• GoHome Professional
što manji 80 m2 do 190000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji 80 m2 do 190000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji 80 m2 do 190000 eura

  • Za upit "što manji 80 m2 do 190000 eura" pronađeno 9 332 nekretnina - prosečna cena 1.823 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 82,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle, lokacijski pozicioniran tako da se u krugu od 300m nalaze: škola, vrtić, pijaca, a gradski prevoz je odlično organizovan. Stan je renoviran kompletno 2008. godine. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 72,56 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar III, prodaje se nov komforan trosoban stan površine 72.56m² na trećem spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan poseduje podno grejanje na gas, inverter klimu, a na podovima nalazi keramika. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, zatim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na lepom placu od 19 ari, nalazi se uknjižena prizemna kuća. Poseduje dve spavaće sobe, kuhinju dnevni boravak, kupatilo i terasu. Nalazi se u blizini glavne ulice i autobuskog prevoza...2412 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji 80 m2 do 190000 eura'
133.570 €
189.800 €
189.800 €
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Stan gleda na dvorište, gde možete da parkirate Vaš automobil a pritom je i izuzetno mirno . Nalazi se na svega par minuta hoda od centra,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Bulevaru oslobođenja. Stan se vodi kao 2,5 soban, ali je dnevna soba pregrađena tako da u suštini ima 4 odvojene sobe. Nalazi se na 6. spratu od 7. Gleda na stranu suprotno od Bulevara, na igralište. Ima odvojeno kupatilo i wc. Stan je uknjižen. Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.570 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.100 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.230 €, 73,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-bulevarpatrijarhapavla/520131 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 188.500 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053139, NOVI SAD, NOVO NASELJE, TROSOBAN, 73M2, SPRAT 3/4 U ponudi je trosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Novom naselju, odličan, funkcionalan i svetao. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetno građena od starog i pozdanog investitora - Budućnost gradnja. Mirno i tiho,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 188.230 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u novoizgrađenom kompleksu, renomiranog investitora, na Novom Naselju. Grejanje je centralno po potrošnji što je samo jedan od više faktora kojim će vas ovaj stan privući. Poseduje i ostavu na terasi.U okviru kompleksa se nalazi i market a skorije će biti i još....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 188.030 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

-- Predstavljamo Vam odličan stan u izgradnju u neposrednoj blizini centra. Lokacija odlična za porodičan život blizina škola, vrtića, marketa, autobuske stanice. Riječ je o investitoru koji prati trendove u izgradnji objekata i koristi najsavremenije materijale, sa ciljem poboljšanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 188.000 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, useljiv, 73m² ++|++ Nov, useljiv trosoban stan površine 73m². Veliki svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasa. Stan je dvostrano orijentisan. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 18.000 evra. U navedenu cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 188.000 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, SOMBORSKI BULEVAR, površine 73 m².Stan je nov i useljiv.Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja za život.Vredi pogledati Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 187.980 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična struktura trosobnog stana - odvojena kuhinja sa trpezarijom! Idealna pozicija zgrade u Maksima Gorkog - minut hoda do suda, Spensa, Bulevara, Centra sve na dohvat ruke! Zbog pozicije koju zgrada pruža stan bi bio idealan i za advokatske kancelarije, ordinacije ili poslovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 187.975 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji. Blizina Spensa, Bulevara Oslobođenja, suda Lokacija same nekretnine je idalna za poslovni prostor, kao advokatska kancelarija ili neka druga tiha delatnost. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi bez lifta. U izvornom je stanju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 73,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novoj kvalitetnoj zgradi,uknjizen i bez ulaganja. Stan se nalazi u potkrovlju,a krovni prozori ne remete funkcionalnost prostora,već ga osvetljavaju i čine prijatnim za boravak.Prodaje se kompletno namešten,što ga čini idealnim za useljenjem bez dodatnih troškova.....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo kuću kvalitetne gradnje u Užicu. - Nalazi se u neposrednoj blizini bolnice, - Sastoji se od prizemlja i prvog sprata i u stvarnosti ima 150m2 - Ispred kuće se nalazi natkriveni letnjikovac koji može služiti i kao mesto za parkiranje automobila. Cena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo potpuno namešten porodični stan u zgradi dve godine staroj na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu! Ovaj stan poseduje svetlu dnevnu sobu sa kuhinjom i izlazom na dvorišnu terasu, tri spavaće sobe, dva kupatila i ostavu, a sve je opremljeno potpuno novim nameštajem....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan u novogradnji, idealan za porodičan život. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina i u neposrednoj blizini autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škole i svih ostalih potrebnih sadržaja za život. Izuzetno svetao stan, prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-novadetelinara/542850 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan prostoran trosoban stan na Novoj Detelinari, dvostrano orijentisan. Stan ima dvije terase. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 542850 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan u funkciji kancelarije. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji i ne zahteva nikakva ulaganja. Uknjižen 1/1 na 73m2, terasa od 15m2 nije u kvadraturi. Za sve informacije pozovite nas. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

