• GoHome Professional
što jeftiniji do 588 eura/m2 340 m2 Oglasi objavlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji do 588 eura/m2 340 m2 Oglasi objavlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 588 eura/m2 340 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "što jeftiniji do 588 eura/m2 340 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 320 m2 (malo manji)
    • 360 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 120.000 €, 360,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA ŠIRI CENTAR U BLIZINI GLAVNE GRADSKE POŠTE. KUĆA SE SASTOJI OD PET STAMBENIH JEDINICA. KVALITETNA GRADNJA, PRIZEMLJE I PRVI SPRAT SU KOMPLETNO SREĐENI I RENOVIRANI, POTKROVLJE JE U SIVOJ FAZI. POGODNO ZA VEĆU PORODICU. .

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 4.000 €, 372,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 372m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored reke, blizu asfaltnog puta, ravan je, pogodan je za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, poljoprivredno zemljište,....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 6.000 €, 308,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac uz glavni, asfaltni put! Stari put za Glavicu, preko puta firme Nips. *Odlična lokacija! .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 11.000 €, 371,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Jelašnici, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u naseljenom delu između kuća, tako da su priključci nadomak placa. Površina placa je 371 m2. Uknjižen, građevinsko zemljište. Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.....

 
 
 
  Plac, JELAŠNICA, 11.000 €, 371,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, APATIN, 12.500 €, 330,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

U Apatinu, prodaje se lep, pravougaoni plac 336m2, front 16m. Na placu nema priključaka, ali ima pogled na Marinu, stadion, a sve na 500m do centra. Dozvoljena gradnja kuće. Vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 20.000 €, 348,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni objekat u Milanovu, pored magistralnog puta Leskovac-Bojnik, na oko 5km od Leskovca. Objekat je u osnovi 348 m2 i sastoji se od podruma (188m2),prizemlja (299m2) i sprata (93m2). Veličina parcele na kome se nalazi objekat je 30.15ari. Objekat je na mestu koje je....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 20.000 €, 308,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Srpskom Miletiću koja se nalazi na glavnom putu. Ima 308 m2 i veliki plac od 20,5 ar. U kući se nalazi 8 prostorija, hodnik, dva podruma i bunar od 23m. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 21.000 €, 320,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Gornjem Matejevcu, na odličnoj lokaciji pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi kuća površine 50m2, sa priključkom za struju i vodu, ali je stara i za rušenje. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se I posetite naš sajt. .

 
 
 
  Plac, GORNJI MATEJEVAC, 21.000 €, 320,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Gornjem Matejevcu, na odličnoj lokaciji pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi kuća površine 50m2, sa priključkom za struju i vodu, ali je stara i za rušenje. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se I posetite naš sajt. Plac, Niš - Gornji Matejevac....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što jeftiniji do 588 eura/m2 340 m2 (638)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.