• GoHome Professional
što manji 60 m2 podrum do 2000 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • što manji 60 m2 podrum do 2000 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji 60 m2 podrum do 2000 eura/m2

  • Za upit "što manji 60 m2 podrum do 2000 eura/m2" pronađeno 293 nekretnina - prosečna cena 1.540 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 3.sprat
    • potkrovlje
    • 2.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DUVANIŠTE, 124.500 €, 57,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024. - 124.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EXTRA PONUDA VRHUNSKA PRELEPA LOKACIJA IZUZETNA U SVAKOM POGLEDU ZA KVALITETAN PORODIČNI ŽIVOT, DUVANIŠTE PREKO PUTA DIS-a i LIDLA, PRELEP KOMPLETNO LUX RENOVIRAN SREĐEN DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KBALITETA GRADNJE, FUNKCIONALAN, SUNČAN, OSVETLJEN, ODLIČAN RASPORED,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 113.100 €, 58,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je trosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 112.200 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo fantastičnu prizemnu kuću u blizini Manastira Jazak. Lokacijski odlično pozicionirana, pruža mir i spokoj, a istovremeno je blizu svih bitnih sadržaja. Okružena prirodom, izvornom vodom, predstavlja savršen beg od gradske buke i gužve, takođe i odličnu investiciju budući....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 119.900 € na 117.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.900 €
30.04.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u mirnom delu Zemun Polja, u urednoj i održavanoj maloj zgradi, u izvornom, korektnom stanju, funkcionalnog rasporeda, svetao. Struktura: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum oko 6m2. Blizina svih neophonih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 58 m² u Zemun Polju, smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, lepo održavan i useljiv bez dodatnih ulaganja. Posebnu vrednost daje mogućnost proširenja na sprat iznad, što predstavlja odličan potencijal za buduće povećanje....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 108.000 €, 58,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na atraktivnoj lokaciji blizu Merkatora i Parka Sv. Save. Pogodan za porodično stanovanje i za izdavanje. Po strukturi je dvosoban, orijentisan jugozapadno, uknjižene površine 58m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Nalazi se na šestom spratu, u izuzetno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.500 €, 58,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 120.000 €, 58,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican trosoban stan na Dudari. Idealan za porodicno stanovanje. Kompletno renoviran 2018. godine ( zidovi, podovi, sobna vrata, kuhinja i kupatilo) , pvc stolarija. Udaljenost 200 m od vrtica i autobuske stanice. 12 km udaljen od centra Novog Sad ( 25 min autobusom). Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 87.550 €, 58,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 3 Odličan dvosoban stan na Limanu 3, kompletno renoviran. Poseduje dve sobe, dva mokra čvora, dve terase, veliku trpezariju sa kuhinjom, podrum, biciklana U neposrednoj blizini vrtića, škole, pijace, domova, doma zdravlja, fakulteta..(Bomil nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 85.000 €, 58,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Pančeva, u naselju Kotež 1, nalazi se stan koji svojim rasporedom i toplinom pruža osećaj doma već na prvi pogled. Ušuškan među zelenilom, a na samo nekoliko koraka od svih važnih sadržaja – prodavnica, škole, vrtića, pijace – ovaj stan nudi svakodnevnu praktičnost i....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 84.100 €, 58,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan u izgradnji u Vrbasu u ulici Save Kovačevića .U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 83.500 €, 58,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120063, PK/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, ostava, stambena zgrada. Stan u potkrovlju zgrade sa odlicnim rasporedom. Poseduje 2 spavace sobe kao i odvojenu dnevnu i trpezariju. Iz hodnika....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 82.400 €, 58,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru Inđije površina 58 m2 visoko prizemlje dnevna soba/jedna spavaća soba/kuhinja/kupatilo/hodnik/terasa podovi parket i keramika/ PVC stolarija uknjižen podrum od 5m2 trofazna struja / voda / grejanje na gas/ podno i na radijatore parking u dvorištu zgrade agencijska....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 81.900 €, 58,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i svetao trosoban stan u potkrovlju urbane vile, idealan za miran i udoban porodični život. Nalazi se u mirnom delu Bačke Palanke, u neposrednoj blizini Lidla, Pepca i DM-a, a na samo petnaest minuta hoda od centra grada. Prodajna površina stana iznosi 58,5 m²,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 83.000 €
17.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Parking Terasa Interfon Podrum Cara Lazara Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 58,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan svetao stan bez ulaganja na Detelinari! Osim stana, budući vlasnik može koristiti i podrumsku prostoriju koja ima oko 4m2. Dovoljno parkinga oko zgrade! Za više informacija pozovite! Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 58,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan sa puno potencijala za proširenje u pripadajući tavan ili korišćenjem visokih plafona. Najniža tačka prostorija sa kosinama je 2.2m2, a najviša 4.3m. Stan je uknjžen na 58m2, bez terase koja je 6m2 i tavanskog prostora koji se može koristiti za proširenje uz saglasnost....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 58,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Naselje Papazovac, troiposoban stan na šestom spratu u zgradi sa liftom. Uknjižen na 58m2, merenjem utvrđeno ima 97m2. Terasa, 2 klime, bez ulaganja. Neposredna blizina pijace, prodavnice, ambulante, apoteke, gradskog prevoza. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 58,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe – idealne za porodicu, radnu sobu ili goste -kuhinju sa trpezarijom, srce doma -hodnik -kupatilo i -terasu za jutarnu kafu ili večernji predah....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 45.000 €, 58,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u strogom centru Vlasotinca,zgrada iza Z.Traga.Stan je na trecem spratu u cetvorospratnoj zgradi.Dve velike sobe,kuhinja,špajz i kupatilo.Poseduje dve terase.Odmah useljiv.Potrebna adaptacija ali je potpuno funkcionalan u trenutnom stanju.Podrum od dodatnih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 48.000 € na 45.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 58,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 48.000 €
29.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 58 m² koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u samom centru Ćuprije. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, hodnika i dve komforne sobe. Uz stan pripada i podrum, što dodatno doprinosi praktičnosti prostora. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 58,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan i uredno održavan dvosoban stan površine 63 m² uključujući terase, sa dodatnim podrumom, na izuzetnoj lokaciji odmah preko puta Doma zdravlja, sa pogledom na glavnu ulicu. Stan ima odličan raspored – iz hodnika se pristupa svim prostorijama, što omogućava....