532841 Odličan četvorosoban stan na Bulevaru Oslobođenja! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Limanu 3. Površine 73 m², stan se nalazi u mirnom i uređenom delu naselja, u blizini škola, vrtića, marketa i gradskog prevoza. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dve terase, dve spavaće sobe, kuhinje, dvema ostavama i kupatila. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u odličnoj zgradi! Trenutno uređen kao advokatska kancelarija! Za sve potrebne informacije, pozovite nas! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art.nsgroup@gmail.com Agencijski ID: 532841 Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Predivna nova montažna kuća na Karagači. Kvalitetni materijali, dobra izolacija, nov nameštaj i tehnika, sve ostaje u kući kao na slikama, zidana garaža, ograđeno dvorište sa kliznom kapijom na kolskom ulazu. Uknjiženo 1/1!!! Pozovite!!! 065/281-3132 Šifra: 3000366 (Biro za nekretnine....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 188.500 € na 185.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 188.500 €
01.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101641 - CENA je 188 500e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Savini, na Novom Naselju. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, dve sobe, odvojene, velike kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je centralno gradsko. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.215 €, 73,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je veoma prostran trosoban stan u mirnom delu Nove detelinare u Cika Stevinoj ulici u blizini Novosadskog Sajma i svih drugih gradskih sadržaja.Stan se nalazi u zgradi relativno novije gradnje sa liftom na 2/5 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 73,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122553, IV/XI, klima, lift(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 182.500 €, 73,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Medaković 3, opština Zvezdara. Stan je vrlo komforne površine od 73m2. Nalazi se na visokom prizemlju ali nivoa prvog sprata, stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa liftom. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 182.000 €, 73,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Troiposoban stan-atelje prelepog rasporeda, iz kog se pruža panoramski pogled na ceo Beograd. Nalazi se na 14.spratu starije zgrade, lift ide do 13 sprata. Raspored odličan, daje mogućnost budućem kupcu da ga dodatno preuredi. Ima dve spavaće i jednu radnu sobu, dnevnu sobu, odvojenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan, u kome ćete živeti kao u kući. Stan je četvorosoban, površine 73 m2, i prostire se na 2 etaže, podeljene u spavaći i dnevni deo. Ispred i iza objekta se nalazi prostor koji je u funkciji dvorišta, namenjen za relaksaciju i porodične trenutke ili nedeljni roštilj s....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderna tipska kuća u Petrovaradinu – Solarna dolina U mirnom i porodičnom naselju Solarna dolina, samo pet minuta od centra Novog Sada, prodaje se moderna, polunameštena tipska kuća površine 73 m² stambenog prostora, sa dodatnih 33 m² prostranih terasa na prednjoj i zadnjoj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je dvoetažni duplex. Nalazi se u kvalitetnoj vili, Miran koncept stanovanja. Odlična komunikacija sa Gradom. Parking ispred stana. Pripadajuča ostava uz stan. Ispred stana ograđeno dvorište oko 33m2. Izuzetno funkcionalan i iskorišten.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo atraktivnoj lokaciji na Mišeluku. Nov, bez ulaganja. Prodaje se sa nameštajem. Stan se nalazi u dva nivoa. Dole dnevna soba, kuhinja, vc, dve dvorisne terase. Gornji sprat se se sastoji od tri spavaće sobe i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1 .....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje strane kuće. Na prizemlju kuće se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, ostavni prostor ispod stepeništa, ulazni hodnik i toalet, a na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u novogradnji sa jednom zanemarujućom kosinom u spavaćoj sobi, redovni prozori. Stan bez ulaganja, održavan. Zgrada se nalazi na samom Bul. patrijarha Pavla, u blizini novog zavoda za hitnu medicinsku pomoć. 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 190.000 €
08.02.2026 - 200.000 €
13.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet, hodnika i dve terase. Zgrada ima svoj parking. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 19a, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U Bloku 19 A na Novom Beogradu u ulici Milentija Popovica u blizini Sava Centra, prodajemo funkcionalan, lepo odrzavan troiposoban stan. Nekretnina je uknjizena na 73m2 korisne povrsine. Nalazi se u prizemlju najbolje pozicioniranog ulaza koji izlazi na veliki park I lepo uredjenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Solarnoj dolini – mirno porodično naselje nadomak grada U ponudi je kvalitetno građena i moderno opremljena kuća u nizu, smeštena u atraktivnom delu Petrovaradina – Solarnoj dolini. Kuća površine 73 m² prostire se na dve etaže i nudi funkcionalan raspored....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 443)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>