• GoHome Professional
što jeftiniji do 617 eura/m2 2.sprat 300 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji do 617 eura/m2 2.sprat 300 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 617 eura/m2 2.sprat 300 m2

  • Za upit "što jeftiniji do 617 eura/m2 2.sprat 300 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 549 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 58000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • renovirano
    • potkrovlje
    • 4.sprat
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 87.000 €, 297,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuca na Aerodromu. Kuca se sastoji iz prizemlja gde je lokal od 100m2, prvog sprata koji se sastoji od jedne spavace sobe,dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dve terase,drugi sprat se sastoji iz tri spavace sobe, kupatila i dve lodje. Grejanje je etazno....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno rađen objekat, u Ritopeku, na odličnoj lokaciji, u glavnoj ulici, blizu prevoza, škole, prodavnice, Dunava, sa prelepim pogledom koji se pruža sa terase, a i iz dvorišta. U kući duže vremena niko ne živi pa su neophodna izvesna ulaganja. Pored....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftiniji do 617 eura/m2 2.sprat 300 m2'
190.000 €
200.000 €
124.000 €
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 322,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena na dva nivoa, od čvrstog materijala u Malom Bajmoku. U svom sastavu kuća na prvom spratu ima hodnik, jednu zasebnu sobu, kuhinju sa ostavom, trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo sa kadom i odvojen toalet. Na drugom spratu se nalaze dve zasebne sobe, jedna....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 137.800 €, 271,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Vrbasu, na placu od 526m². Kuća se sastoji od podruma sa dve garaže i dva sprata. Na prvom spratu nalaze se spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba, trpezarija i kuhinja. Drugi sprat je u sivoj fazi, pružajući mogućnost prilagođavanja vašim željama. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 140.000 €, 300,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u Čalijama. Kuća je povrsine oko 450m2 a nalazi se na placu od 2,9 ara. U kući je predvidjeno da budu četiri stambene jedinice kojima se pristupa iz centralnog hodnika sa stepeništem. Prvi sprat kuće ima123 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 154.500 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 295,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.500 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se sastoji iz tri etaže i svaku etažu čine: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Prizemlje i prvi sprat su kompletno sređeni, dok je drugi sprat samo omalterisan. Gradska voda i kanalizacija, trofazna struja. Urađena izolacija i fasada na kući. Gas je prošao....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 291,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju polovina porodične kuće, sa odvojenim ulazom, sa pola placa sa izlazom na glavni asfaltni put. Prikljucak za vodu, prikljucak za trofaznu struju, prikljuceno na kanalizaciju a poseduje i septičku jamu, grejanje na čvrsto gorivo, telefon i interenet nisu uvedeni ali kablovi....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 175.100 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, odlične gradnje, na odličnoj lokaciji, po odličnoj ceni! +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045316, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 160.000 € na 180.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BAJINA BAŠTA, 180.000 €, 284,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
26.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u Bajinoj Bašti Prizemlje + 2 sprata. U prizemlju do ulice se nalazi podrum, garaža i letnja kuhinja( mogućnost adaptacije u stambeni ili poslovni prostor) Stambeni deo se nalazai na 1. i 2. spratu ima oko 150m2 i predstavlja 5,0-soban stan Na 1. spratu se....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 185.000 €, 312,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Deču, opstina Pećinci. Deč se nalazi na 35km od Beograda, 6km od Šimanovaca i industrijske zone. Kuća je na dva sprata(prizemlje,prvi i drugi sprat) povrsine 312m2 a pomocni objekti na placu 140m2. Nekretnina se nalazi u centru sela u blizini prodavnice,poste,skole,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 197.000 € na 185.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 197.000 €
25.02.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Beogradskoj ulici u Rušnju, ukupne grejne površine 320m², uknjižena na 170m2, sa uređenim dvorištem na placu od 6 ari. Reč je o vertikali kuće sa četiri funkcionalno organizovane etaže, pogodna kako za porodični život, tako i za kombinaciju stanovanja....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 189.000 €, 290,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostrana, funkcionalna, kvalitetno gradjena kuća u Stepojevcu, nedaleko od Beograda (40km). Kuća i plac imaju ukupno 1,04ha. Plac je odlično pozicioniran - izlazi na Ibarsku magistralu. Jedan deo placa je pod voćnjakom, a ostalo je njiva. Postoji mogućnost parcelisanja....

 
 
 
  Kuća, STEPOJEVAC, 189.000 €, 290,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 197.000 €, 322,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća, ukupne površine 322m², na placu od 3,8 ara. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini stadiona FK Car Konstantin, okružena brojnim sadržajima poput prodavnica, mesara, marketa i obdaništa. Sa četiri nivoa, uključujući prizemlje, dva sprata i potkrovlje, ova kuća....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 200.000 €, 323,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje, kupatila, stepenica koje vode do sprata i garaže. Sprat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>