• GoHome Professional
što jeftiniji porasla cena do 1400 eura/m2 barem 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji porasla cena do 1400 eura/m2 barem 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji porasla cena do 1400 eura/m2 barem 140 m2 1.sprat

  • Za upit "što jeftiniji porasla cena do 1400 eura/m2 barem 140 m2 1.sprat" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 788 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 69000 eura
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • parking
    • potkrovlje
    • uknjižen
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 29.500 € na 36.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TRUPALE, 36.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 29.500 €
26.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća sa placem u selu Supovac. Kuća je površine 160m2, poseduje dve etaže, prizemlje i I sprat. Kuća je veoma dobro pozicionirana, okružena zelenilom, na placu površine 14a. Jedinstvena ponuda, mirno naselje, priroda, čist vazduh i prelep pogled. Odlična investicija za....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 93.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 163,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 93.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Prvi sprat čine dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftiniji porasla cena do 1400 eura/m2 barem 140 m2 1.sprat'
206.000 €
206.000 €
149.000 €
 
+16%

Promena cene sa 95.000 € na 110.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DONJE VLASE, 110.000 €, 250,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.000 €
10.04.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno zasebne celine. Veća kuća, objekat br.1, je bruto površine u osnovi 96m2, spratnosti prizemlje i sprat, ukupna bruto površina 192m2. Kuća....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 95.000 € na 125.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 125.000 €, 450,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 95.000 €
05.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuća u sirovom stanju Su+Pr+I+Pk, osnova kuće je 134m2.lepa parcela od 994 m2 i predivan pogled na okolinu. Nalazi se u neposrednoj blizini restorana ,,4 vetra,, na Ibarskoj magistrali. U suterenu su predviđene garaže i prostorije namene po iznoru. Prizemlje i sprat su....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 140.000 € na 150.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 270,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 140.000 €
27.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u naselju Stanovo, na placu pravilnog oblika, na uglu dve ulice, površine 5 ari. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i radionica sa spoljnim vratima. Na prvom spratu kuća je nivo trosobnog stana. Potkrovlje takođe osposobljeno za život. Urađena....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 160.000 €, 139,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 130.000 €
03.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan, uknjižen, porodično stambeni objekat u mirnom okruženju naselja Nova Misa. U prostoru ova nepokretnost sastoji se od prvog nivoa na kome se nalaze dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu i kupatila. Potkrovlje čine četiri....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 154.500 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 295,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.500 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se sastoji iz tri etaže i svaku etažu čine: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Prizemlje i prvi sprat su kompletno sređeni, dok je drugi sprat samo omalterisan. Gradska voda i kanalizacija, trofazna struja. Urađena izolacija i fasada na kući. Gas je prošao....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 136.000 € na 177.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 177.000 €, 136,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 136.000 €
24.04.2026 - 177.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetan četvorosoban stan, uknjižene površine136 m, koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne porodične zgrade u mirnom i lepom delu Medoševca, idealnom za porodičan život, na 3km od centra. Stan odiše toplinom doma i komforom, uređen je sa stilom i pažnjom prema detaljima.....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 136.000 € na 177.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MEDOŠEVAC, 177.000 €, 136,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 136.000 €
24.04.2026 - 177.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju izuzetan četvorosoban stan, uknjižene površine136 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne porodične zgrade u mirnom i lepom delu Medoševca, idealnom za porodičan život, na 3km od centra. Stan odiše toplinom doma i komforom, uređen je sa stilom i pažnjom prema detaljima.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 160.000 € na 180.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BAJINA BAŠTA, 180.000 €, 284,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
26.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u Bajinoj Bašti Prizemlje + 2 sprata. U prizemlju do ulice se nalazi podrum, garaža i letnja kuhinja( mogućnost adaptacije u stambeni ili poslovni prostor) Stambeni deo se nalazai na 1. i 2. spratu ima oko 150m2 i predstavlja 5,0-soban stan Na 1. spratu se....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 191.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DUVANIŠTE, 191.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 170.000 €
05.04.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Tražite kuću u dobrom kraju u naselju Duvanište, ovo može biti prava ponuda za vas. Prodaje se 1 i 2 sprat kuće. Prvi sprat ima 70m2 i sastoji se od hodnika, dnevng boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatila i terase. Drugi sprat je površine 40m2+50m2 terase i čine....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. *LUX KUCA* + GARAZA KAC 240 m2 - plac 2,5 a. KUCA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaze 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. *LUX KUĆA* + GARAŽA KAĆ 240 m2 - plac 2,5 a. KUĆA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaže 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 247.200 € na 288.100 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 288.100 €, 438,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 247.200 €
22.04.2026 - 288.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Klasična, građevinski odlično izgrađena porodična kuća sa dve potpuno odvojene trosobne stambene jedinice, sa posebnim strujnim brojilima. Mogućnost komfornog stanovanja za dve porodce. Kuća je u osnovi 120 m2, uknjižena po etažama (polusuteren 89m2, prizemlje 115m2, sprat 112m2),....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 249.000 € na 295.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, IRIG, 295.000 €, 650,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 249.000 €
27.02.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam prostranu kuću smeštenu u najlepšem delu Iriga, na mirnoj lokaciji idealnoj za porodični život ili bavljenje turizmom. Kuća je udaljena svega 900 m od centra Iriga, oko 3 km od manastira Novo Hopovo, a u neposrednoj blizini nalazi se i poznata vinarija Kovačević.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 300.000 € na 330.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 410,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300.000 €
20.03.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena par minuta hoda od osnovne škole, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>