• GoHome Professional
što manji 1.sprat do 130000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji 1.sprat do 130000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji 1.sprat do 130000 eura 60 m2

  • Za upit "što manji 1.sprat do 130000 eura 60 m2" pronađeno 226 nekretnina - prosečna cena 1.740 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 109.200 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41683, 063 547 298 Branka, Komforan dvosoban stan na prvom spratu, renoviran. Uknjižen. Ima terasu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad ,Adamovićevo naselje,komforan i lep dvosoban stan na prvom spratu (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053268 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji 1.sprat do 130000 eura 60 m2'
43.400 €
43.400 €
141.625 €
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost dobijanja još jedne sobe. Stan je u manjoj zgradi, intimnija atmosfera. Prednost samog stana je što se nalazi na prvom spratu a u blizini....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 55,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 55m², smešten na prvom spratu – savršena spratnost za udoban i praktičan život. Stan je funkcionalnog rasporeda, sa terasom koja pruža dodatni prostor za odmor i uživanje, kao i pripadajućim podrumom koji obezbeđuje dodatni prostor za odlaganje. Lokacija je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 139.000 €, 55,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajem 2.0 stan na predivnoj lokaciji iznad okretnice autobusa 25 16 23. Stan se nalazi na prvom spratu, zgrade od četiri sprata,sa pripadajućem podrumom, ispod kojeg se nalazi stambena jedinica. Idealan je za porodice sa decom, mlade bračne parove, penzionere. Na 100 metara je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 142.400 €, 55,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 55,31m2 u stambenom kompleksu na Telepu. Uskoro useljiv. Prvi sprat, ima terasu. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski, br. licence 2112, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 96.970 €, 55,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela Tami residence i kompleksa Novi Niš. Stan je projektovane površine 55,41m2, nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.550 €, 55,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na Telepu, u Novom Sadu, u mirnom i traženom delu grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata i prostire se na 54,62 m². Struktura obuhvata dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu, što ga čini funkcionalnim i prijatnim za....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i komforne terase. Posebna prednost je pozicija na prvom spratu, i sama blizina centra....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.992 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija 9 Jugovića , naselje Tozino Voće U blizini TC Roda i Lidl, dečijeg vrtića, osnovne škole kao i gimnazije, u mirnoj ulici idealnoj za porodičan život , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih struktura. 1. Dvosoban stan broj 2, Suteren, pov. 44m2, cena: 53.240 Evra....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 117.785 €, 55,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u izgradnji u LUX gradnji na 1. spratu, gas podno grejanje, mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta, cena je 2150 e/m2 + PDV. Rok završetka je 01.09.2026. godine... .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110617.Izdaje se moderan, kompletno namešten, svetao dvosoban stan (55m2) na prvom spratu zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Dozvoljeni su kućni ljubimci.Stan je useljiv od 01.09.2025.Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108141. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Parking mesto obezbeđeno. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Izdaje se renoviran stan – Grbavica 🔹 📍 Lokacija: Alekse Šantića, Grbavica 🏢 Površina: 55m², dvoiposoban stan 🏠 Sprat: 1. sprat 🏡 Opis stana: ✅ Renoviran i opremljen novim uređajima ✅ Struktura: Dnevna soba 🛋️ Spavaća soba 🛏️ Dečija soba 👶 Kuhinja 🍳 Ostava 🏡 Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine vam nude dvoiposoban stan za izdavanje koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Bulevaru Oslobođenja kod Hrama Svetog Save nadomak svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život Na par minuta hoda od centra gradaN Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 128.750 €, 55,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – dvoiposoban stan na Tatarskom brdu Lokacija: Tatarsko brdo | 55 m² Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan koji se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila i terase. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade, ispred koje se nalazi....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju dvosoban stan ukupne površine 55m2 + terasa 9m2 + špajz 2m2, na 1. spratu stambene zgrade u Nacijama. Zgrada poseduje 2 lifta. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Stan poseduje CG i pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL za ordinaciju ili kancelariju na Bulevaru Cara Lazara u blizini Doma zdravlja... Mogućnost postavljanja reklame na koja se vidi sa bulevara... Prvi sprat. tri prostorije... Agencijska šifra -8089731... Mihailo 064/823-6600 .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 72.000 € na 62.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PRIJEPOLJE, 62.000 €, 56,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 72.800 €
18.03.2026 - 72.000 €
24.04.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka! U ponudi je potpuno renoviran dvosoban stan površine 56 m² , koji se nalazi u Prijepolju, u stambenoj zgradi Luke, ulica Kestenova, na prvom spratu. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život – u neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola i obdanište. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 110.880 €, 56,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo projektovan trosoban stan površine 56 m², smešten na prvom spratu moderne zgrade sa liftom, u mirnom delu Kaluđerice, u ulici Đure Đakovića. Đure Đakovića, Beograd, Srbija ; Kaluđerica, Đure Đakovića, 56m2, 2,5.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 56m2 .. 56m2, 2.0, 1/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, izvorno. Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 128.750 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja uknjižen. Odlična lokacija, Grbavica blizu Bulevar oslobođenja. Stan na prvom spratu, dosta mirna ulica. Za ostale podatke nazvati agenta. .

