• GoHome Professional
što jeftiniji 3.sprat do 120000 eura do 1900 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji 3.sprat do 120000 eura do 1900 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji 3.sprat do 120000 eura do 1900 eura/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "što jeftiniji 3.sprat do 120000 eura do 1900 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 1.645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m² na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na trećem spratu i predstavlja odličan izbor za udoban život u mirnom delu grada, uz neposrednu blizinu restorana, kafića, prodavnica i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 60.700 €, 30,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.Na 1. i 3. spratu u ponudi jednosobni stanovi površine 30.35 m² , koji čine hodnik, 2 višenamenske sobe ,kupatilo i terasa. Stambeni objekat je u izgradnji , Po+Pr+3 (sa liftom) od 7 stanova. Nalazi se u mirnom delu Palilule, na oko 600 m od centra, Obrenovićeve ulice i Saborne crkve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftiniji 3.sprat do 120000 eura do 1900 eura/m2 zadnjih 14 dana'
120.900 €
122.000 €
62.968 €
  Stan, SOMBOR, 61.900 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju garsonjera u izgradnji u Somboru, u blizini osnovne škole "Avram Mrazović", Lidla. -Površina stana je 40 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, staračkog doma. -Površina stana je 56 m2 + terasa površine 2,4 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban kompletno renoviran stan naselje Ruže Šulman. Treći sprat. Površine 51 m2 + terasa. Lep raspored u stanu - iz hodnika se ide u sve prostorije. Trpezarija i kuhinja su zajedno (sa špajzom). Komforan dnevni boravak sa izlazom na veću terasu. Spavaća soba. Hodnik. Kupatilo.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 86.000 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo sigurnosti, privatnosti i komfora. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, autobuske stanice i jezera Bubanj. Stan se nalazi na trećem spratu, u mirnom ulazu što obezbeđuje potpunu tišinu i privatnost, bez gradske buke. Ovaj svetao stan ima terasu, odvojeno kupatilo i toalet, kao i....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 92.000 €, 46,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Kertvaroš, prodaje se kompletno namešten, dvosoban komforan stan površine 46m² na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je izgrađen 2023. godine, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na gas,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u naselju Čalije. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,60 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, BANJA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban duplex stan – 66 m² – Sunnyville Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban duplex stan površine 66 m², smešten na 3/3 spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi iz 2016. godine, u neposrednoj blizini naselja Sunnyville. Stan je samo za kes kupce. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>