• GoHome Professional
što jeftiniji 3.sprat do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • što jeftiniji 3.sprat do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji 3.sprat do 120000 eura

  • Za upit "što jeftiniji 3.sprat do 120000 eura" pronađeno 1 132 nekretnina - prosečna cena 2.048 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN 46m² – 87.000€ DETELINARA 10185. TREĆI SPRAT.UKNJIŽEN. TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 87.000 €, 40,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju apartman u ekskluzivnom kompleksu Vila Zlatibor 2, u jednom od najlepših i najtraženijih delova Zlatibora naselje Đurkovac, ulica Jovanke Jeftanović. Površine 40 m, nalazi se na trećem spratu moderne i kvalitetno građene vile. Uknjižen 1/1 mogućnost kupovine putem kredita.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 87.500 €, 35,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi odličan apartman projektovane površine 33.71m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ( uvučen - vip sprat) ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nameštena garsonjera od 25 m² u Novom Sadu, u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade od ukupno 5 spratova i dvorišno je orijentisan, što doprinosi prijatnom boravku i prirodnom osvetljenju. Prostor je dobro iskorišćen, a stan poseduje i terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 28,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007286.Kompletno namešten jednosoban stan koji se nalazi na Bulevara Evrope. Nalazi se na 3. spratu novije zgrade, koju je gradio renomirani investitor. Uknjižen 1/1. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 28,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099503 - Jednosoban stan na Bulevaru Evrope blizu Šeretona. Stan je lepo uredjen i nameštaj je u ceni. Dnevni boravak sa puno svetla i pogledom na mirnu ulicu. Izdvojena kuhinja sa trpezarijom. Centralno grejanje. Treći sprat i zgrada poseduje teretni i redovan....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, autobuske stanice i jezera Bubanj. Stan se nalazi na trećem spratu, u mirnom ulazu što obezbeđuje potpunu tišinu i privatnost, bez gradske buke. Ovaj svetao stan ima terasu, odvojeno kupatilo i toalet, kao i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 88.000 €, 42,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlično organizovan 2.0 stan. Nalazi se u stambenoj zgradi, na trećem spratu, sa urednim ulazom i hodnicima. Ima parking mesto ispred zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda (2.0), sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje,trpezarije i dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9106551. Kompletno namešten četvorosoban stan u neposrednoj blizini Železničke stanice. Nalazi se na 3.spratu menje stambene zgrade i sastoji se iz dve etaže. Parking mesto u dvorištu zgrade. ODMAH USELJIV. Depozit u visini prve mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 88.000 €, 26,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju na Novoj Detelinari Novi Sad. Prodajemo garsonjeru u novogradnji na Novoj Detelinari, kompletno je opremljena novim nameštajem, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Atraktivna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Stan ima 38m2 Nalazi se na 3 spratu od 6 nove, kvalitetno napravljene zgade Zgada ima lift Po strukturi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

31m2 jednosoban Novo naselje-Savina-1063998 Na prodaju polunamešten jednosoban stan na Novom Naselju-Savina, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Stan je KOMPLETNO RENOVIRAN, ugradni elementi i kuhinja ostaju u ceni. Poseduje veliku terasu sa ostavom, i ceo stan je dvorišno orjentisan,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednosoban stan na Novom naselju. Smešten na 3. spratu od 4 u zgradi. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila i prostrane terase zbog kog je u prirodi još veće kvadrature. Dvorišno je orjentisan, idealan za život ili kao investicija. Poseduje odvojenu prostoriju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednosoban stan na Novom Naselju. Stan se nalazi u zgradi od fasadne cigle na trećem spratu. Dvorišno je orijentisan. Renoviran je kompletno pre dve godine. Kuhinja je fizički izdvojena. Zgrada poseduje biciklanu i stanu pripada tavanski prostor od nekoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan stan površine 31m2 na odličnoj lokaciji - Grbavica, blizu Bulevara Oslobođenja. Stan se sastoji od: dnevne sobe sa kuhinjom, manje odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 3. spratu i dvorišno je orijentisan što garantuje mir, tišinu i prijatnu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan, moderan jednosoban stan od 31m2 na odličnoj lokaciji na Novom Naselju.Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa potpuno opremljenom kuhinjom ,kupatilom i ugradnim elementima. Poseduje odvojenu kuhinju, dnevnu sobu,kupatilo i terasu. Nalazi se na trećem spratu starije vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 88.600 €, 34,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U novogradnji na dobroj lokaciji Ledina, lux stanovi. Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.700 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 69m2 u stambenom objektu bez lifta na trećem spratu (nije poslednji), ima blage kosine, ali je ceo prostor koristan. Stan se nalazi iznad hotela Marica, na lokaciji odličnoj za miran porodični život. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz koga je ulaz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 88.725 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 59.15 m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Ovakva struktura je dostupna na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.990 €, 30,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Jednosoban stan 32 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 89.000 €, 53,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.gsigma.rs