 
 
 
  Stan, KOVIN, 23.000 €, 58,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Pločici, u prizemlju zgrade u centru sela, u blizini ambulante, prodavnice, parka. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 20.000 €, 58,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Ravnaji, Krupnju. Kuca 58m2, podrum oko 30m2 i plac 28a. Kuca je novogradnja, sastoji se od kuhinje, dnevne sobe, spavace sobe, kupatila i podruma. Nalazi se nedaleko od crkve u Mojkovicu.Kontakt: 0693003269 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.930 €, 59,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, kompletno sređen stan od 59m2, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu. Na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 109.180 €, 59,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u izvornom stanju. Prodaje se prazan ili namešten(mogućnost dogovora). Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaše GOLD nekretnine. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 121.540 €, 59,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, funkcionalan porodični stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je autobuska stanica pa je povezanost sa svakim delom grada odlična. U blizini je mnoštvo prodavnica, pekara, pijaca i svi sadržaji potrebni za udoban život. Sa velike terase koja okružuje ceo stan i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina koja je u potnunosti renovirana, na lokaciji koja je okružena zelenilom. Mirna kraj, dostupnost i blizina prodavnica, autobuskog stajališta, pijaceOdličan stan kako za život, tako i kao investicija. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 80.000 €, 59,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Interfon Podrum Marije Mate Magazinović Sprat: 12 Spratnost: 16 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, UŽICE, 80.000 €, 59,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Užice, Centar, Marije Mate Magazinović, 59m2 . 59m2, 2.0, 12/16, CG, lift, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u centru Užica, iznad pozorišta, soliter S. Južno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 124.600 €, 59,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Rumenačkoj ulici ! Stan je odličnog rasporeda (iz hodnika u sve prostorije), stanje je izvorno i nalazi se na visokom prizemlju (visina 1. sprata) Komforne sobe, dvorišno orijentisan i uknjižen. Poseduje biciklanu i ostavu! Za više informacija, pozovite !KONTAKT.060/423-30-33....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je uknjižen na 59m2, Nema tereta, ni zabeležbi, 1/1 vlasnik prodaje bez agencije i posrednika. Stan ima: dve odvojene sobe, svaka ima zasebnu terasu, poseduje kuhinju sa trpezarijom i špaizom, hodnikom, kupatilom, kompletno sređen. Ima i podrum (svoju ostavu u prizemlju zgrade)....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 58.000 €, 59,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s533 Na prodaju je praktičan i potpuno namešten stan površine 59 m², koji se nalazi u zgradi na odličnoj lokaciji – Dedinje, Mladenovac. Ima upotrebnu dozvolu - uredna dokumentacija. Stan je dvostrano orijentisan, funkcionalnog rasporeda, svetao tokom celog dana i poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.430 €, 59,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Novom Naselju, površine 59m², na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja, idealnom za porodični život. U neposrednoj blizini se nalazi osnovna škola, kao i brojni parkovi, prodavnice i sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Dudova Šuma, 49.000 €, 59,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u Dudovoj Šumi. Mogućnost zamene za manji stan, bliže centru grada. Stan se nalazi blizu vrtića i osnovne škole. Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.500 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Novi Grad, 43.000 €, 59,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Suteren-devet stepenica, podovi su parket i laminat, namešteno, kupatilo je u dobrom stanju. Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 33.000 €, 59,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN U CENTRU GRADA, U STARIJOJ ZGRADI, NA DRUGOM SPRATU. STRUKTURA STANA: HODNIK, VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM, ŠPAJZ, DVE SPAVAĆE SOBE, PODRUM. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 294)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>