• GoHome Professional
što jeftiniji do 619 eura/m2 460 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • što jeftiniji do 619 eura/m2 460 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 619 eura/m2 460 m2

  • Za upit "što jeftiniji do 619 eura/m2 460 m2" pronađeno 413 nekretnina - prosečna cena 271 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 22000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnom mestu nedaleko od već postojećeg obeleženog parkinga nudimo Vam 3 placa (u nizu) u građevinskoj zoni. Jedan je od 6 ari, a druga dva po 5 ari (6.000€/ar). Nalaze se na veoma dobrom mestu tako je sigurno uživanje tokom cele godine. Za ljubitelje skijanja napominjemo da....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. Plac, Niš - Naselje Nikola Tesla | Prodaja · 417m² · 30.000€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 32.000 €, 475,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA PLACA ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 4,75 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 33.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Planina Goč je jedno od najlepših mesta u Srbiji, smeštena u blizini Vrnjačke Banje, idealno za ljubitelje prirode, sporta i rekreacije. Sa ski stazama, restoranima, vikend naseljem i prelepim jezerom Selište na samo 2 km udaljenosti, ova lokacija pruža savršen ambijent za opuštanje....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 33.000 €, 416,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ravan plac, četvrtastog oblika u neposrednoj blizini centra. Odlična lokacija u blizini škole, prevoza, snabdevanja... Do samog placa su voda i struja. Okružen kućama. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslpovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 35.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 497 m2 na Zlatiboru u blizini vrha Tornik. Parcela je poljoprivredno zemljište i okružena je vikendicama. Lokacija placa je pristupačna jer se nalazi u blizini puta. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 5ari, blizu centra Obrenovca, u Šljivicama, udaljen od škole, vrtića, pošte na desetak minuta hoda. Na placu struja, voda, kanalizacija do asfaltnog puta sa dve strane. Dimenzije placa 29x17 m. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj....

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 39.000 €, 452,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prazan plac u Vikend naselju površine 452 m2. Plac je bez prikljućaka. .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 39.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 488 m2 na Zlatiboru, u naselju Zova. Ovaj ravan plac nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju vašeg budućeg doma ili vikendice. Svi potrebni priključci (struja, voda, kanalizacija i gas) su u blizini. Lokacija placa je....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 39.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 39.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, BANJA, 40.000 €, 470,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