Moderan stan u novoj zgradi. Naselje Lesnina . Treći sprat zgrada sa liftom. Površine 53 m2. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje podno na plin Odlična lokacija centralni deo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 74,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u TPC Radnički, površine 74 kvm, na trećem spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri- merači ), lift u zgradi. Sastoji se od pred prostora iz koji se ulazi u dve kancelarije, kuhinjicu i toalet.Lokal je klimatizovan. Uknjižen ( upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.000 €, 30,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

1053017,NOVI SAD, JEDNOSOBAN STAN ,30 M2 Prodaje se jednosoban stan na trećem spratu u neposrednoj blizini Železničke i autobuske stanice, na samo par minuta hoda od centra grada. Bulevar Jaše Tomića.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 57,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dupleks na Bubnju površine 57m2. U prizemnom delu se nalazi dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i ostava. Na spratu - dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik.Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova, pružajući vam divan pogled i mirnu atmosferu.Neophodna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na diskretnoj i mirnoj lokaciji Zlatibora, u ulici Čaldov put, nalazi se pažljivo osmišljen dvosoban stan koji odiše smirenošću, toplinom i nenametljivim luksuzom. Ovo je prostor u kojem se tonovi ne nameću, oni umiruju. Stan je smešten na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, građene....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 89.000 €, 47,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Stanovi na Zlatiboru u ponudi - Ulica Miladina Pećinara! U ponudi imamo stanove različitih kvadratura u jednoj od najlepših ulica na Zlatiboru! Stanovi su završeni, spremni za useljenje i nude visok kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 89.000 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u mirnom i uređenom delu Palilule, idealan za one koji traže tišinu i komfor u stabilnom gradskom okruženju. Površine je 69m2, smešten je na trećem spratu zgrade bez lifta.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, GRANICE, 89.000 €, 35,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 35m², smešten u mirnom i porodičnom delu Karaburme, na granici sa Mirijevom. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta i predstavlja odličnu priliku za život ili investiciju. Karakteristike stana: Površina: 35m² Struktura: hodnik, dnevna....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.860 € na 89.210 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 89.210 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 86.860 €
03.04.2026 - 89.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 89.210 €, 47,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam samo par kilometara od Novog Sada odličan dvosoban stan. Stan je idalan za porodičan život. U nepodrednoj blizini se nalazi Dunav. Nekretnina se nalazi na trećem spratu i okružena je zelenilom. Mir i tišina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, Novi Ledinci, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam samo par kilometara od Novog Sada odličan dvosoban stan. Stan je idalan za porodičan život. U nepodrednoj blizini se nalazi Dunav. Nekretnina se nalazi na trećem spratu i okružena je zelenilom. Mir i tišina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 2,komforan dvosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom,odvojena kuhinja ,istočno orijentisan.Izvorno stanje,zgrada ima biciklanu . (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052386 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 89.500 €, 36,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan u ulici Sretena Mladenovića Mike 42 st 29 na 3 spratu od četiri koliko ima zgrada.Viseća kuhinja, sudopera, klima uredjaj i veš mašina.Grejanje TA. Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.600 €, 32,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117703, III/IV, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Na prodaju garsonjera od 32m2, na trećem spratu novogradnje sa liftom, na odličnoj lokaciji na Telepu. Zgrada je završena 2025. godine. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 89.610 €, 31,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan jednosoban stan na fantastičnoj lokaciji. Nalazi se na trećem spratu, sastoji se od hodnika, kupatila sa ležećom kadom, velike sobe sa izlazom na terasu, i fizički odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom. Odličan prostor, uz minimalna ulaganja lako može....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.360 € na 89.720 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 89.720 €, 47,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 87.360 €
03.04.2026 - 89.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 89.769 €, 39,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 39.03m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 90.000 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051644. NOVI SAD, NOVA DETELINARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 32 m2. Predstavljamo vam manji jednoiposoban stan, pozicioniran na trećem spratu zgrade bez lifta, izuzetno lepo održavane. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom pregrađenom šankom, spavaću sobu, kupatilo sa ležećom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 489)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>