• GoHome Professional
što jeftiniji do 588 eura/m2 parking - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • što jeftiniji do 588 eura/m2 parking - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 588 eura/m2 parking

  • Za upit "što jeftiniji do 588 eura/m2 parking" pronađeno 1 912 nekretnina - prosečna cena 434 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 48000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 18.000 €, 70,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo sprat-potkrovlje u sivoj gradnji P0=73m2 na zajedničkom placu P= 2.15 ari, objekat poseduje gradjevinsku dozvolu i projekat za adaptaciju. upisana svojina prvivatna. Mogucnost prepravki i dobijanja trosobnog stana. Za više informacija i razgledanje nekretnine pozvati:065/222....

 
 
 
  Kuća, KULA, 18.000 €, 160,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za poslovni prostor. Bez okućnice. Ispred veliki parking prostor. Potrebno renoviranje. Poseduje tri sobe, špajz, otvoren hodnik, veliku radionicu. Vlasnik 1/1 Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Đorđa Nikšića Johana. Predstavljamo nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu ´ Park Novi Rezidence ´. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škola, vrtića, više dečijih igralištaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan stan u mirnoj ulici Avgusta Cesarca – 500€ mesečno Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u jednoj od najtraženijih i najmirnijih ulica u Novom Sadu – Avgusta Cesarca. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Dvosoban stan u urbanoj vili u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se izdaje komplet opremljen novim modernim nameštajem. grejanje na gas, parking mesto u ceni ove fantastične nekretnine, samo su neke od prednosti ovog stana. Ako ste zainteresovani da pogledate....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE Stan 1.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Stari Grad-Terazije, , , 37m2, 500 eur Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 18.880 €, 32,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo LUX stan 32 kvadrata u novogradnji na atraktivnoj lokaciji - Zvezdara - Dimitrija Tucovica. Odlicna konekcija gratskog prevoza odmah preko puta zgrade ( Autobus 77 i 79 ) (Ttolejbus 28 i 40 ) U Blizini zgrade nalaze se samoposluge Maxi, Idea, Aroma 1-2 minuta hoda,Mesara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP,38m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se fantastičan, potpuno namešten stan, u novoj zgradi na prvom spratu (od ukupno 4). Površina stana je 38m2, funkcionalnog rasporeda idealan za jednu osobu ili par. Stan se nalazi u mirnom delu sa pogledom na dvorište, poseduje svoj parking koji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljiste u Lezimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
  Plac, KRUPANJ, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljište u Ležimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 39m, 27/7, lift, EG, telefon, interfon, slobodan parking oko zgrade. Novogradnja Moderno opremljen jednoiposoban stan u novogradnji u Prvomajskoj ulici, u Zemunu. Jednostrano orijentisan stan od 39m2 poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju i kupatilo. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 19.800 €, 36,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9104641. Izdaje se kompletno namešten, jednoiposoban stan (40 m2), na drugom spratu u zgradi sa liftom, na Grbavici. Stan poseduje svoje parking mesto koje je uračunato u cenu zakupa. Useljiv je od 01.08.2025. Poreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uslovi zakupa Obavezan depozit 500 € Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Javni parking van zone 1 lift Godina izgradnje: 2022. Zgrada poseduje: lođa, video nadzor Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Predstavljamo namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini ulice Heroja Pinkija. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. LCD Tv, klima uređaj, kombinovani....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen neuseljavan jednoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića u novoj stambeno/poslovnoj zgradi. Stan je ukupne površine 40m2 nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od hodnika, jedne spavaće sobe, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo opremljen, jednoiposoban stan u ulici Kraljevića Marka. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Niski troškovi (kalorimetri). Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na Podbari. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Poseduje parking mesto u dvorištu zgrade. Odmah useljiv! Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet opremljen dvosoban stan na Podbaru,Ulica Gundulićeva. Stan se sastoji od ulaznog dela,lepe spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje,kupatila i teraseU dvorištu zgrade ima i obezbedjen parking ima i biciklanu isto u dvorištu ( budući zakupac dobija ključeve ) Useljiv....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97073, VPR/, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking. Mokri čvor, telefon, klima, jedan ulaz, novogradnja, ulično orijentisan, dvorišno orijentisan, nova fasada, funkcionalan, mermerni ulaz. Izdaje se stan na 5 min od centra lux opremljen sa belom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN NOV, JEDNOIPSOOBAN STAN BLIZU CENTRA , ULICA JOVANA CVIJĆA ( POZNATA PO ČUVENOM ĐORĐU BALAŠEVIĆU )ZGRADA STARA SVEGA 2 GODINE, U STANU SVE NOVO, NALAZI SE NA VISOKOM PRIZEMLJU UZ STAN IDE I PARKING MESTO U DVORIŠTU. EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikendica u Sićevu. Nalazi se u naseljenom delu, okružena prirodom. