• GoHome Professional
što jeftiniji do 619 eura/m2 barem 300 m2 vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji do 619 eura/m2 barem 300 m2 vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 619 eura/m2 barem 300 m2 vrt

  • Za upit "što jeftiniji do 619 eura/m2 barem 300 m2 vrt" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 111 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2400 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €, 1207,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 14.000 €
19.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda preko parcele nije dozvoljena gradnja stambenih i visokih objekata, niti trajnih konstrukcija bez suglasnosti operatora. Plac je pogodan za:....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1606,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 16,06 ari u selu Vinorača, na izuzetnoj lokaciji uz sam asfaltni put! Plac je kompletno ograđen, a betoniran deo od ulaza prema unutrašnjosti, površine čak 400 m², pruža savršenu osnovu za parking, pristup ili buduću gradnju. ✅ Pored samog placa prolaze struja,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 29.000 €, 1919,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 1919 m2 u selu Čokot, blizu glavnog puta i škole. Plac vrt je pravougaonog oblika, pogodan za razne namene. U okolini su kuće i plastenici. Mogućnost dogovora oko konačne cene. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftiniji do 619 eura/m2 barem 300 m2 vrt'
210.000 €
210.000 €
50.000 €
  Plac, VINIK, 30.000 €, 2300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Malči ukupne površine 22,5ari (sastoji se iz tri placa). Sa 12ari građevinskog zemljišta, imate dovoljno prostora za izgradnju kuće ili vikendice, dok ostatak može biti iskorišćen za poljoprivredne svrhe ili kao vrt. Udaljenost od asfaltnog puta od 100 metara može....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 34.140 €, 1707,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, po kulturi livada 2.klase površine 1707 m², koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje-Velika Župa, udaljeno oko 300 m od magistralnog puta E 763 . Do parcele se može doći asfaltnim putem pored reke Lim . Građevinsko....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 69.900 €, 5697,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na zemljište pravougaonog oblika, površine 5697 m2 u Prijepolju, naselje Ratajska. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne škole. Ima prilaz sa lokalnog puta i prostire se do magistralnog puta za Pljevlja Sastoji se iz četiri parcele: zemljište u građevinskom....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 93.000 € na 75.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 75.000 €, 3100,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 93.000 €
22.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na obroncima Kosmaja, južno od Sopota u naselju Nemenikuće, zemljište sa starom ruševnom kućom. U prelepom podneblju, pitoresknih predela, okruženo manastirima, plac je lociran na asfaltnom putu, okružen kućama meštana, uz adekvatnu infrastrukturu, neophodnu....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 84.000 €, 2077,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, koje se sastoji iz tri katastarske parcele površine 2077 m² koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje, Kovačevac udaljeno oko 200 m od magistralnog puta E 763 . Građevinsko zemljište ima direktan prilaz sa asfaltnog....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 91.050 €, 1821,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, po kulturi pašnjak 3.klase površine 1821 m², koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje-Velika Župa, udaljeno oko 200 m od magistralnog puta E 763 . Građevinsko zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji, u ravni. Ono što....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 102.000 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki plac u Žablju! Na placu postoji izgrađena kuća u tri etaže - podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje i potkrovlje poseduju po dve terase sa obe strane kuće, koja je dobro locirana u neposrednoj blizini centra Žablja. Kuća je okružena velikim dvorištem, koje ostavlja....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 105.000 €, 4000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, po kulturi njiva 3 i 4.klase površine 4000 m² koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje-Velika Župa, udaljeno oko 300 m od magistralnog puta E 763 . Do parcele se može doći putem pored reke Lim i ima direktan prilaz....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 118.500 €, 12358,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi zemljište u građevinskom području po kulturi njiva 3.klase površine 7292 m2 , livada 5.klase površine 1956 m2, voćnjak 3.klase površine 532 m2 ukupne površine 12,358 m2 koje se nalazi u Brodarevu, potes Zakuta, udaljeno oko 300 m od magistralnog puta E 763 .....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 162.500 €, 6500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P602 Na prodaju je perspektivan građevinski plac površine 65 ari koji se nalazi u prelepom okruženju blizu Kosmaja - u Rogači. Ovaj plac se sastoji iz tri parcele površina 20, 20 i 25 ari, koje se mogu prodati i zasebno. Njegov pravilan oblik i pozicija pružaju izvanrednu priliku....

 
 
 
 
-42%

Promena cene sa 499.000 € na 290.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SEČANJ, 290.000 €, 516,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2024 - 700.000 €
24.11.2024 - 499.000 €
25.02.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Sutjeska - luksuzna vila ukupne bruto površine 516m2 na placu od 29,04 ara. Ova jedinstvena vila se nalazi u naseljenom mestu, u mirnoj ulici, u blizini crkve na svega 20km od grada Zrenjanina. Poseduje 4 velike sobe, 3 kupatila, 2 velika hodnika, kuhinju sa trpezarijom i ostavom.....

 
 
 
 
-41%

Promena cene sa 830.000 € na 490.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SEČANJ, 490.000 €, 747,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2024 - 1.200.000 €
24.11.2024 - 830.000 €
25.02.2026 - 490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Sutjeska - luksuzna vila ukupne bruto površine 747m2 + gostinjska kuća ukupne površine 219m2 na placu od 61,62 ara. Ova jedinstvena vila se nalazi u naseljenom mestu, u mirnoj ulici, u blizini crkve na svega 20km od grada Zrenjanina. Poseduje 4 velike sobe, veliku kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>