• GoHome Professional
što jeftiniji do 558 eura/m2 360 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji do 558 eura/m2 360 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 558 eura/m2 360 m2 uknjižen

  • Za upit "što jeftiniji do 558 eura/m2 360 m2 uknjižen" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 295 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 340 m2 (malo manji)
    • 380 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 27000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, MEROŠINA, 4.000 €, 372,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 372m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored reke, blizu asfaltnog puta, ravan je, pogodan je za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, poljoprivredno zemljište,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 11.000 €, 371,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Jelašnici, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u naseljenom delu između kuća, tako da su priključci nadomak placa. Površina placa je 371 m2. Uknjižen, građevinsko zemljište. Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.....

 
 
 
  Plac, JELAŠNICA, 11.000 €, 371,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftiniji do 558 eura/m2 360 m2 uknjižen'
68.000 €
205.000 €
45.500 €
  Plac, NIŠ, 31.000 €, 381,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u naselju Šljaka. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 3,81ari. Odličan za gradnju. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i ostale ponude sa većim brojem....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SLANCI, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 50.000 €
06.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 3.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 73.000 €, 329,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 329m2 sa 3 stambene jedinice u selu Susek 30km od Novog Sada, plac 658m2 . Dve stambene jedinice su kompletno sredjene a jedna treba da se završi. Ima 13 soba, 4 kupatila, dve kuhinje, dva hodnika i pomoće objekte koji su uknjiženi. Centalno grejanje je sprovedeno po celoj kući,....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 76.000 €, 364,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika Remeta, višespratna vikend kuća na velikom placu , idealna lokacija.+++ Agencijska oznaka nekretnine 3046293, Velika Remeta. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini puta prema Krušedolu nalazi se višespratni objekat veće kvadrature, pet etaža Po+Pr+2 +Pk, uknjižen kao vikend kuća....

 
 
 
  Kuća, PLANDIŠTE, 80.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 90959, 15a, spratna, 3, struja, kanalizacija, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, garaža(2), parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Pola kuće u pitanju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, PLANDIŠTE, 80.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90959, 15a, spratna, 3, struja, kanalizacija, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Pola kuce u pitanju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 80.000 €, 376,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, pomoćnim objektom i lokalom u selu Krajkovac, opština Merošina. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju 6km od Oblacinskog jezera i 1,5km od Krajkovačkog jezera, na 20km od Niša, 15km od Prokuplja, tako da je idealna za zdrav život u prirodi....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 103.000 €, 370,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE STAMBENI PROSTOR U CENTRU GRADA SA SLOBODNOM POVRŠINOM PLACA OD 2 ARA, KOJI SE SASTOJI OD TRI STAMBENE JEDINICE. PRIZEMLJE POVRŠINE 140M2, SASTOJI SE OD SREĐENOG DVOSOBNOG STANA (HODNIK, KUPATILO, DNEVNA SOBA, KUHINJA I SPAVAĆA SOBA), I POMOĆNOG PROSTORA (20M2) I ZIDANIM....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVCI, 135.000 €, 373,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kuca u Boljevcima, na odlicnoj lokaciji u mirnom kraju, u blizini Bojcinske sume, S kluba, na 10 minuta od centra Obrenovca, 15 minuta od auto puta i ukljucenja na novi put "Milos Veliki". Kuca ima 2 nivoa, na prvom je ogroman dnevni boravak, sa 2 ulaza, kupatilo sa tus kabinom, trpezarija....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 140.000 €, 345,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119882, 10a, spratna, struja, terasa, uknjižen, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 140.000 €, 345,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119882, 10a, spratna, struja, terasa, uknjizen, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Beograd - Zaklopača | Prodaja....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 150.000 €, 345,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119882, 10a, spratna, struja, terasa, uknjižen, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 343,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 343 m2, pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Objekat se nalazi na placu površine 489 m2, uz magistralni put Kragujevac Kraljevo. Objekat ima tri nivoa plus potkrovlje, čvrste je građe, razvedeno grejanje, gas doveden....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 389,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Novih Banovaca na placu površine 6,24 ari nalaze se dve kuće. Pet zasebnih stambenih jedinca, lokal sa izlogom, garaža i podrum. 1. Kuća do ulice neto površine 304 m2 (Po+pr+1), nalazi se na dve etaže koja se sastoji od tri stambene jedinice, dva trosobna stana, oba....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 154.500 €, 360,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća na fantastičnoj lokaciji u Vrbasu. Ukupna kvadratura kuće je oko 360m2 + pomoćni objekti koji su takodje uknjiženi. U ulici je kompletna infrastruktura. Prelepo sređeno dvorište, a veoma blizu samog centra Vrbasa. Nekretnina interesantna kako za život tako....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 155.000 €, 350,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dve kuće na jednom placu u Inđiji. Velika kuća je podeljena na 4 stana; U prizemlju su dva dvosobna stana, na spratu - trosoban i jednosoban. Postoji terasa od 12 m² sa ulične strane i terasa od 26 m² iz dvorišta. PVC stolarija, trofazna struja sa kontrolnim brojilima za....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 160.000 €, 333,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostrani stambeni objekat, u osnovi 111 kvm, spratnost:prizemlje, sprat i potkrovlje, koji se nalazi iznad Starog groblja, u neposrednoj blizini škole Kole Rašić.Kuća je samostalna i nalazi se na placu od 455 kvm. Fasada je uradjena - pikovan kamen, unutra malterisano, pripremljeno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 175.000 €, 344,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2024.,

www.gsigma.rs

Salonska kuća na veoma atraktivnoj lokaciji u širem centru grada. Kuća je uknjižena na 344 m2, plus garaža od 20 m2 na prostranom placu od 17.46 ari. Svi objekti na parceli su uknjiženi. Objekat koji je do ulice je izgrađen od čvrstog materijala - cigla veliki format dok je tavanica....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126336, 5a, spratna, 1 sprat, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaža(2), parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126336, 5a, spratna, 1 sprat, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, Gornji Grad, 180.000 €, 340,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Predstavljamo Vam uknjižen plac za izgradnju u Gornjem gradu blizu Koteža 2, površine 3,4 ara. Na placu se nalazi uknjižena kuća 57 m2. Plac se nalazi u lepoj I mirnoj ulici. Idealno za izgradnju zgrade ili porodične kuće u okruženju koje pruža miran porodični život, relativno blizu....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 180.000 €, 386,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća spratnosti P+2+Pk, uknjižene površine 386m2. Kuća je smeštena u naselju Nikola Tesla, čvrste gradnje, sa placem 7 ari. Na par stotinak metara od kuće nalazi se škola, vrtić, crkva, autobusko stajalište Strukturu svake etaže čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 135.000 € na 186.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 186.000 €, 354,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 135.000 €
24.04.2026 - 186.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Josićko naselje, prodaje se kuća uknjižene veličine 354m2 , na terenu je veća i prostire se u nekoliko etaža, na velikom placu od 1227m2. Kuća je čvrste gradnje,kvalitetno zidana,sagradjena 1994.godine. U suterenu se nalazi letnja kuhinja, garaža sa radionicom kao i nekoliko....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 190.000 €, 373,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 205.000 €
28.11.2025 - 195.000 €
24.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće na istoj parceli u Centru, površina parcele je 6ari 48m2.Ulična kuća je starija, građena ~80-tih, površine 139m2, prizemna i sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, kupatila i hodnika, ulazak u objekat je kroz ajnfor kapiju (koja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 26)

<< <1> >>