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je uknjižene kvadrature 63m2, vrlo kvalitetne gradnje sa fasadnom ciglom. Unutrašnost vikendice je potrebno adaptirati. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 20.000 €, 107,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Banatskom Velikom Selu, na desetak kilometara od Kikinde, prodaje se prizemna kuća površine 107 m2, na parceli ukupne površine 800 m2. Na parceli se nalaze pomoćne prostorije, a kuća je uslovna za život. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 20.000 €, 348,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni objekat u Milanovu, pored magistralnog puta Leskovac-Bojnik, na oko 5km od Leskovca. Objekat je u osnovi 348 m2 i sastoji se od podruma (188m2),prizemlja (299m2) i sprata (93m2). Veličina parcele na kome se nalazi objekat je 30.15ari. Objekat je na mestu koje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Novi Naselje, Park Novi 🏡 📍 Lokacija: Novi Naselje, Park Novi 📏 Površina: 37m² 🏢 Sprat: 6. sprat 🛋 Nameštenost: Kompletno namešten 🚪 Useljiv od 18.03.2025. Izdaje se jednoiposoban stan od 37m² na šestom spratu stambene zgrade u Park Novom naselju.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Autokomanda, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban prazan stan u blizini Autokomande. Novogradnja prvo useljenje. Kuhinja, predsoblje, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba, terasa. Etažno grejanje. Alu troslojna stolarija, hrastov parket,italijanska keramika, sanitarije. U stanu postavljeni kuhinjski elementi. Poseduje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Novo naselje (Park Novi) | Kompletno namešten | Garažno mesto | 37m² 📍 Na atraktivnoj lokaciji u okviru modernog stambenog kompleksa Park Novi na Novom naselju, u ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 37m². Stan se nalazi na 6.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Grbavica, Novi Sad - stan od 41m2 kompletno namešten - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, odvojena spavaća i terasa - stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom (sudomašina, veš mašina, klima, tv), prirodna ventilacija u kupatilu i kuhinji - smešten u mirnom porodičnom kraju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, opermljen stan na visokom prizemlju u novogradnji u ulici Braće Lučić. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Mogučnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmash useljivo, Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Moderan jednoiposoban stan na Grbavici. Kompletno namešten, proteže se na površini od 42m2 i nalazi se na prvom spratu. Sve što Vam je potrebno za svakodnevno funkcionisanje je u krugu zgrade. Poseduje komfornu terasu. A u cenu mesečne kirije uračunato je i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u naselju PARK NOVI u cenu je uracunato parking mesto u podzemnoj garazi.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u Square Gardenu. Stan je potpuno nov, nikad useljavan. Strukturu stana čini dnevna soba, potpuno opremljena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba kupatilo i terasa. Uz stan ako je potrebno moze da se obezbedi i parking mesto. Cena je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan u Partizanskoj ulici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi na trećem spratu od ukupno četiri. Mogućnost iznajmljivanja parking mesta. Potreban depozit i agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110903. Izdaje se lep, kompletno opremljen novim nameštajem jednoiposoban stan 3. spratu nove zgrade sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan poseduje parking mesto.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac površine 370m2 sa kućom za rušenje.Površina kuće u osnovi je 50m2.Kuća ima struju i vodu.Plac izlazi na dve asfaltne ulice. Za više informacija javite se na telefon agencije. Ovo je samo deo naše ponude. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Pajazitovu, površine 50 m2. Na placu površine 20,97 ari, nalazi se porodična stambena zgrada, površine 50 m2. Strukturu kuće čine zastakljena terasa, pretsoblje, kupatilo i dve prostorije. Ispod kuće je podrum, koji ima hodnik, veliku i malu prostoriju. Na placu....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 21.000 €, 51,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selu Donji Adrovac, Aleksinačka opština (6 km od Aleksinca). Kuća je površine 51 m2, nalazi se na placu od 770 m2. Sastoji se od terase, hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Trofazna struja, bunarska voda sa hidroforom, septička jama, solarna topla....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 21.000 €, 77,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Korman kod Aleksinca, u prirodnom okruženju, na dobroj lokaciji, pored puta. Kuća je starije gradnje, sastoji se od tri prostorije, ukupne površine 77 m2 i potrebna je adaptacija prema potrebama novog vlasnika. Struja je monofazna a voda iz seoskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 657)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>