• GoHome Professional
što jeftiniji porasla cena do 120000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji porasla cena do 120000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji porasla cena do 120000 eura pogodan barem 70 m2

  • Za upit "što jeftiniji porasla cena do 120000 eura pogodan barem 70 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 271 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 38 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • novogradnja
    • lift
    • 3.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 19.000 € na 20.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 20.000 €, 7367,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2022 - 20.000 €
01.08.2022 - 18.000 €
05.09.2022 - 17.000 €
28.10.2022 - 18.000 €
14.12.2022 - 17.900 €
06.01.2023 - 22.000 €
08.02.2023 - 20.000 €
08.03.2023 - 19.888 €
24.03.2023 - 25.000 €
02.04.2023 - 28.000 €
21.04.2023 - 18.000 €
12.05.2023 - 22.000 €
09.06.2023 - 18.500 €
30.06.2023 - 20.000 €
23.08.2023 - 25.000 €
17.11.2023 - 12.000 €
29.12.2023 - 18.000 €
17.04.2024 - 20.000 €
14.08.2024 - 19.000 €
27.12.2024 - 19.900 €
05.02.2025 - 20.000 €
30.07.2025 - 19.000 €
03.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2022.,

www.berzanekretnina.org

Dve kat.parcele, do puta, blizu asfalta, priključaka na struju i vodu, železničke stanice Ripanj tunel. Pogodno za razne namene. Fotografije mogu predstavljati ilustraciju. UUpisano kao njiva i obraslo drvećem i rastinjem. Kupac plaća proviziju. 069/236-5768 .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 21.200 € na 22.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 22.000 €, 2790,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 21.200 €
15.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac u neposrednoj blizini Dunava u selu Slankamenački vinogradi. Očuvano tradicijom u opštini Inđija posebno se ističe ovo malo naselje. Nastalo krajem 19. veka na krajnjim istočnim obroncima Fruške gore, na padinama pobrđa Koševac, ovo živopisno naselje najmlađe je i najmanje u....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 20.000 € na 22.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 22.000 €, 7400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2022 - 18.000 €
21.08.2022 - 17.000 €
14.09.2022 - 18.000 €
10.02.2023 - 20.000 €
10.03.2023 - 19.888 €
26.03.2023 - 25.000 €
26.04.2023 - 18.000 €
06.08.2023 - 25.000 €
29.10.2023 - 20.000 €
31.12.2023 - 18.000 €
02.02.2024 - 20.000 €
09.02.2024 - 18.000 €
19.04.2024 - 20.000 €
08.01.2025 - 19.900 €
05.04.2026 - 20.000 €
17.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.indomio.rs

Dve kat.parcele, do puta, blizu železničke stanice Ripanj tunel. Pogodno za razne namene. Blizu priključka na struju i asfaltnog puta.Kupac plaća proviziju. 069/BEOKROV .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftiniji porasla cena do 120000 eura pogodan barem 70 m2'
50.000 €
56.000 €
62.000 €
 
+24%

Promena cene sa 34.000 € na 42.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KAMENICA, 42.000 €, 1088,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 34.000 €
22.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Sremskoj Kamenici Uknjižen Građevinski Plac 1088 m2 na TOP LOKACIJIPlac je pretežno ravan Idealan za Vikendicu i za Uživanjena Placu postoji nelegalizovan manji objekatdimenzije 12 x 96 metarastruja je pored Placaput je....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 69.000 € na 75.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 69.000 €
13.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaji su dve kuće sa radionicom i pomoćnim objektima na velikoj okućnici od 37 ari. Kuće su odmah useljive, poseduje ploču, struju i vodu. Odlično pozicionirano imanje, pogodno za porodični život, kombinaciju stanovanja i posla. Prostrano dvorište pruža brojne mogućnosti za baštu,....

 
 
 
 
+36%

Promena cene sa 70.000 € na 95.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PANČEVO, 95.000 €, 1000,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 70.000 €
15.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanizovanoj i asfaltiranoj ulici kroz koju je prošla voda, struja i kanalizacija a nedaleko od Lidla i autobuskih veza nalazi se ravan plac okvirnih dimenzija 80m x 15m jer se sužava blago od polovine. Pogodan za individualnu stambenu gradnju, jednog ili više objekata. Laka dostupnost....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 89.250 € na 102.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 102.000 €, 5100,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.05.2025 - 89.250 €
01.05.2026 - 102.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Beograd, Avala, U blizini naselja Hrastov Breg, 51 ar (5100m2), zemljište u građevinskom području , front uz put oko 90m, odlična pozicija, otvoren pogled, put, voda, struja, gas, ulična rasvet, pogodno za više namen. .

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>