• GoHome Professional
što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan kablovska bar - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan kablovska bar - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan kablovska barem 190 m2

  • Za upit "što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan kablovska barem 190 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 405 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 44000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KNIĆ, 58.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa imanjem od 92 ara .Kuća ima 180m2 na 150m od glavnog puta za Gornji Milanovac. Udaljenost imanja od Kragujevca je 20 kilometara. Ovo je jedno kompletno seosko domaćinstvo pogodno za bavljenje poljoprivredom. Kuća ima pet spavaćih soba. dnevni boravak, kuhinju, ostavu,....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 62.550 €, 1390,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova - Stari Banovci građevinsko-poljoprivredno zemljište, 13.9a. Parcela sa dozvolom stambene izgradnje, poseduje svu dokumentaciju. Nalazi se na lepom mestu pored potoka i šume. Plac je blaga padina, u delu Banovaca prema Belegišu. 3 minuta kolima do Dunava ili 17 min. pešice.....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 62.900 €, 256,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan kablovska barem 190 m2'
85.000 €
92.700 €
110.000 €
  Kuća, BEČEJ, 65.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na obali Mrtve Tise. Površina 100 m2, 3 sobe, veliki tavanski prostor, pomoćni objekat (10-ak m2), plac 800 m2, sve uknjiženo 1/1. Na 2 minuta kolima do centra Bečeja, a, kao da si na salašu. Sopstveni izlaz na vodu i mesto za pecanje. Mir, tišina, prelep ambijent. U ulici su....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje na Trošarini. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Lokal u prizemlju kuće je pogodan za više delatnosti, jer je kuća na odličnoj poziciji. Kuća se sastoji od podruma, visokog prizemlja....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 123.600 €, 240,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Objekat se nalazi u selu Resnik na parceli površine 17723 m2, na kojoj postoje dva bunara (bunar arterijski bunar). U sklopu objekta su dva stana površine 207 m2 i 133 m2, za koje je potreban završetak unutrašnjih radova. Objekat je uknjižen kao i plac. Vlasnik 1/1. Objekat je pogodan....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idealan potencijal za renoviranje i prilagođavanje vašim željama! U ponudi je kvalitetno građena i prostorno funkcionalna spratna kuća koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Bačke Palanke. Nekretnina ima odličnu osnovu za renoviranje i pretvaranje u moderan dom, a pogodna je i....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 343,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 343 m2, pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Objekat se nalazi na placu površine 489 m2, uz magistralni put Kragujevac Kraljevo. Objekat ima tri nivoa plus potkrovlje, čvrste je građe, razvedeno grejanje, gas doveden....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 389,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Stambeno poslovni objekat, koji je izdat na duži vremenski period, renomiranoj svetskoj firmi, tako da Kupac uz kupljenu nepokretnost dobija i razrađen posao. Objekat trenutno raspolaže sa kapacitetom za smeštaj četrnaest osoba, ali se uz sređivanje može doći do kapaciteta....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.100 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prelepa porodična kuća kao iz bajke na odličnoj lokaciji u Rumi. Kuća pruža mnoštvo mogućnosti, kako za miran porodični život u prelepom ambijentu, tako i za razna poslovanja. Kvalitetno građena, lepog enterijerskog rešenja, sa ugrađenim luksuznim materijalima od poda do plafona.....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, LAZAREVAC, 179.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tri objekta u naselju Bratmilovce, ukupne korisne površine oko 400m2, na placu od 1990m2. Sva tri objekta su novije, kvalitetnije gradnje, dva objekta su potpuno komunalno opremljeni i useljivi, dok je treći objekat u fazi sive gradnje. Objekat najbliži ulici je pogodan....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 195.000 €, 369,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće, tri stambene jedinice na placu od 648m2, front širine 16m, u blizini centra. Starija kuća je izgrađena 1986.g. 139m2. Sastoji se od 3 sobe sa ulice, trpezarije sa kuhinjom, ostave, kupatila i velike terase. Pogodno za lokale. Građena od cigle, drvena stolarija, na podovima....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 200.000 €, 296,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 206.000 €, 332,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJI Kuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2, širina fronta 15 metara, poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2 Dozvoljena izgrađenost 40% P+3+PK POGODNO ZA....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJIKuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2,širina fronta 15 metara,poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2Dozvoljena izgrađenost 40%P+3+PKPOGODNO ZA INVESTITORE....

 
 
 
  Poslovni prostor, SRBOBRAN, 226.600 €, 553,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor se nalazi u Srbobranu na putu za Becej. Izuzetan geografski polozaj sto omogucuje razne delatnosti. Srbobran je u srcu Backe, u njemu se ukrstaju putevi Novi Sad-Subotica, sa putem Vrbas-Becej. Trgoauto doo je udaljen od auto puta 6 km. Velicina objekta 553 m2. Pogodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Donja Vrežina, 360.000 €, 700,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti. Objekat ima mogućnosti za magacinski prostor i raznu proizvodnju dozvoljenu u naseljenom mestu ili za distributivni centar. Kuća je....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.114.000 €, 17315,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Batajnica Može i plaćanje u izgrađenim halama/magacinima na delu zemljišta. 173.15a, gradsko gradjevinsko zemljište. Gradsko gradjevinsko zemljište, pravilnog oblika, pogodno za hale, magacine, proizvodnju. Nalazi se u blizini autoputa za Novi Sad i Batajničkog druma. Uknjižen.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>