površine. Prostor je pažljivo organizovan i pruža izuzetan komfor za porodični....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 488)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>