• GoHome Professional
što jeftiniji do 617 eura/m2 2.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • što jeftiniji do 617 eura/m2 2.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 617 eura/m2 2.sprat

  • Za upit "što jeftiniji do 617 eura/m2 2.sprat" pronađeno 184 nekretnina - prosečna cena 514 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 300 m2
    • 350 m2
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 54000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • uknjižen
    • kablovska
    • 1.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZAKLOPAČA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuće u Kaluđerici – idealna prilika za život ili investiciju. Na prodaju je uknjižena kuća u jednom od najlepših delova Kaluđerice, u blizini crkve, na placu od 10 ari. Osnovne karakteristike: • Površina objekta: 474 m² građevinske površine, 402 m² korisne površine • Garaža....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 259.560 €, 390,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000123. Kuća je na atraktivnoj lokaciji, u mirnoj ulici, ali blizu velikih saobraćajnica (izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla). Blizina pijace, škole, obdaništa, velikih marketa. Kuća ima legalizovanih 195m2, ostalo je predato za legalizaciju. Kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 267.800 €, 400,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, velika kuća za 2-4 porodice ili jednu višečlanu, kuća ima u suterenu podrum za ogrev, kotlarnicu na čvrsto gorivo i gas, i prostor od oko 25 m2 sa kupatilom koji može da se koristi i za stanovanje, garaža, prizemlju: kompletan konforaan dvosoban stan, velika terasa . Mermerno....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 288.000 €, 473,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo odlicnu kucu na obroncima Avale, jednoj od najatraktivnijih lokacija na samo 20km od Beograda. Kuca je veoma temeljno i kompletno adaptirana pre dve godine. Uknjizena povrsina iznosi 473m2, poseduje tri nivoa, smestena je na 12 ari placa. U delu dvorista se nalazi vocnjak....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 295.000 €, 500,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi ispod Avalskog tornja, udaljenog : 500m vazdušnom linijom, 3km pešačkom stazom a 7km asfaltnim putem. Od Trga Republike je udaljena 15km.Do Banjice 9km. Od auto puta 800m. Plac je veličine 7,44 ara. Porodična stambena zgrada ima četiri nivoa i šest stambenih celina.....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 350.000 €, 600,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Prhovu, u ulici Šimanovačkoj, ukupne kvadrature oko 600m2. Plac se sastoji od dve parcele ukupne površine 50,49 a. Kuća se u osnovi oko 150kvadrata i sastoji se od suterena gde je prostrana garaža kao i deo objekta koji se koristi kao skladišni prostor, ima dva ulaza,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 350.000 €, 636,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor kod kompleksa Mašinske industrije. Poslovni prostor je ukupne površine 635,55m2 i sastoji se od dva nivoa, prvog i drugog sprata. Prostorije koje su u prizemlju i nisu predmet prodaje imaju svoj posebni ulaz. Prvi sprat je kancelarijskog tipa i sastoji....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 350.000 €, 555,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na placu od 7,70 ara Pogodna za višečlane porodice U neposresnoj blizini izlaza na autoput Struktura : Garaža , ulaz sa ulice (100m2) Lokal u prizemlju (100m2) Stan od 65m2 u prizemlju ulaz iz dvorišta 1 sprat:kuhinja sa trpezarijom , kupatilo, ostava , dnevna soba ,2 spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 360.000 €, 700,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti. Objekat ima mogućnosti za magacinski prostor i raznu proizvodnju dozvoljenu u naseljenom mestu ili za distributivni centar. Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Donja Vrežina, 360.000 €, 700,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, TITEL, 370.000 €, 1737,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovna zgrada u centru Titela od 1737m2 i 81m2 dve garaže koje se nalaže uz objekat. Zgrada se sastoji od prizemlja koje je opremljeno kancelarijama, magacinom, hladnjačom i delom za proizvodnju. Prvi i drugi sprat su prazni, veoma prostorni i osvetljeni, pogodni za razne....

 
 
 
  Poslovni prostor, EČKA, 420.000 €, 700,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Ečka – ugostiteljski objekat tipa motel površine 700m2 na placu površine 37 ara. Sadrži se od suterena u kojem se nalaze kancelarije, kotlarnica i vešeraj. U prizemlju se nalazi restoran sa 50 sedećih mesta i pokrivenom terasom sa još 50 sedećih mesta. Na prvom i drugom spratu se....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 420.000 €, 700,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ečka - ugostiteljski objekat tipa motel površine 700m2 na placu površine 37 ara. Sadrži se od suterena u kojem se nalaze kancelarije, kotlarnica i vešeraj. U prizemlju se nalazi restoran sa 50 sedećih mesta i pokrivenom terasom sa još 50 sedećih mesta. Na prvom i drugom spratu se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOPOT, 500.000 €, 848,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stambeno poslovni objekat na samom ulasku u Sopot iz pravca Mladenovca. U prizemlju je hala od 250m2 koja trenutno funkcioniše kao servis automobila sa dodatnih 80m2 magacinskog prostora. Na prvom spratu su 3 (tri) četvorosobna stana površine od 83 do....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 2.349.000 €, 4600,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Veoma atraktivan poslovni prostor površine 4600m2 na raskrsnici puteva, kraj samog auto-puta Beograd-Subotica. Zaseban deo kompleksa-poslovne zgrade, spratnosti suteren-prizemlje+dva sprata u polusirovom stanju, spreman za prilagođavanje novim vlasnicima-korisnicima.....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 2.900.000 €, 5500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni kompleks na površini od 3 ha. Nalazi se na odličnoj lokaciji u industrijskoj zoni na 2 km od centra Leskovca, sa kojim je odlično povezan saobraćajnom infrastrukturom. Poslovni kompleks se sastoji od magacinskog prostora sa 4000 m2 u čijem su sklopu 2 minusne i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-184 (od ukupno 185)

<< <1 2 3 4 5> >>