• GoHome Professional
što jeftiniji do 619 eura/m2 280 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji do 619 eura/m2 280 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 619 eura/m2 280 m2 pala cena

  • Za upit "što jeftiniji do 619 eura/m2 280 m2 pala cena" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 458 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 49000 eura
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • bazen
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 29.000 € na 25.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 25.000 €, 277,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 29.000 €
19.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju. Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DONJE VLASE, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftiniji do 619 eura/m2 280 m2 pala cena'
159.000 €
159.000 €
90.000 €
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 65.000 €, 276,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 60.000 €
01.03.2026 - 70.000 €
19.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižena kuća u selu Jabuka pored Pančeva,prizemlje + sprat. Kuća je legalizovana ali nije zavšena, potrebni unutrašnji radovi na 7,5 ari placa. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 280,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 98.000 €
25.10.2024 - 90.000 €
29.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo seosko domaćinstvo u Beljini sa kućom, pomoćnim objektima i zemljištem. Kuća je četvorosobna i za renoviranje od 84m2 . Ispod cele kuće podrumske prostorije. Na placu su i dva pomoćna objekta, oko 197m2. Plac ima 100 ari,struju, vodu,dva bunara,asvaltni....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 135.000 € na 115.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 115.000 €, 290,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 135.000 €
24.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život. Nalazi se u prirodnom okruženju, bez buke i zagađenja, a nadomak centra grada. Kuća je korisne....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 145.000 € na 120.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 265,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 150.000 €
10.05.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća, smeštena u mirnom i zelenom delu Barajeva, sa prelepim pogledom ka jezeru i okolnoj prirodi. Nekretnina je idealna za kupce koji traže mir, komfor, veliku parcelu i mogućnost uređenja doma po sopstvenoj meri. Objekat je uknjižen 1/1 i potpuno bez tereta.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 140.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LOZNICA, 120.000 €, 262,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
30.05.2025 - 140.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

4 km udaljeno od grada Loznica (Zapadna Srbija) se prodaje lepa udobna kuća. Ukupna površina kuće iznosi 262 m2, dok stambena 200 m2. Kuća ima tri nivoa. Na prvi se ulazi sa terase (sa prednjeg dela kuće). Tamo se nalaze trpezarija sa kuhinjom i dnevna soba. Ulaz na drugi nivo se....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 135.000 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 294,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Dve kuće ukupne površine 294m2 na parceli od 339m2 sa kolskim ulazom, koji je pod krovom i koristi se kao garaža, Mužljanska kolonija. Prva kuća je prizemna, 144m2 i sastoji se od ulaznog hola, predsoblja, 2 sobe, kuhinje s trpezarijom, vešeraja, toaleta, kupatila i terase. Renovirano....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 130.000 €, 291,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 140.000 €
01.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je prostrana porodična kuća na tri sprata, ukupne stambene površine 290 m², smeštena na uređenom placu od 5,56 ari. Objekat je idealan kako za veće porodice, tako i za kombinaciju stanovanja i poslovne namene. Kuća raspolaže sa dve prostrane terase koje pružaju dodatni....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 150.000 € na 130.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POŽAREVAC, 130.000 €, 295,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
01.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Požarevca, u blizini Gradske bolnice, nalazi se ova lepa, uknjižena, dvospratna porodična kuća, neto površine 295 m2. Građena je sa puno ljubavi od kvalitetnih materijala. Zvučno, hidro i toplotno je izolovana, zimi topla, leti prijatna. Priključena je na gradsku toplanu,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 130.000 €, 263,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 160.000 €
10.04.2026 - 155.000 €
22.04.2026 - 140.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća novije gradnje, uknjižena na 263m2 korisne površine u selu Pudarci, opština Grocka. Kuća je podeljena vertikalno:dva ulaza, dva broja, a ima dve etaže, prizemlje i potkrovlje. Vertikale su identične i u prizemlju svake je kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom (open....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 150.000 € na 130.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.07.2025 - 170.000 €
05.09.2025 - 150.000 €
03.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće u naselju Bagljaš ukupne površine oko 300m2 na placu od 5.45ari. Prizemna kuća nalazi se na uličnom delu parcele i sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, ostave, kupatila i natkrivene terase. U produćetke iste nalazi se dvorišni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 144.000 € na 136.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 136.000 €, 267,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 150.000 €
06.03.2026 - 144.000 €
15.05.2026 - 136.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