plac Višnjička banja, Nedeljka Košanina, 4,7 ara Plac pod blagim nagibom u građevinskoj zoni ali još uvek nije usvojen DUP. Put do placa je makadam, a 200m dalje je asfalt. Kanalizacija na 200 metara, struja na 70 metara od placa. Uknjižen. Provizija 750. 065/683-00-00 R-ID: #2495....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen građevinski plac u Barajevu, površine 5 ari, na odličnoj lokaciji – svega 700 m od Svetosavske ulice, 2,5 km od centra naselja i 1,5 km od jezera. Na placu se nalazi kuća u fazi izgradnje, sa postojećim projektom za trosobnu kuću od 70 m², građenu čvrstom gradnjom....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Paliluli površine 4,9ara. Plac se nalazi na dobroj lokaciji između Mokranjčeve i Kovanlučke na pola brda. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljista od 5 ari, front 25m, u blizini centra i glavne saobracajnice. Na deset kilometara od aerodroma "Nikola Tesla", u blizini "Jakovačke petlje", uključenja na "Miloš veliki", budućeg "Nacionalnog stadiona", "Expo centra". Zemljište pogodno za porodičnu gradnju, ali i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 41.000 €, 461,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac sa započetim objektom u Donjem Međurovu. Površina placa je 461m2, pogodan je za izgradnju kuće. U blizini su kuće tako da je moguće priključiti vodu i struju. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, RUŠANJ, 42.000 €, 420,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2.deo plac/građevinsko zemljište 4.20a Retko u ponudi! Na samo 15km od mosta Gazela, na samom ulazu u naselje Rušanj sa Ibarske magistrale, prodaje se građevinska parcela površine 4.20a. Locirana je u zoni individualne stambene izgradnje, koja je potpuno....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo građevinski plac, površine 405 m2, u Bukovcu u odličnom delu naselja. Plac je odlično pozicioniran. Na placu postoji mogućnost izgradnje samostojećeg objekta ili objekta sa dva stana. Put do placa je asfaltni, a svi priključci vodovod, kanalizacija, struja i gas se nalaze....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 5 ari na Zlatiboru, u blizini restorana Čumićevo sokače. Plac se nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju vašeg budućeg doma ili vikendice. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 42.000 €, 420,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 42.000 €, 420,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Beogradska 2.deo Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 42.700 €, 427,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 7089997 - Dva gradjevinska placa po 427 m2 na odlicnoj lokaciji u mirnom delu Paragova. Cena jednog placa 42700 e+ 3 % agencijska provizija. Idealni za izgradnju porodicne kuce ili vikend objekta. Dokumentacija uredna. Voda, struja, moze se prikljuciti gas, asfalt....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 45.000 €, 500,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 4.5 ari u naselju Rudine na Zlatiboru, u neposrednoj blizini teniskih terena. Nalazi se uz asfaltni put, što omogućava jednostavan prilaz tokom cele godine. Savršeno za one koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u planinskom vazduhu i prelepim pejzažima.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 49.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican plac 482 ari u Futogu. Na placu imaju udareni temelji za gradnju i pomocna supa,Oko placa su sve kuce useljene. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 39.600 € na 49.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 49.500 €, 495,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 39.600 €
16.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo 3 placa u nizu, ukupne površine 27.93 ara, koji se nalaze u Jakovu u blizini. Boljevačke ulice. 2 placa imaju površinu 4.95 ari, a jedan 18.03 ara. Placeve je moguće kupiti pojadinačno po ceni od 8000 €/ar ili kao jednu celinu. Moguć je dogovor oko cene. Voda je dovedena....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 39.600 € na 49.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BOLJEVCI, 49.500 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 39.600 €
16.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 49.800 €, 450,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac deljiv na 2 ili 3 dela. Blizu ski lifta Tornik. Na raskrsnici dve ulice. Sa placa se pruža prelep pogled. Uknjižen građevinski plac. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 49.900 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 553m Bukovac Kosovska ulica za gradnju kuće Lokacija: Bukovac (Srbija, Novi Sad) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 553m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Gas Tekst oglasa Ekskluzivna prodaja Oglasavamo prodaju, GRADJEVINSKI PLAC....

 
 
 
  Plac, VINIK, 50.000 €, 452,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se placu u naselju Podvinik udaljen nekih 700m od oš Iva Andrić. Plac je pravouganog oblika površine 452m2, diminzija 16x28.5m. Po urbanističkom planu prostor je namenjen za porodično stanovanje , spratnosti P+2+PK, indeks zauzetosti gradjevinske parcele je 60%. Put do placa....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 50.000 €, 470,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Branko Bjegović u neposrednoj blizini škole i vrtića. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 470m2. U blizini placa su priključci za vodu i struju. Uknjizen. Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, javite se za za....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 50.000 €, 437,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izidana i ukrovljena kuća, koja poseduje suterenski deo sa garažom i dva sprata. Kuća se nalazi u mirnom delu grada. Osnova kuće je 145m2 Korisna površina 390m2 Građevinska površina 437m2 Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac od 5 ari, za gradnju porodične kuće (prizemlje+1 sprat+potkrovlje). Cena po aru je 10.000 eur. Placevi ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija u zoni porodične gradnje, 200 m od glavnog puta,....

 
 
 
  Plac, SLANCI, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac u građevinskoj zoni površine 5 ari pored asfaltnog puta u Izvorskoj ulici. Uknjižen na prodavca bez zabeležbi i tereta. Indeks gradnje 40% iznad zemlje i 60% pod zemljom sa mogućnošću formiranja 4 nezavisne jedinice u dvoetažnom objektu - visina slemena 9 metara. Dozvoljena gradnja....