• GoHome Professional
što manji 100 m2 interfon najnovije novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji 100 m2 interfon najnovije novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji 100 m2 interfon najnovije novogradnja

  • Za upit "što manji 100 m2 interfon najnovije novogradnja" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 180.760 €, 90,38 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 973 Na prodaju stan – novogradnja, bez agencijske provizije! Direktno od investitora Cena je sa uračunatim PDV-om. Stan se sastoji od: • Prostrane i svetle dnevne sobe sa izlazom na terasu • Kuhinje sa trpezarijom • Tri spavaće sobe • Moderno opremljenog kupatila • Dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen, luksuzan stan u novoj zgradi. Penthouse u okviru novog kompleksa koji možete urediti po svojoj želji. Prodaje se kompletno namešten kao na slici.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 163.656 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 308.500 €, 91,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov četvorosoban stan 91m2, sa parking mestom u urbanoj vili koja je smeštena u mirnoj ulici blizu Futoške pijace. Vrhunski kvalitet materijala i opreme. Mogućnost povrata PDV-a. Vila poseduje lift, video nadzor, toplotne pumpe, interfon, podno grejanje, kalorimetre, smart sistem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najkvalitetnijih objekata na Dušanovcu od renomiranog i proverenog investitora. Sagrađen je u veoma modernoj formi i urbanom stilu. Zgrada je zidana klima (termo) blokom, PVC stolarija je iz Nemačke. Ova luksuzna novogradnja je opremljena video-interfonom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 420.000 €, 92,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića 3. 5, 92m2 (dve terase 16m2+5m2), 8/8, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je odličan penthaus u novogradnji, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Dvostrano je orjentisan, tako da sa jedne terase ima pogled na Crkvu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
05.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sumatovacka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji 100 m2 interfon novogradnja (175)
  • što manji 100 m2 interfon najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>