EKLUZIVNA PRILIKA Boleč – Nova kuća sa velikim potencijalom Na odličnoj lokaciji u Boleču, nedaleko od autobuske stanice i sa direktnim izlazom na asfaltni put, prodaje se nova kuća vrhunskog kvaliteta, idealna kako za porodični život tako i za investiciju. Kuća je građena od kvalitetnih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 144.000 € na 136.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 136.000 €, 267,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 150.000 €
06.03.2026 - 144.000 €
15.05.2026 - 136.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 168.000 € na 157.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 157.000 €, 273,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 168.000 €
06.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižena spratna kuća u StarčevuPodrum + prizremlje + sprat. Podrum ima oko 70m2, na prizemlju se nalazi trosoban stan kao i na 1. spratu. Na placu ima dva pomoćna objekta od 15m2. Grajanje je centralno na čvrsto gorivo, amože i na struju. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 162.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 162.000 €, 271,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 180.000 €
14.12.2025 - 169.000 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno sređena i nova kuća, izgrađena 2022. godine, površine 271 m², smeštena uz glavni put, na svega 7 kilometara od grada. Objekat je legalizovan, uredne dokumentacije i spreman za useljenje. Kuća se sastoji od prizemlja i podruma. Grejanje je na gas (sopstveni kotao),....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 162.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 162.000 €, 271,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj lokaciji, sa velikim placem i vrhunskim komforom – ovo je kuća koju ne smete propustiti! OSNOVNE KARAKTERISTIKE: Potpuno nova, moderno projektovana....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 195.000 €
23.11.2025 - 180.000 €
27.02.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost, funkcionalnost i vrhunski kvalitet izrade – idealna za porodice koje žele više od standardnog doma. Osnovne karakteristike: 5 prostranih spavaćih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 183.600 € na 173.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, IRIG, 173.000 €, 266,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 183.600 €
25.03.2026 - 173.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kvalitetno građene kuće na prostranom placu od 83 ara, na odličnoj i mirnoj lokaciji u Irigu. Prva kuća, koja se nalazi do ulice, ima površinu od 128 m². Sastoji se od dve spavaće sobe orijentisane ka ulici, odvojene kuhinje i trpezarije, dnevnog boravka, kao i dodatne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 179.000 € na 175.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 292,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 185.000 €
27.03.2026 - 179.000 €
24.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vredno pažnje. Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. Ozakonjena je kao i pomoćni objekat, urađena je konverzija na zemljištu. Korisna površina kuće je 292 m2, sastoji se od tri etaže. Terasa je zastakljena, a od prostorija u kući ima 7 soba,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 179.000 € na 175.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 292,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 179.000 €
22.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prelepa samostalna kuća smeštena u Šumadijskom okrugu, tačnije u Kragujevcu, u mirnoj i zelenoj lokaciji Šumarice.Karakteristike Nekretnine: Opremljenost: opremljeno Veličina: 292 m² Parcela: 783 m² Godina Izgradnje: 2003 Broj Soba: 6 Broj Kupatila: 2Detalji Nekretnine:Kuća....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 179.000 € na 175.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 179.000 €
24.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Šumarice. Kuća se sastoji od suturena koga čine dve prostorije, prizemlja - dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, gostinske sobe, hodnika i kupatila, sprat - dve spavaće sobe i kupatilo, i potkrovlje - dve spavaće sobe i ostava....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 219.000 € na 189.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, LESKOVAC, 189.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 219.000 €
24.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovno-stambeni objekti na odličnoj lokaciji u naselju Rupe, na placu od 343m2. Poslovni objekat ima 175m2 korisne površine, potpuno je renoviran i zbog blizine centru grada, novom bulevaru, tržnom centru Stop Shop,, pruža mogućnost, pre svega, za pružanje ugostiteljskih....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 235.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 235.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca kuća, 294m2, terasa 24m2, SUT+PR+I, GAS, parking, struja, voda, asfalt, plac 7. 30 ari Prodaju se dve novoizgrađene kuće na placu od 7, 30 ari. Kuće su izgrađene 2024. godine i potpuno su useljive. Veca kuća je ukupne kvadrature 240m2, uknjižena,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 235.000 € na 200.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 235.000 €
12.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Ilije Radojčića Zeca Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 24)

<< <1> >>