• GoHome Professional
što jeftiniji do 588 eura/m2 460 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji do 588 eura/m2 460 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 588 eura/m2 460 m2 pogodan

  • Za upit "što jeftiniji do 588 eura/m2 460 m2 pogodan" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 158 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 8800 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, IVANJICA, 8.400 €, 468,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac površine 468 m2 nalazi se u selu Kušići, na planini Javor, na nadmorskoj visini od oko 1000 metara. Od strogog centra sela i Moninog hotela Javor, udaljen je oko 700 metara, a od Ivanjice 25 kilometara. Plac je u blagom nagibu, a do njega se stiže makadamskim putem. Pogodan je....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 3.300 €, 462,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela poljoprivredno zemljište 462 m2. Pogodno za izgradnju vikendice, u blizini su priključci za vodu i struju. Uredno vlasništvo, svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 8.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2 koji se prodaje, a parcela je veće površine U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za izgradnju kuće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftiniji do 588 eura/m2 460 m2 pogodan'
77.250 €
77.250 €
16.000 €
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda. Prilaz do parcele seoskim putem, koji je nasut i urađen do samog placa. Pogodno za gradnu vikendice za pecaroše ili postavljanje....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće! - Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup svim gradskim sadržajima, a opet u mirnom i prijatnom okruženju. - Asfaltni put vodi direktno do samog placa – bez makadama i nepristupačnih....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Drenovcu, na mirnoj lokaciji, pogodan za izgradnju, na kome je izgrađena vikendica koja nije dovršena, a od prostorija ima u prizemlju veliku sobu i na spratu veliku sobu i terasu. Vikendica nije uknjižena. Plac je građevinsko zemljište. Vlasnik 1/1. Plac je uknjižen.....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 16.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Opornica kod Kragujevca, na prodaju plac u mirnoj ulici. Nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola, smešten je plac površine 505 m2, pogodan za svaku gradnju. Na placu je i manji objekat, a postoji i mogućnost svih priključaka. Parcela je uknjižena. Vlasnik 1/1. Za sve informacije....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PASI POLJANA, 20.000 €, 450,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 24.000 €
30.03.2026 - 21.000 €
15.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Površina: 4,5 ara Lokacija: Ulica Miodraga Petrovića Ckalje, Donje Vlase (Palilula) Dimenzije: dužina 115 m, širina 14,5 m Opis nekretnine: Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, idealan za stambenu ili poslovnu gradnju. Na placu je započeta gradnja kuće iz 2014. godine, sa osnovom....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. Plac, Niš - Naselje Nikola Tesla | Prodaja · 417m² · 30.000€.

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljista od 5 ari, front 25m, u blizini centra i glavne saobracajnice. Na deset kilometara od aerodroma "Nikola Tesla", u blizini "Jakovačke petlje", uključenja na "Miloš veliki", budućeg "Nacionalnog stadiona", "Expo centra". Zemljište pogodno za porodičnu gradnju, ali i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 41.000 €, 461,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac sa započetim objektom u Donjem Međurovu. Površina placa je 461m2, pogodan je za izgradnju kuće. U blizini su kuće tako da je moguće priključiti vodu i struju. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 55.750 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Futogu, ukupne površine 541 m², na atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji u blizini Novog Sada. Ulica trenutno nema naziv, ali je izgradnja na okolnim placevima već započeta, što ovu nekretninu čini izuzetno pogodnom za investiciju ili izgradnju porodične kuće. Plac....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 58.000 € na 56.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VINIK, 56.000 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2024 - 45.000 €
11.08.2024 - 43.000 €
27.06.2025 - 49.000 €
01.10.2025 - 55.000 €
15.03.2026 - 58.000 €
01.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

na prodaju plac u podviniku p-452m2, u bčizini škole , pogodan za izgradnju stanbenog objekta do 400m2,ima mogućnost priključenja struje,vode i kanalizacije, asvalt na 50m, za više informacije obratite se agenciji Libo na telefone 065 222 3922,065 883 3446,,.agencija upisana u listu....

 
 
 
  Plac, VINIK, 58.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u naselju Branko Bjegović. Površine je oko 4,5ari, nalazi se na dobroj lokaciji i pogodan je za gradnju kuće. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa....

 
 
 
  Plac, BANJA, 120.000 €, 500,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 5 ari, gradjevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Na obali Dunava u Višnjickoj ulici. Povezanost sa centrom grada izvanredna, autobusko stajalište ispred placa, na 6 km od centra grada i zgrade skupštine bez presedanja. Budućnost investiranja i ulaganja u oblast....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 146.000 €, 435,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117538, VPR/I, terasa, zidani, parking, dvorište/bašta. Prodaje se poslovno-stambeni objekat.Osnova je uradjena,u prizemlju je planirano da budu 2 lokala I magacin.Gore je planirano da budu 3 stana.Ostavljene su I terase.Dozvoljena je gradnja I tog sprata.Prikjucak....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 159.650 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veća nekretnina novije gradnje u Žablju na odličnoj lokaciji sa bezbroj mogućnosti +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045201 , Žabalj, Centar . Prodajemo odlićnu , veliku nekretninu od 435 P+I +Po , na parceli od 1200m2 . Nekretnina je završena u konstruktivnom smislu, uvedena struja....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 190.000 € na 160.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 160.000 €, 472,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 190.000 €
27.02.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Dve kuće na placu od 1339m2 čija je širina fronta oko 20m, MZ Žarko Zrenjanin. Prva kuća je prizemna, površine 181m2 i koristila se kao restoran. Sastoji se od sale, kuhinje, ostave i sanitarnog čvora. Druga kuća je troetažna: Po+P+Pk, površine 291m2. U prizemlju se nalazi predsoblje,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 190.000 €, 472,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 220.000 €, 425,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi plac od 4.25ari na kome je dozvoljena gradnja različitih namena. Poseduje informaciju o lokaciji. Na placu postoji manji objekat. Plac je uknjižen 1/1. Sloboda, Zlatibor, Srbija ; Čajetina, Zlatbor, naselje Sloboda-plac pogodan za investitore.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA VAROŠ, 225.000 €, 445,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo ponudi Poslovni Objekat -prva celina koja se nalazi na magistralnom putu E763 u središnjem delu Nove Varoši ( između fabrika Obuća i Sloga ), a bočnom stranom na ulicu "Mahala". Objekat izgrađen osamdesetih godina prošlog veka, od tvrdog materijala, klasičnom....