 
 
 
  Stan, BANJA, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja vodi u spavaću sobu sa francuskim ležajem, iz spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 138.450 €, 56,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvoipopoban stan na Podbari, na samo par minuta od centra grada. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi novije gradnje, sa dobrom izolacijom. Zgrada poseduje biciklanu i parking iza zgrade koji koriste stanari. Stan je ulično orijentisan i topao, pogodan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 112.920 €, 56,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007120.Trosoban stan (postoji mogućnost da bude troiposoban) u izgradnji koji će se nalaziti na 1.spratu moderne strambene zgrade. Rok završetka objekta je 30.12.2025.godine. Stan će biti odlične strukture i odličnog kvaliteta. Uredna dokumentacija i pouzdan investitor,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 128.000 €, 56,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izvornom stanju, izuzetno prostran, površine 56 m2 koji se nalazi u Zemun Polju, u u jednoj od glavnih ulica u ulici Franje Krče. Pozicioniran je na prvom spratu od ukupno 2 sprata. Ispod i iznad ovog stana je stambena jedinica. Trostrano je orjentisan,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 120.213 € na 122.771 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 122.771 €, 56,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 117.656 €
08.02.2026 - 120.213 €
13.03.2026 - 122.771 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, smešten na prvom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.574 €, 56,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na 1.spratu stambene zgrade sa liftom. (PR + 4) Kvadratura: 56,43 m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - 2 spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 121.000 €, 56,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako funkcionalnog 2,5sobnog sredjenog stana u naselju Stari Cerak sa delom dvorista i pripadajuce ostave u dovristu. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot. Skola, vrtić, veliki broj trgovinskih radnji, širokog spektra delatnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 56m2 u novijoj zgradi u naselju Kertvaroš u Subotici. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Ima terasu. Grejanje na gas. Stan je uknjižen i može se kupiti putem stambenog kredita. U cenu je uračunata agencijska provizija. Za više informacija možete nas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep namesten trosoban stan u novijoj zgradi u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan ima centralno grejanje sa kalorimetrima sto obezbeđuje niske rezijske troskove. Prostorije: ulazni hodnik, 2 spavace sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 138.430 €, 56,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093179- Uknjižen trosoban, lep stan u novijoj zgradi na Podbari. U ceni ostaje kuhinja sa šankom i kreveti bez dušeka ako nekom trebaju. Prvi sprat, dve terase jedna ispred dnevne sobe a jedna ispred veće spavaće. ZA VIŠE INFORMACIJA POZVATI SANDRA 064-231-1602....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1006503.Prodaje se odličan dvosoban stan na Bulevaru Evrope u blizini kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom. Poseduje dnevni boravak, izdvojenu kuhhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Stan je dvorišno orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno i luksuzno namešten stan u strogom Centru Novog Sada - ponuda koja se ne propušta! Lokacija: Centar (Stari grad) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Zmaj Jovina Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 56m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 123.700 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 3-ulaz A, sa lepim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 223)

<< <1 2 3 4 5 6> >>